تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00271.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

برنامه کاهش ۱۰میلیارددلاری واردات کالاهای صنعتی تا پایان سال ۱۴۰۰

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: درصددیم با تحقق اهداف برنامه تعمیق ساخت داخل و داخلی‌سازی نیازهای صنعتی کشور به‌میزان ۱۰میلیارد دلار واردات انواع کالاهای صنعتی به کشور را تا پایان سال ۱۴۰۰ محدود کنیم و کاهش دهیم.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از شاتا، رضا رحمانی در جلسه تبادل نظر با کارآفرینان جوان کشور که با حضور علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه جلسات مستمری با حضور صنعتگران و تولید کنندگان مختلف کشور برای اطلاع - جزییات نصب فلاشینگ - از نظرات کارشناسی و - جزییات نصب فلاشینگ - پیشنهادات مؤثر آن‌ها در حال برگزاری است و در همین راستا تشکیل جلسه با کارآفرینان و صنعتگران جوان کشور برای اولین بار و دریافت نقطه نظرات آن‌ها می‌تواند ثمرات بسیار - جزییات نصب فلاشینگ - خوبی برای عرصه تولید کشور داشته باشد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی افزود: امسال با توجه به - جزییات نصب فلاشینگ - نامگذاری انجام‌گرفته از سوی مقام - جزییات نصب فلاشینگ - معظم رهبری تحت عنوان سال رونق تولید، علی‌رغم همه - جزییات نصب فلاشینگ - محدودیت‌ها یک فرصت مغتنم و به‌عبارتی یک فرصت استثنایی برای تولید کشور به‌وجود آمده است.

نمونه کار فلاشینگ بام

رحمانی تصریح کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت از ابتدای امسال - جزییات نصب فلاشینگ - و در چارچوب محورهای هفتگانه فعالیت‌های خود، 34 برنامه اساسی - جزییات نصب فلاشینگ - را در دستور کار همزمان قرار داده و در تلاش است تا با ایجاد یک اراده عمومی چه در حوزه ارائه خدمات از سوی وزارتخانه و چه در همراه کردن سایر بخش‌ها با حوزه تولید کشور، بهترین نتایج ممکن را به دست آورد.

فلاشینگ بام

وی اضافه کرد: یکی از دغدغه‌های - جزییات نصب فلاشینگ - ما در بخش صنعت طی سالیان اخیر نبود آمار و برآورد دقیقی از واحدهای فعال، نیمه‌فعال یا - جزییات نصب فلاشینگ - حتی راکد در کشور بود که در سال 97 و در قالب طرحی جامع این اطلاعات جمع‌آوری شده و مبنای برنامه‌ریزی وزارتخانه در سال جاری است.

فلاشینگ نما

راه‌اندازی 2000 واحد صنعتی راکد در دستور کار امسال

نمونه کار فلاشینگ پنجره

رحمانی گفت: سال گذشته خوشبختانه شاهد بازگشت بیش از 1850 واحد صنعتی به عرصه تولید در سطح کشور بودیم که برای سال 98، در حدود 2000 واحد صنعتی راکد دیگر برای راه‌اندازی مجدد در دستور کار قرار - جزییات نصب فلاشینگ - گرفته است.

فلاشینگ بام

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی روی واحدهایی - جزییات نصب فلاشینگ - که امکان و ظرفیت توسعه دارند نیز - جزییات نصب فلاشینگ - در حال پیگیری مجدّانه است و با توجه به تعداد بالای این نوع از واحدهای صنعتی در سطح کشور که در جهت خلاف منویات دشمنان هم در عرصه فناوری و هم در ایجاد بازارهای جدید صادراتی توفیقات بسیار خوبی داشته‌اند، می‌توان شاخص مهم عملکردی آن‌ها را حضور مدیران و کارآفرینان جوان در رأس کار عنوان کرد.

اجرای فلاشینگ بام

رحمانی ادامه داد: در بخش واردات نیز متناسب با تولیدات کشور و میزان تعمیق ساخت داخلی، کالاهای مشابه خارجی در مراحل مختلف ورود به کشور با ممنوعیت و محدودیت‌های تعرفه‌ای مواجه هستند و قطعاً امسال با وجود تأمین مناسب نیاز کشور به برخی اقلام کالایی ضروری - جزییات نصب فلاشینگ - در زنجیره تولید، اصل خودکفایی و تکیه بر توان - جزییات نصب فلاشینگ - و تولیدات داخلی در اولویت قرار دارد و مورد حمایت جدی وزارت صمت می‌باشد.

فلاشینگ پنجره

به‌دنبال بومی‌سازی حداکثری همه نیازهای - جزییات نصب فلاشینگ - صنعتی کشور هستیم

فلاشینگ نما

وزیر صمت اضافه کرد: تمامی برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت متناسب با توان داخلی پیش‌بینی شده و با عنایت به برگزاری اولین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل، خوشبختانه اطلاعات بسیار خوبی نیز از نیازهای صنعتی کشور به دست آمده و به‌دنبال بومی‌سازی حداکثری همه این نیازها هستیم.

اجرای فلاشینگ نما

رحمانی تصریح کرد: در بخش صادرات و یا بخش معادن که - جزییات نصب فلاشینگ - جزو برنامه‌های محوری فعالیت‌های وزارت صمت هستند فرصت‌های بسیاری شناسایی شده است و در حال فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه موجود هستیم که قطعاً - جزییات نصب فلاشینگ - در ایجاد تحرک در بخش‌های مختلف تولید کشور کاملاً اثرگذار خواهد بود.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود: در حوزه - جزییات نصب فلاشینگ - بازار ظرفیت‌های بسیاری - جزییات نصب فلاشینگ - در راستای فعالیت استارت‌آپ‌ها - جزییات نصب فلاشینگ - به‌وجود آمده که قطعاً در همین چارچوب - جزییات نصب فلاشینگ - از ایده‌های نوین و خلاقانه همه جوانان و افراد - جزییات نصب فلاشینگ - خوشفکر استقبال و حمایت نیز می‌کنیم.

فلاشینگ بام

بهبود فضای کسب‌وکار در وزارت صمت یک اولویت اصلی است

نمونه کار فلاشینگ نما

وزیر صنعت، معدن و - جزییات نصب فلاشینگ - تجارت گفت: برای اصلاح فضای کسب‌وکار و تسهیل روند دریافت خدمات، از سوی وزارت صمت گام‌های خوبی برداشته شده و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری این مهم در دستور کار ویژه قرار گرفته و در صددیم شرایط را - جزییات نصب فلاشینگ - تا حد بسیاری بهبود ببخشیم.

فلاشینگ پنجره

رحمانی تأکید کرد: دستمایه و هدف اصلی اقدامات و برنامه‌های وزات صمت، ایجاد رضایت عمومی و رضایت شخص مقام معظم رهبری در همه حوزه‌ها به‌خصوص در رونق تولید و همچنین اصلاح فرآیندهای موجود در تأمین اقلام کالایی مورد نیاز مردم در بهترین شرایط ممکن است.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی اضافه کرد: علی‌رغم همه تهدیدات و تشدید تحریم‌ها، امروز خوشبختانه مشکلات در حال کاهش - جزییات نصب فلاشینگ - است و معضلات بخش صنعت سیر نزولی دارد و امید دشمن در تعطیلی تدریجی واحدهای صنعتی کشور نه‌تنها ناکام مانده بلکه با اطمینان می‌شود گفت که افق‌های جدیدی در حوزه تولید و صنعت کشور در حال نمایان شدن - جزییات نصب فلاشینگ - است.

اجرای فلاشینگ بام

رحمانی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که در ایجاد این شرایط خود صنعتگران و تولید کنندگان و همچنین مردم عزیز کشورمان نقش بسیار مهمی داشتند که امیدواریم با تداوم شرایط موجود و همراهی همه بخش‌های مسئول در حوزه صنعت کشور شرایط بیش از پیش بهبود یابد.

نمونه کار فلاشینگ بام

رحمانی گفت: در حوزه - جزییات نصب فلاشینگ - بازرگانی نیز برنامه‌های جامعی در دستور کار بوده که به‌زودی نتایج آن برای مردم مشهود خواهد بود که از آن جمله می‌توانیم به راه‌اندازی سامانه جامع تجارت کشور اشاره کنیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی با اشاره به فرصت‌های خودکفایی در برخی بخش‌های صنعتی کشور، اضافه کرد: در تأمین - جزییات نصب فلاشینگ - برخی اقلام ضروری زنجیره تولید کشور در گذشته با تنگناهایی مواجه بودیم که امروز همزمان با اعمال محدودیت‌های خارجی، توانمندی‌های داخلی ظهور و بروز یافته و در صنایعی همچون فولاد به خودکفایی رسیده است، در بخش آلومینیوم نیز پیرو افتتاح چند طرح بزرگ و ایجاد مقدمات بهره‌برداری از چند واحد دیگر، نیاز به واردات در این بخش به حداقل ممکن خواهد رسید.

اجرای فلاشینگ نما

رحمانی تصریح کرد: تسهیل در امور مختلف حوزه صنعت، اعم از مالی و غیرمالی و همچنین مقررات‌زدایی و کاهش بوروکراسی زاید - جزییات نصب فلاشینگ - امروز یک ضرورت غیر قابل اجتناب کشور است و امیدواریم برگزاری جلساتی - جزییات نصب فلاشینگ - از این دست نقطه عطفی باشد در بهبود روند - جزییات نصب فلاشینگ - موجود و - جزییات نصب فلاشینگ - موجب همراهی سازنده‌تر همه بخش‌ها با بخش تولید کشور شود.

نمونه کار فلاشینگ نما

انتهای پیام/+

فلاشینگ نما