جهت انجام انواع فلاشینگ نما در یزد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00149.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

افزایش اختیارات سازمان تعزیرات؛ تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی

سخنگوی دولت از تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش حوزه - اجرای فلاشینگ یزد - دولت شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی - اجرای فلاشینگ یزد - ربیعی سخنگوی دولت در گفت‌وگویی از تصمیم سران سه قوه در جلسه - اجرای فلاشینگ یزد - امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با کم‌فروشی و گران‌فروشی خبر داد.

فلاشینگ نما

وی افزود:بر همین اساس مقرر شد تا یک هفته دیگر قوه قضائیه و دولت یک لایحه یک فوریتی به مجلس ارسال کنند.

اجرای فلاشینگ بام

سخنگوی دولت گفت: براساس این مصوبه ما اختیاراتی را به سازمان تعزیرات حکومتی دادیم - اجرای فلاشینگ یزد - که در برخورد با مواردی مثل کم‌فروشی، گران‌فروشی، خودداری از عرضه کالا به میزان متعارف و تبعیض در فروش و مواردی از این قبیل دستش باز می‌شود تا بتوانند ثبات فعلی بازار را بیشتر حفظ و کنترل کند.

فلاشینگ نما

ربیعی ادامه داد: مباحثی که در این جلسه بحث شد مربوط به کنترل - اجرای فلاشینگ یزد - قیمت‌ها، ثبات نسبی خوبی - اجرای فلاشینگ یزد - که در بازار ارز ایجاد شده - اجرای فلاشینگ یزد - و حمایت از مدیران بود.

اجرای فلاشینگ بام

وی تمدید اختیارات بانک مرکزی در سامانه بازار ارز تا یکسال دیگر را از دیگر مصوبات این جلسه اعلام کرد و گفت: ما امروز با ثبات قابل قبولی در بازار ارز - اجرای فلاشینگ یزد - مواجه هستیم و برای ادامه این روند نیاز بود که اختیارات رئیس کل بانک مرکزی تمدید شود.

اجرای فلاشینگ بام

سخنگوی دولت تصریح کرد: مصوبه دیگر بحث - اجرای فلاشینگ یزد - تنظیم بازار کالا و خدمات بود و برخی اشکالات در - اجرای فلاشینگ یزد - مصوبه قبلی مورد بحث قرار گرفت که با رفع اشکالات، یک سال دیگر این مصوبه تمدید شد.

فلاشینگ بام

ربیعی خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از چند قیمتی در - اجرای فلاشینگ یزد - بازار، نظارت بر قیمت‌ها و مواردی از - اجرای فلاشینگ یزد - این قبیل در این مصوبه بر الزام نصب برچسب قیمت بر روی کالا‌ها تاکید شد.

فلاشینگ بام

وی افزود: بخش دیگری از بحث این جلسه هم درباره ثباتی بود که در اقتصاد ایجاد شده و - اجرای فلاشینگ یزد - نیز حمایت از تولید و رفع موانع آن بود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

فلاشینگ نما