جهت انجام انواع فلاشینگ نما در سمنان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00544.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دعوا بر سر واردات برنج بالا گرفت/معاون وزیر صمت خطاب به معاون وزیر کشاورزی: نگذارید برنج‌ها در بنادر خراب شود

بعد از دعوای ۲ وزارتخانه بر سر واردات برنج در فصل برداشت، این بار وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی را متهم کرده که به‌دلایل نامعلوم حجم زیادی از برنج وارداتی را در گمرک دپو کرده است و ارز مورد نیاز برای واردات را اختصاص نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی  شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، - جزییات فلاشینگ سمنان - بعد - جزییات فلاشینگ سمنان - از لغو قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی و انتقال مسئولیت‌های بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ارتباط با واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی و حمایت از تولید داخل، میان دو وزارتخانه چالش ایجاد شد.

فلاشینگ نما

در این رویداد وارد کنندگان با وجود ممنوعیت به‌دنبال واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی بودند که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع به گمرکات کشور نیز ابلاغ شد اما با - جزییات فلاشینگ سمنان - اعتراض جامعه کشاورزی و پیگیری رسانه‌ها، - جزییات فلاشینگ سمنان - جلوی واردات این محصول گرفته شد.

فلاشینگ بام

به‌تازگی نیز نامه‌ای در این ارتباط منتشر شده که نشان می‌دهد اختلافات میان دو وزارتخانه دولتی کماکان ادامه دارد؛ در این نامه با موضوع «تعیین تکلیف موجودی برنج در بنادر کشور» عباس قبادی معاون وزیر صنعت به مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی نوشته است که وزارت - جزییات فلاشینگ سمنان - جهاد کشاورزی به‌دلایل نامعلوم از اختصاص ارز مورد نیاز برنج‌های شرکت بازرگانی دولتی که در گمرک و بنادر کشور مانده خودداری می‌کند.

فلاشینگ نما

در این نامه اشاره شده است که در زمان مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی بر - جزییات فلاشینگ سمنان - ثبت سفارش برنج، مجوز واردات  - جزییات فلاشینگ سمنان - 160 هزار تن از این محصول صادر شد که بخشی از آن با اختصاص ارز از گمرکات ترخیص شد اما مابقی به‌دلیل عدم اختصاص ارز توسط آن وزارتخانه در گمرکات کشور باقی مانده و با توجه به گرمای هوا در حال خراب شدن است.

اجرای فلاشینگ بام

متن این نامه به‌شرح زیر است:

فلاشینگ بام

همان‌گونه که مستحضرید ثبت سفارش حدود 160 هزار تن برنج در زمان تصدی آن وزارتخانه بر پورتال صدور مجوز سامانه جامع تجارت انجام گردیده و در این راستا - جزییات فلاشینگ سمنان - بخشی از محموله‌ها تأمین ارز و همچنین ارز آن منتقل گردیده و بخشی نیز به‌دلایل نامعلوم تأمین ارز آنها متوقف گردیده است. با - جزییات فلاشینگ سمنان - عنایت به گذشت زمان طولانی از تخلیه برنج‌ها در بنادر کشور و گرمای شدید بنادر جنوبی که قطعاً باعث - جزییات فلاشینگ سمنان - بروز آسیب جدی به کیفیت این کالا خواهد گردید و از آنجایی که بخشی از محموله‌ها مربوط به ذخایر استراتژیک شرکت بازرگانی - جزییات فلاشینگ سمنان - دولتی ایران می‌باشد خواهشمند - جزییات فلاشینگ سمنان - است دستور فرمایید در خصوص - جزییات فلاشینگ سمنان - تأمین ارز - جزییات فلاشینگ سمنان - و ترخیص موارد ذیل اعلام - جزییات فلاشینگ سمنان - نظر فرمایید:

فلاشینگ پنجره

1 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تأمین و انتقال ارز - جزییات فلاشینگ سمنان - آنها انجام شده است.

فلاشینگ نما

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

نمونه کار فلاشینگ بام

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ بام

2 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز گردیده ولی منتقل نشده است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

فلاشینگ پنجره

ب ــ موجودی در راه یا - جزییات فلاشینگ سمنان - در حال بارگیری

اجرای فلاشینگ بام

3 ــ محموله‌های دارای ثبت - جزییات فلاشینگ سمنان - سفارش که تخصیص و تأمین ارز - جزییات فلاشینگ سمنان - نگردیده است

اجرای فلاشینگ بام

الف  - جزییات فلاشینگ سمنان - ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

نمونه کار فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

اجرای فلاشینگ نما

4 ــ موجودی بنادر فاقد ثبت سفارش که بر مبنای رویه - جزییات فلاشینگ سمنان - ثبت سفارش وزارت جهاد کشاورزی وارد شده است (محموله‌های وارده به بنادر که از محدودیت کنترل اعتبارسنجی و... مستنثی گردیده است). بدیهی است طبق روال هر سال ثبت سفارش تا پایان فصل - جزییات فلاشینگ سمنان - برداشت - جزییات فلاشینگ سمنان - انجام - جزییات فلاشینگ سمنان - نمی‌پذیرد.

نمونه کار فلاشینگ نما

جزییات فلاشینگ سمنان

فلاشینگ بام

انتهای پیام/+

نمونه کار فلاشینگ پنجره