جهت انجام انواع فلاشینگ نما در تبریز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00193.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

اختصاصی| امکان خرید اعتباری از ایران برای خریداران اقلیم کردستان فراهم شد

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از امضای تفاهم نامه برای خرید اعتباری کالاهای ایرانی توسط خریداران اقلیم کردستان با تضمین این صندوق در بازه زمانی یک تا ۳ ماهه خبر داد.

افروز بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به راه‌اندازی دفتر صندوق ضمانت صادرات ایران در عراق اظهار کرد: با توجه به مشکل صندوق ضمانت صادرات ایران برای اعتبارسنجی شرکت‌ها و فعالان اقتصادی در عراق و بررسی ترازنامه‌های مالی آن‌ها، این صندوق به زودی شعبه خود در عراق - ورق فلاشینگ تبریز - را که آماده افتتاح است، به - ورق فلاشینگ تبریز - صورت رسمی، افتتاح و بازگشایی می‌کند تا از نزدیک در بازار هدف خود در عراق - ورق فلاشینگ تبریز - حضور داشته باشیم.

نمونه کار فلاشینگ بام

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اعلام خبر فراهم شدن امکان فروش اعتباری - ورق فلاشینگ تبریز - محصولات ایرانی در اقلیم کردستان برای بازه زمانی خاصی گفت: - ورق فلاشینگ تبریز - در حال حاضر با پشتوانه صندوق ضمانت صادرات ایران، امکان فروش اعتباری محصولات ایرانی در بازار اقلیم کردستان عراق فراهم شده است.

اجرای فلاشینگ نما

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر این اساس صادرکنندگان ایرانی می‌توانند کالاهای خود را به صورت اعتباری در بازه - ورق فلاشینگ تبریز - زمانی یک ماهه تا 3 ماهه به صورت اعتباری و نسیه به خریداران عراقی در بازار اقلیم کردستان - ورق فلاشینگ تبریز - بفروشند و صندوق ضمانت صادرات این معامله را تضمین می‌کند.

فلاشینگ پنجره

بهرامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تفاهم نامه‌های مرتبط با این موضوع امضا شده و قرار است ظرف مدت یک ماه این تفاهم نامه تبدیل به یک قرارداد شود.

فلاشینگ بام

وی گفت: مدت زمان در نظر گرفته شده برای خرید اعتباری در این تفاهم نامه متناسب با نوع - ورق فلاشینگ تبریز - کالاهای صادراتی است به گونه‌ای - ورق فلاشینگ تبریز - که مدت اعتبار در نظر گرفته شده برای کالاهایی از جمله محصولات کشاورزی یک ماهه بوده و برای کالاهای واسطه‌ای، این زمان - ورق فلاشینگ تبریز - تا 3 ماه تعیین خواهد شد.

اجرای فلاشینگ بام

انتهای پیام/

فلاشینگ پنجره