جهت انجام انواع فلاشینگ نما در زنجان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00194.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح - ورق فلاشینگ زنجان - تریلیون دلاری «یک کمربند، یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به - ورق فلاشینگ زنجان - غرب متصل می کرد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره - ورق فلاشینگ زنجان - آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر - ورق فلاشینگ زنجان - جهان برای ارتقای صلح از - ورق فلاشینگ زنجان - طریق تجارت و توسعه است.

نمونه کار فلاشینگ بام

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

فلاشینگ نما

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

فلاشینگ پنجره

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از - ورق فلاشینگ زنجان - صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام - ورق فلاشینگ زنجان - کرده‌اند هر کشور - ورق فلاشینگ زنجان - کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی صادر می کنند.

فلاشینگ نما

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال سریع تر - ورق فلاشینگ زنجان - کالاها، تجارت تقویت شود.

نمونه کار فلاشینگ نما

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه - ورق فلاشینگ زنجان - در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

اجرای فلاشینگ بام

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر می گیرد.

فلاشینگ بام

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، - ورق فلاشینگ زنجان - کامبوج، تایلند، سنگاپور و - ورق فلاشینگ زنجان - مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری - ورق فلاشینگ زنجان - بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

اجرای فلاشینگ نما

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

اجرای فلاشینگ بام

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری با پاکستان، متحد - ورق فلاشینگ زنجان - قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز - ورق فلاشینگ زنجان - دارند.

فلاشینگ پنجره

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

فلاشینگ پنجره

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین - ورق فلاشینگ زنجان - به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث - ورق فلاشینگ زنجان - می شود چین بازارهای - ورق فلاشینگ زنجان - جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر - ورق فلاشینگ زنجان - بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

اجرای فلاشینگ نما

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد - ورق فلاشینگ زنجان - که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... - ورق فلاشینگ زنجان - شد».

نمونه کار فلاشینگ بام

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی - ورق فلاشینگ زنجان - و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

نمونه کار فلاشینگ پنجره

چین - ورق فلاشینگ زنجان - به عنوان یک کشور صنعتی در حال - ورق فلاشینگ زنجان - رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

اجرای فلاشینگ بام

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را - ورق فلاشینگ زنجان - آماده طرح کمربند - ورق فلاشینگ زنجان - و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

نمونه کار فلاشینگ نما

 انتهای پیام/42

نمونه کار فلاشینگ بام