جهت انجام انواع فلاشینگ نما در شیراز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07221.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

رسیدگی به لایحه تجارت ۱۵ سال زمان بُرد

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی معتقد است ادعای برخی از فعالان اقتصادی، اتاق‌های بازرگانی و تشکل‌های صنفی مبنی بر اینکه بررسی و تصویب لایحه تجارت بدون اطلاع آنها بوده، پذیرفتنی نیست چراکه از زمان ارسال این لایحه به مجلس حدود ۱۵ سال می‌گذرد.

به - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از خانه ملت، حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس شورای - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - اسلامی درباره تصویب باب نخست - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - لایحه تجارت در مجلس، گفت: قانون تجارت کنونی نخستین بار در سال 1311 تصویب و در سال 1337 اصلاح شد و اگرچه این قانون مستحکم و جامع بوده و براساس قوانین سایر کشورها تنظیم شده است اما باید با مباحث - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - شرعی و برخی تغییرات محیط کسب و کار وفق داده شود.

فلاشینگ پنجره

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به روز شدن قانون تجارت را الزامی دانست و افزود: اکنون شیوه‌ها، روش‌ها و ابزارهای تجارت و کسب و کارها گسترده، نوین و متفاوت شده است که قانون تجارت فعلی متناسب با این شرایط - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - نیست.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی در تشریح سیر تاریخی رسیدگی به لایحه تجارت، اظهار کرد: لایحه تجارت از سوی دولت هشتم به مجلس هفتم ارسال شد و در 3 دوره - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - مجلس و حدود 15 سال مورد بررسی قرار گرفت و علیرغم موافقت صحن علنی مجلس برای بررسی این لایحه براساس اصل 85 قانون اساسی،  شورای نگهبان با آن مخالفت کرد چراکه معتقد بود برای تصویب این - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - قانون نباید از اصل 85 استفاده کرد.

فلاشینگ بام

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره برخی انتقادات مبنی بر اینکه تصویب باب نخست لایحه تجارت با سرعت انجام گرفت، تصریح کرد: این لایحه در کمیسیون تخصصی حقوق و قضایی مجلس - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - بررسی شده بود و براساس - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - آیین نامه مجلس، مواد هر لایحه و طرح در صورت وجود پیشنهاد، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد بنابراین اگر پیشنهادی از سوی نمایندگان مطرح نشود - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - ماده به ماده و به سرعت تصویب می‌شود.

نمونه کار فلاشینگ بام

فولادگر با بیان اینکه انتقادات کنونی برخی رسانه‌ها نسبت به  لایحه تجارت بیش از آنکه محتوایی باشد به روش تصویب این لایحه است، ادامه داد: مواد باب نخست لایحه تجارت سریع تصویب شد چراکه پیشنهادات چندانی در این زمینه مطرح نشد.

فلاشینگ نما

به زعم رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس، ادعای فعالان اقتصادی، اتاق‌های بازرگانی، تشکل‌های صنفی و... مبنی بر اینکه تصویب لایحه تجارت بدون اطلاع آنها بوده، پذیرفتنی نیست چراکه از زمان ارسال این - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - لایحه - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - به مجلس حدود 15 سال می‌گذرد.

نمونه کار فلاشینگ نما

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه باب نخست لایحه تجارت در مورد تعاریف و مفاهیم است، اضافه کرد: مباحث مربوط به انواع شرکت‌های تجاری و تجارت الکترونیک در سایر باب‌های لایحه تجارت بررسی می‌شود، بنابراین اقتصاددانان می‌توانند پیشنهادات خود را به مجلس ارائه دهند.

فلاشینگ پنجره

وی با بیان اینکه تمامی تشکل‌ها می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را پیش از بررسی سایر باب‌های لایحه تجارت به کمیسیون حقوقی و قضایی ارسال کنند، گفت: چگونه ممکن است علیرغم حضور نماینده اتاق بازرگانی در صحن علنی، این اتاق از لایحه تجارت اطلاعی نداشته باشد؟!

اجرای فلاشینگ بام

فولادگر با بیان اینکه باید با کمک تمامی دستگاه‌ها، تشکل‌ها و... لایحه تجارت به سرانجام برسد، افزود: لایحه تجارت - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - باید هرچه زودتر به قانونی تبدیل شود که علاوه بر دارا بودن استحکام قانون تجارت کنونی، به روز شده و با شرایط فعلی کشور منطبق باشد.

نمونه کار فلاشینگ نما

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - بیان اینکه تصویب لایحه تجارت، کسب و کارها و انواع تجارت را سهل کرده - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - و شفاف سازی را افزایش می‌دهد، تاکید کرد: - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - تصویب لایحه - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - تجارت از تولید حمایت و موانع پیش‌روی تولیدکنندگان و تجار را رفع می‌کند که انجام این مهم به رونق - جزییات نصب انواع فلاشینگ بام شیراز - تولید منتهی می‌شود.

فلاشینگ بام

انتهای پیام/

فلاشینگ پنجره