جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرمان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00455.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

«عیار ۱۵»|پشت‌پرده گله چین از ایران و قطع ارتباط بانک کونلون بلافاصله پس از سفر رئیس‌جمهور چین

یحیی آل‌اسحاق با انتقاد از استراتژی تجاری کشور و سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی گفت: تحقیقات انجام‌شده نشان می‌دهد در همین شرایط تولید و با توجه به نیازهای ۱۵ کشور همسایه، تعاملات ایران و ۱۵ کشور همسایه می‌تواند ۲۰۰ میلیارد دلار شود.

یحیی آل‌اسحاق در گفت‌وگو - ورق فلاشینگ کرمانشاه - با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به متناسب نبودن - ورق فلاشینگ کرمانشاه - حجم تجارت خارجی ایران با ظرفیت‌های جمعیتی و جغرافیایی کشورمان و پایین بودن سهم ایران در تجارت جهانی اظهار کرد: بر اساس برآوردهای جهانی، ایران با توجه به جمعیت و جغرافیای خود، که 1 درصد جمعیت و جغرافیای جهان را در اختیار دارد، باید حداقل یک درصد تجارت جهانی را در اختیار خود داشته باشد که متأسفانه در حال حاضر چنین سهمی - ورق فلاشینگ کرمانشاه - برای ایران وجود ندارد.

نمونه کار فلاشینگ بام

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق افزود: در شرایطی که باید سهم ایران از تجارت جهانی، حداقل یک درصد باشد ولی در حال حاضر سهم ایران از - ورق فلاشینگ کرمانشاه - تجارت جهانی، تنها 0.3 درصد است؛ این یعنی سهم ایران در تجارت جهانی، یک‌چهارم استانداردهای جهانی - ورق فلاشینگ کرمانشاه - است.

نمونه کار فلاشینگ نما

وی ادامه داد: این سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی بر مبنای مساحت و جمعیت کشورمان در شرایطی است که با احتساب  شاخص ژئوپولیتیکی و مجموعه توان اقتصادی کشورها، - ورق فلاشینگ کرمانشاه - سطح تجارت ایران به‌مراتب پایین‌تر است از آنچه باید باشد.

نمونه کار فلاشینگ نما

آل‌اسحاق با اشاره به توان اقتصادی ایران گفت: تحقیقاتی که اخیراً انجام شده است، نشان می‌دهد - ورق فلاشینگ کرمانشاه - با توجه به 15 کشوری که در - ورق فلاشینگ کرمانشاه - همسایه ایران قرار دارند - ورق فلاشینگ کرمانشاه - و با در نظر گرفتن میزان صادرات و واردات سالانه آن‌ها و نیازهای آن‌ها - ورق فلاشینگ کرمانشاه - و حتی استانداردهای کالایی این کشورها، ایران در شرایط امروز تولید، می‌تواند بیش از 200 میلیارد دلار، تجارت با کشورهای همسایه داشته باشد.

اجرای فلاشینگ بام

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و - ورق فلاشینگ کرمانشاه - عراق ادامه داد: یعنی اگر کالایی را که امروز تولید - ورق فلاشینگ کرمانشاه - می‌کنیم مثلاً همین یخچالی را که امروز تولید می‌کنیم تولید کنیم، می‌توانیم 200 میلیارد دلار حجم تجارت با این کشورهای همسایه خودمان داشته باشیم و با احتساب کشورهای چین و هند، می‌توانیم - ورق فلاشینگ کرمانشاه - بیش از 300 میلیارد - ورق فلاشینگ کرمانشاه - دلار مراودات تجاری با کشورهای همسایه به‌علاوه هند و چین داشته باشیم.

فلاشینگ پنجره

وی خاطرنشان کرد: این یعنی اگر همین امروز و با همین شرایط تولید در کشور، استراتژی تجاری کشور را به‌درستی تعیین کنیم، 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با کشورهای همسایه خواهیم داشت و این حجم تجارت در شرایطی است که کل نیازهای ارزی کشور با 50 میلیارد دلار رفع می‌شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

آل‌اسحاق با - ورق فلاشینگ کرمانشاه - انتقاد از نبود استراتژی تجاری مناسب در - ورق فلاشینگ کرمانشاه - کشور گفت: - ورق فلاشینگ کرمانشاه - حالا شما این رقم را با کل تجارت ما با 23 کشور اروپایی مقایسه کنید؛ ما امروز به عراق 13 میلیارد - ورق فلاشینگ کرمانشاه - دلار صادرات داریم ولی کل صادرات ما به اروپا کمتر از 200 تا 300 میلیون دلار است؛ به‌عبارت ساده ما حتی برای محقق کردن این 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با کشورهای همسایه، نیاز به برجام هم نداشتیم.

اجرای فلاشینگ بام

وی در پاسخ به این سؤال که در چنین شرایطی - ورق فلاشینگ کرمانشاه - چرا سیاست‌گذاران تجاری ایران پس از برجام تا این اندازه بر تجارت با اروپا و غرب تمرکز - ورق فلاشینگ کرمانشاه - داشتند، گفت: متأسفانه این نتیجه همان نگاهی است که بر فضای تجارت - ورق فلاشینگ کرمانشاه - کشور حاکم شده است؛ امام علی(ع) می‌فرمایند: «به آبشخور فکری‌تان توجه کنید چراکه فکر شما تبدیل به رفتار شما می‌شود و این رفتار، عادات شما را می‌سازد و عادات شما، هویت شما را شکل می‌دهد»؛ حالا شما می‌پرسید چرا چنین نگاهی داریم؟ خب، به‌دلیل اینکه نگاه ما همواره به - ورق فلاشینگ کرمانشاه - غرب بوده است.

اجرای فلاشینگ نما

آل‌اسحاق ادامه داد: امروز - ورق فلاشینگ کرمانشاه - چرا گفته می‌شود که چینی‌ها - ورق فلاشینگ کرمانشاه - از ما گله‌مندند؟ چون می‌گویند "قبله شما غرب است؛ وقتی به ما محتاج هستید سمت ما می‌آیید ولی باز نگاهتان به غرب است". شما ببینید رئیس جمهور چین به ایران آمد ولی در سفر او به ایران، رفتار ما به‌گونه‌ای بود - ورق فلاشینگ کرمانشاه - که باعث شد بعد از بازگشت وی به چین، بانک کونلون چین رابطه‌اش را با ما - ورق فلاشینگ کرمانشاه - قطع کرد، چراکه آن‌ها از رفتار ما چنین برداشتی کردند که ما قصد داشتیم به آن‌ها بی‌احترامی کنیم.

اجرای فلاشینگ نما

انتهای پیام/+

فلاشینگ نما