تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00514.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون دلاری - جزییات انواع فلاشینگ - «یک کمربند، یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده - جزییات انواع فلاشینگ - تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب متصل می کرد.

اجرای فلاشینگ بام

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 - جزییات انواع فلاشینگ - ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ بام

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح - جزییات انواع فلاشینگ - یک - جزییات انواع فلاشینگ - کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه - جزییات انواع فلاشینگ - پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی - جزییات انواع فلاشینگ - مالی و قدرت می‌شد.

اجرای فلاشینگ نما

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد و - جزییات انواع فلاشینگ - بیش از صد کشور تا حالا - جزییات انواع فلاشینگ - برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی صادر می کنند.

نمونه کار فلاشینگ بام

 طبق گفته - جزییات انواع فلاشینگ - متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

گائو گفت:«یکی از - جزییات انواع فلاشینگ - پروژه های تکمیل شده راه‌آهن - جزییات انواع فلاشینگ - کنیا بین نایروبی و مومباسا است. این خط آهن راه اندازی - جزییات انواع فلاشینگ - شده و کیفیت وبهره‌وری - جزییات انواع فلاشینگ - را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

نمونه کار فلاشینگ بام

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی - جزییات انواع فلاشینگ - نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر می گیرد.

فلاشینگ بام

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود - جزییات انواع فلاشینگ - قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود - جزییات انواع فلاشینگ - می آید.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

فلاشینگ نما

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. - جزییات انواع فلاشینگ - کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در - جزییات انواع فلاشینگ - طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

فلاشینگ پنجره

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

فلاشینگ پنجره

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

فلاشینگ نما

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین - جزییات انواع فلاشینگ - بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

نمونه کار فلاشینگ نما

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

اجرای فلاشینگ بام

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد - جزییات انواع فلاشینگ - از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از - جزییات انواع فلاشینگ - ذخایر ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

اجرای فلاشینگ بام

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

فلاشینگ بام

 طبق گفته گائو، - جزییات انواع فلاشینگ - چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در - جزییات انواع فلاشینگ - این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

اجرای فلاشینگ نما

 انتهای - جزییات انواع فلاشینگ - پیام/42

فلاشینگ بام