جهت انجام انواع فلاشینگ نما در تبریز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 06910.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۷

دفاع فولادی‌ها از عوارض ۲۵درصدی صادرات سنگ آهن/کارخانه‌ها کمبود ماده اولیه دارند

در حالی صاحبان معادن سنگ آهن که کارشان خام فروشی است، با عوارض ۲۰ تا ۲۵ درصدی صادرات سنگ آهن مخالف هستند، فولادسازان که از کمبود سنگ آهن به عنوان ماده اوایه رنج می برند، از این سیاست وزارت صمت حمایت می کنند.

سید رضا شهرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه خوشبختانه امسال تولید فولاد کشور به 27 میلیون تن خواهد رسید، اظهار داشت: این درحالی است که ظرفیت اسمی تولید فولاد کشور 35 میلیون تن است.

فلاشینگ بام

وی دلایل عدم تولید بیشتر فولاد در کشور را کمبود مواد اولیه دانست و افزود: متأسفانه تکمیل زنجیره فولاد هنوز به نحو مناسبی صورت نگرفته و بازاریابی و ایجاد مشتریان جدید به همراه کمبود مواد اولیه عاملی شده تا ما نتوانیم از - جزییات مجری فلاشینگ ساختمان تبریز - ظرفیت اسمی خود استفاده کامل داشته باشیم.

فلاشینگ پنجره

این عضو انجمن فولاد با اشاره به اینکه باید عوارض پلکانی در صادرات مواد معدنی اعمال شود، گفت: به هر میزان که صادرات مواد اولیه به صورت خام صورت می‌گیرد باید عوارض زیادی پرداخت و به هر میزان که محصول نهایی به سمت فرآوری پیش رود، - جزییات مجری فلاشینگ ساختمان تبریز - عوارض صادراتی کمتری پرداخت شود تا تناسب لازم - جزییات مجری فلاشینگ ساختمان تبریز - در این رابطه اعمال گردد.

فلاشینگ پنجره

وی با انتقاد از اینکه در - جزییات مجری فلاشینگ ساختمان تبریز - حال حاضر قیمت شمش تعیین شده از سوی وزارت صنعت نامعقول است، گفت: درحال حاضر قیمت شمش زیر قیمت بازارهای جهانی است و همین موضوع عاملی شده تا کارخانجات فولاد نتوانند سنگ آهن را با قیمت معقولی خریداری کنند. جالب اینجاست قیمت صادراتی میلگرد نسبت به قیمت شمش 50 دلار ارزان تر است. این درحالی است که باید قیمت میلگرد صادراتی - جزییات مجری فلاشینگ ساختمان تبریز - بالاتر از - جزییات مجری فلاشینگ ساختمان تبریز - قیمت شمش باشد.

اجرای فلاشینگ بام

شهرستانی با اعلام اینکه درصددیم با برگزاری جلسه‌ای با وزارت صنعت موضوع قیمت شمش را تعیین و تکلیف کنیم، تصریح کرد: اگر قیمت شمش - جزییات مجری فلاشینگ ساختمان تبریز - مورد بازبینی قرار گیرد - جزییات مجری فلاشینگ ساختمان تبریز - به طور حتم قیمت سنگ آهن نیز رقم مناسبی شده و معادن در فروش آن به کارخانجات فولادی ضرر نمی‌کنند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

فلاشینگ نما