جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 08356.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد حسین ادیب کارشناس اقتصادی در یادداشتی به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل با تمرکز بر - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - کشورهای هند و چین و آمریکا پرداخت و تاکید کرد، قیمت برنج در هند 30 - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - درصد کاهش یافته و عده‌ای تحت پوشش حمایت - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - 400 هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند، سخن بر سر 30 درصد اختلاف است.

فلاشینگ پنجره

به سبب تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده است نگارنده از کالایی مطلع است که در چین ٤٨ درصد کاهش قیمت داشته - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - است.

فلاشینگ بام

قیمت - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - پارچه 20 درصد  در چین کاهش یافته و وارد کننده ایرانی که در اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده 20 درصد هم در دلار ضرر کرده است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

اجرای فلاشینگ نما

بطور متوسط قیمت مواد برقی در چین 20 درصد کاهش یافته و وارد - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - کننده ایرانی مواد برقی از چین - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - علاوه - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - بر کاهش 20 درصد در خرید، در دلار  نیز 20 درصد ضرر کرده و جمع ضرر 40 درصد است .

نمونه کار فلاشینگ پنجره

شرکتهای بورسی 500 هزار میلیارد تومان به بانک و بازار بدهکارند و اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  شود جمع ضرر به ٤٦ درصد می رسد.

اجرای فلاشینگ نما

تحریم های آمریکا از ١٦ اردیبهشت شروع شد و فعالین اقتصادی ایران تصور می‌کردند با آغاز تحریم موج - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - سنگین تورمی ایجاد می‌شود که عکس آن اتفاق افتاد.

اجرای فلاشینگ بام

یک - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

فلاشینگ نما

فضای تلگرامی در داغ کردن این فضا نقش داشت، به - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - نظر می‌رسد - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران دارد به پایان یک دوره نزدیک می‌شود مردم از این گونه تحلیل ها فاصله می‌گیرند و تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. کانالی اقتصادی که سال 97 بطور متوسط 89 - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - هزار بازدید کننده داشت و سیگنالهای تورمی « بخرید بخرید » می داد دیروز 1500 نفر بازدید کننده داشت.

نمونه کار فلاشینگ نما

البته در حوزه‌هایی هم طی - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - سه ماه گذشته تورم بوده و این موارد را هم نباید ندیده - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - گرفت و در حوزه‌هایی در آینده همچنان تورم خواهد بود،  اما کم نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش 20 درصدی قیمت مواد در بازار جهانی، کاهش 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

اجرای فلاشینگ بام

عده ای که کم نیستند هر چه را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست آوردند طی سه ماه از دست دادند.

فلاشینگ پنجره

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی که با دریافت وام از بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی کرده اند تا از ١٦ اردیبهشت گران تر شود قابل تامل‌اند.

فلاشینگ بام

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند اینها با سود بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین فضا ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از تورم سال ٩٧ منتفع شدند در سال ٩٨ از زیان منتفع شدند.

نمونه کار فلاشینگ بام

مطالب فوق به معنای این نیست که تورم در - جزییات نصب انواع فلاشینگ پنجره اهواز - ایران به ضد تورم تبدیل شده با رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره خود را پیدا خواهد کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

اجرای فلاشینگ بام

انتهای پیام/

فلاشینگ پنجره