تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00494.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون - جزییات فلاشینگ ارزان - دلاری «یک کمربند، یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، - جزییات فلاشینگ ارزان - شرق را به غرب متصل می کرد.

نمونه کار فلاشینگ نما

 این طرح که در 2013 توسط - جزییات فلاشینگ ارزان - شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده - جزییات فلاشینگ ارزان - ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

فلاشینگ بام

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

اجرای فلاشینگ نما

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

فلاشینگ نما

 پروژه های بسیاری - جزییات فلاشینگ ارزان - در طرح کمربند و جاده وجود - جزییات فلاشینگ ارزان - دارد و بیش از صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی صادر می کنند.

فلاشینگ بام

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت - جزییات فلاشینگ ارزان - جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا - جزییات فلاشینگ ارزان - با انتقال سریع تر کالاها، - جزییات فلاشینگ ارزان - تجارت تقویت شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا - جزییات فلاشینگ ارزان - است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد - جزییات فلاشینگ ارزان - انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

نمونه کار فلاشینگ نما

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی - جزییات فلاشینگ ارزان - نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر می گیرد.

اجرای فلاشینگ بام

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود - جزییات فلاشینگ ارزان - دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

نمونه کار فلاشینگ بام

  مقدار تجارت چین با کشورهای - جزییات فلاشینگ ارزان - جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

فلاشینگ نما

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز - جزییات فلاشینگ ارزان - دارند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از - جزییات فلاشینگ ارزان - طرف - جزییات فلاشینگ ارزان - چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

نمونه کار فلاشینگ بام

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

فلاشینگ بام

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته - جزییات فلاشینگ ارزان - باشد.

فلاشینگ پنجره

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

فلاشینگ پنجره

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح - جزییات فلاشینگ ارزان - های زیرساختی استفاده کند».

اجرای فلاشینگ بام

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون - جزییات فلاشینگ ارزان - دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار - جزییات فلاشینگ ارزان - خزانه داری آمریکا  سرمایه - جزییات فلاشینگ ارزان - گذاری - جزییات فلاشینگ ارزان - شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

فلاشینگ پنجره

 طبق گفته - جزییات فلاشینگ ارزان - گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی - جزییات فلاشینگ ارزان - در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم - جزییات فلاشینگ ارزان - خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های - جزییات فلاشینگ ارزان - مستقیم خارجی هم هست.

نمونه کار فلاشینگ بام

 انتهای پیام/42

نمونه کار فلاشینگ پنجره