تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00245.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد - جزییات فلاشینگ نما - حسین ادیب کارشناس اقتصادی در - جزییات فلاشینگ نما - یادداشتی به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل با تمرکز بر کشورهای هند و چین - جزییات فلاشینگ نما - و آمریکا پرداخت و تاکید کرد، قیمت برنج در هند 30 درصد کاهش یافته و عده‌ای - جزییات فلاشینگ نما - تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا 400 هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند، سخن بر سر 30 درصد اختلاف است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

به سبب تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و - جزییات فلاشینگ نما - به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده است نگارنده از کالایی مطلع است که در - جزییات فلاشینگ نما - چین ٤٨ درصد کاهش قیمت داشته است.

فلاشینگ بام

قیمت پارچه 20 درصد  در چین کاهش یافته و وارد کننده ایرانی که در اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده 20 درصد هم در دلار ضرر کرده - جزییات فلاشینگ نما - است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

فلاشینگ نما

بطور متوسط قیمت مواد برقی در چین 20 - جزییات فلاشینگ نما - درصد کاهش یافته و وارد کننده ایرانی مواد برقی از چین علاوه بر کاهش 20 درصد در خرید، در دلار  نیز - جزییات فلاشینگ نما - 20 درصد ضرر - جزییات فلاشینگ نما - کرده و جمع ضرر 40 درصد است .

نمونه کار فلاشینگ بام

شرکتهای بورسی 500 هزار میلیارد تومان به بانک و بازار بدهکارند و اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  - جزییات فلاشینگ نما - شود جمع ضرر به ٤٦ درصد می رسد.

اجرای فلاشینگ نما

تحریم های آمریکا از ١٦ اردیبهشت شروع شد و فعالین اقتصادی ایران تصور می‌کردند با آغاز تحریم موج سنگین تورمی ایجاد می‌شود - جزییات فلاشینگ نما - که عکس آن اتفاق افتاد.

اجرای فلاشینگ بام

یک جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

فلاشینگ نما

فضای تلگرامی در داغ کردن این فضا نقش داشت، به نظر می‌رسد حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران دارد به پایان یک دوره نزدیک - جزییات فلاشینگ نما - می‌شود مردم از این گونه تحلیل ها فاصله می‌گیرند و - جزییات فلاشینگ نما - تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. کانالی اقتصادی که سال 97 بطور متوسط 89 هزار بازدید کننده داشت و سیگنالهای تورمی « بخرید بخرید » می داد دیروز 1500 نفر بازدید کننده داشت.

نمونه کار فلاشینگ بام

البته در حوزه‌هایی هم طی سه ماه گذشته تورم بوده و این موارد را هم نباید ندیده گرفت و در حوزه‌هایی در آینده همچنان تورم خواهد بود،  - جزییات فلاشینگ نما - اما کم - جزییات فلاشینگ نما - نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش 20 درصدی قیمت مواد در بازار جهانی، کاهش 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

عده ای که کم نیستند هر چه را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست - جزییات فلاشینگ نما - آوردند طی سه ماه از دست دادند.

فلاشینگ پنجره

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی که با دریافت وام از بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی کرده اند تا از ١٦ اردیبهشت گران تر شود قابل تامل‌اند.

فلاشینگ نما

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند - جزییات فلاشینگ نما - اینها با سود - جزییات فلاشینگ نما - بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین فضا ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از تورم سال ٩٧ منتفع شدند - جزییات فلاشینگ نما - در سال ٩٨ از زیان منتفع شدند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

مطالب فوق به معنای این نیست که تورم در ایران به ضد تورم تبدیل شده با رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره خود را پیدا خواهد - جزییات فلاشینگ نما - کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

فلاشینگ بام

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ نما