جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00698.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم، سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه - ورق فلاشینگ پنجره کرج - اقتصادی، تحول در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس ارتقای صادرات و ارز آوری است.

اجرای فلاشینگ بام

زادبوم افزود: توسعه صادرات نه تنها برای ما، بلکه برای همه کشورها مهم است، اما برای کشور ما که - ورق فلاشینگ پنجره کرج - وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای اهمیت ویژه است.

اجرای فلاشینگ نما

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه صادرات غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه - ورق فلاشینگ پنجره کرج - اقتصادی عنوان کرد و گفت: همواره تلاش هایی در این زمینه صورت گرفته که نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات غیر نفتی است.

فلاشینگ پنجره

زادبوم گفت: - ورق فلاشینگ پنجره کرج - در شرایط جنگ اقتصادی فعلی، ما به نگاه و - ورق فلاشینگ پنجره کرج - فکر جدیدی در زمینه صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

فلاشینگ نما

وی تصریح کرد: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، - ورق فلاشینگ پنجره کرج - اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

فلاشینگ پنجره

زادبوم افزود: بخشی - ورق فلاشینگ پنجره کرج - از مشکلات ما ساختاری - ورق فلاشینگ پنجره کرج - است و همانگونه - ورق فلاشینگ پنجره کرج - که مقام معظم رهبری فرموده اند منسوب کردن همه مشکلات به تحریم کار درستی نیست.

اجرای فلاشینگ بام

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: با توجه به شرایط موجود هنر - ورق فلاشینگ پنجره کرج - ما این است که برنامه هایی طراحی کنیم که راه های جدید و بازارهای جدید و ویژه ای بیابیم.

فلاشینگ نما

وی افزود: ما در سازمان توسعه تجارت طرح هایی تهیه کردیم که در آنها کشورهای همسایه به عنوان بازارهای هدف مد نظر قرار گرفتند تا تسهیلات و - ورق فلاشینگ پنجره کرج - حمایت هایی که می شود روی این بازارهای هدف و خاص متمرکز - ورق فلاشینگ پنجره کرج - شود.

فلاشینگ بام

زادبوم تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای کشورهای همسایه در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و مالزی که می توانند بازار خوبی برای برخی از محصولات ما باشند، نمی توانند مقصد صادرات باشند، بلکه اینگونه کشورها و سایر کشورهای در حال توسعه به عنوان اولویت دوم مورد توجه قرار گرفتند.

اجرای فلاشینگ نما

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ پنجره