جهت انجام انواع فلاشینگ نما در ایلام و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00189.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

افزایش اختیارات سازمان تعزیرات؛ تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی

سخنگوی دولت از تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش حوزه دولت شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، - ورق فلاشینگ ایلام - علی ربیعی سخنگوی دولت - ورق فلاشینگ ایلام - در گفت‌وگویی از تصمیم سران سه قوه - ورق فلاشینگ ایلام - در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای - ورق فلاشینگ ایلام - افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با کم‌فروشی و گران‌فروشی خبر داد.

فلاشینگ نما

وی افزود:بر - ورق فلاشینگ ایلام - همین اساس مقرر شد تا یک هفته دیگر قوه قضائیه و دولت - ورق فلاشینگ ایلام - یک لایحه یک فوریتی به مجلس ارسال کنند.

فلاشینگ پنجره

سخنگوی دولت گفت: براساس این مصوبه ما اختیاراتی را به سازمان تعزیرات حکومتی - ورق فلاشینگ ایلام - دادیم که در برخورد با مواردی مثل کم‌فروشی، گران‌فروشی، خودداری از عرضه کالا به میزان متعارف و تبعیض در فروش و مواردی از این قبیل دستش باز می‌شود تا بتوانند ثبات فعلی بازار را بیشتر حفظ و کنترل کند.

فلاشینگ نما

ربیعی ادامه داد: مباحثی که در این جلسه بحث شد مربوط به کنترل قیمت‌ها، ثبات نسبی خوبی که در بازار - ورق فلاشینگ ایلام - ارز ایجاد شده و حمایت از مدیران بود.

نمونه کار فلاشینگ نما

وی تمدید اختیارات بانک مرکزی در سامانه بازار ارز تا - ورق فلاشینگ ایلام - یکسال دیگر را از دیگر مصوبات - ورق فلاشینگ ایلام - این جلسه اعلام کرد و گفت: ما امروز با ثبات قابل قبولی در بازار ارز مواجه هستیم و برای ادامه این روند نیاز - ورق فلاشینگ ایلام - بود که اختیارات رئیس کل بانک مرکزی تمدید شود.

فلاشینگ بام

سخنگوی دولت تصریح کرد: مصوبه دیگر بحث تنظیم بازار کالا و خدمات بود و برخی اشکالات - ورق فلاشینگ ایلام - در مصوبه - ورق فلاشینگ ایلام - قبلی مورد بحث قرار گرفت که با - ورق فلاشینگ ایلام - رفع اشکالات، یک سال دیگر این مصوبه تمدید شد.

نمونه کار فلاشینگ نما

ربیعی خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از چند قیمتی در بازار، نظارت بر قیمت‌ها و مواردی از این قبیل در این مصوبه بر الزام نصب برچسب قیمت بر روی کالا‌ها تاکید شد.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود: بخش دیگری از بحث این جلسه هم درباره ثباتی بود که در اقتصاد ایجاد شده و نیز حمایت از تولید و رفع موانع آن - ورق فلاشینگ ایلام - بود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

فلاشینگ نما