جهت انجام انواع فلاشینگ نما در آبادان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00039.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹

ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت "بسیج" برای ساماندهی بازار

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است در صورتی که برای تامین کالاهای اساسی موردنیاز مردم اقدامات لازم صورت گیرد می‌توان از ظرفیت نیروهای بسیجی برای ساماندهی بازار بهره برد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره استفاده از ظرفیت "بسیج" برای ساماندهی بازار، گفت: حضور نیروهای بسیجی در میدان می‌تواند بازار را ساماندهی کرده و از افزایش بی ضابطه قیمت‌ها جلوگیری کند.

فلاشینگ بام

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان - فلاشینگ آبادان - اینکه بازار باید از طریق ابزارهای در اختیار وزیر و ستاد تنظیم بازار ساماندهی شود، افزود: - فلاشینگ آبادان - ستاد تنظیم بازار به خوبی از نیازهای مردم در زمان‌های مختلف - فلاشینگ آبادان - آگاه است بنابراین باید با برنامه ریزی مناسب از بروز کمبود عرضه و به هم خوردن تعادل در بازار و در نتیجه افزایش قیمت ها جلوگیری کند.

اجرای فلاشینگ بام

ضرورت تامین کالای موردنیاز بازار براساس نقاط پیک مصرف 

فلاشینگ پنجره

وی اظهار کرد: بازار داخلی ایران برخلاف بسیاری از کشورها دارای نقاط پیک - فلاشینگ آبادان - مصرف است؛ به طور مثال در ماه مبارک رمضان، دهه نخست ماه محرم و... مصرف برخی کالاها مانند مرغ، گوشت، برنج، پنیر، شکر - فلاشینگ آبادان - و... افزایش چشم گیری پیدا می‌کند بنابراین می‌توان با برنامه ریزی کالاهای مورنیاز مردم را برای این ایام تامین کرد.

فلاشینگ نما

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: پس از تامین کالای موردنیاز مردم و عرضه به - فلاشینگ آبادان - موقع و به اندازه کالا می‌توان از ظرفیت "بسیج" برای کنترل بازار استفاده کرد، اما اگر کالاها به میزان موردنیاز تامین - فلاشینگ آبادان - نشود نه تنها حضور نیروهای بسیجی کمکی به ساماندهی بازار نمی‌کند بلکه به چهره بسیج نیز آسیب می رساند.

اجرای فلاشینگ نما

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به خانه ملت گفت: زمانی که نهاده برای تولید مرغ وارد - فلاشینگ آبادان - نمی‌شود مسلما در روزهای آینده - فلاشینگ آبادان - بازار مرغ به هم - فلاشینگ آبادان - می‌ریزد بنابراین به راحتی می توان نیاز بازار را تخمین زد و براساس آن اقدامات لازم - فلاشینگ آبادان - را انجام داد.

نمونه کار فلاشینگ نما

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام