جهت انجام انواع فلاشینگ نما در همدان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00336.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

ادامه پرداخت حقوقهای نجومی در دستگاههای اجرایی/ سوء استفاده از بند " فوق العاده ها"

یک نماینده مجلس با بیان اینکه، متاسفانه حقوقهای چند ده میلیونی خارج از ضابطه در دستگاههای اجرایی وجود دارد، گفت: با اصلاح قانون عنوان نیروی قراردادی با هدف رفع تبعیض در نظام اداری حذف خواهد شد و تنها نیروی رسمی، پیمانی و شرکتی خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس - انواع فلاشینگ همدان - گودرزی عضو کمیسیون مشترک اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت اصلاح این قانون گفت: در روزهای اخیر جلسه‌ای با حضور مسئولانی - انواع فلاشینگ همدان - از قوه قضائیه، دیوان عدالت اداری، دیوان محاسبات، سازمان تامین اجتماعی، سازمان امور استخدامی و همچنین کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس جهت نهایی کردن  قانون مدیریت خدمات کشوری برگزار شد.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی افزود، البته پیش از این اعلام شد که این قانون دائمی شده اما روند اصلاح آن همچنان در کمیسیون مشترک اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری در حال پیگیری است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

به گفته - انواع فلاشینگ همدان - این نماینده مجلس، طبق مصوبه این جلسه نیرو‌های انسانی در دستگاه‌های اجرایی در مشاغل حاکمیتی و غیر حاکمیتی صرفا باید رسمی و پیمانی - انواع فلاشینگ همدان - باشند، بر این اساس چیزی به عنوان نیروی قراردای نخواهیم داشت و نیروی شرکتی فقط برای امور موقت، غیر حاکمیتی و غیردائم به کار گرفته شوند. به این ترتیب  وضعیت تبعیض موجود آمیز در دستگاههای اجرایی جمع خواهد شد.

فلاشینگ بام

وی افزود،  بر اساس مصوبه دیگر این جلسه تمام پرداخت‌ها اعم از مستمر و غیر مستمر باید سقف و کف مشخص داشته و پرداخت خارج از آن مشمول مجازات خواهد بود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

گودرزی گفت: متاسفانه حقوقهای چند ده - انواع فلاشینگ همدان - میلیونی خارج از ضابطه، خارج از عرف شرعی - انواع فلاشینگ همدان - و انقلابی در دستگاه‌ها وجود دارد که از هر حیث مخدوش بوده - انواع فلاشینگ همدان - اما متاسفانه - انواع فلاشینگ همدان - سبقه قانونی به آن داده شده است. یعنی یک اختیاراتی به مقام - انواع فلاشینگ همدان - ارشد دستگاه داده شده که او می‌تواند فوق العاده‌های متعدد و بی حد و حصر را پرداخت کند که منجر به تبعیض در پرداخت، - انواع فلاشینگ همدان - شکاف طبقاتی و فساد می‌شود.

نمونه کار فلاشینگ بام

این نماینده مجلس ادامه داد، بر این اساس یک سقف برای پرداخت این فوق العاده‌ها در نظر گرفته شده است که 2 برابر قانون  7 برابر حداقل حقوق می‌باشد. از طرف دیگر امروز در برخی دستگاهها حقوق بازنشستگان و افراد شاغل متناسب سازی شده اما در دیگر دستگاه چنین فرایندی انجام نشده که مصوبه‌ای برای اینکه طی سه سال حقوق بازنشستگان - انواع فلاشینگ همدان - 90 درصد حقوق شاغلان باشد، داشتیم.

اجرای فلاشینگ بام

وی در خاتمه گفت: اگر این لایحه با حمایت - انواع فلاشینگ همدان - هیئت رئیسه در دستور کار - انواع فلاشینگ همدان - قرار گیرد، این اصلاح یکی از وظایف مهم اعضای مجلس شورای اسلامی - انواع فلاشینگ همدان - خواهد بود.

فلاشینگ بام

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام