جهت انجام انواع فلاشینگ نما در ارومیه و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00045.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش خبرگزاری - فلاشینگ ارومیه - تسنیم، محمد حسین ادیب کارشناس اقتصادی در یادداشتی به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل - فلاشینگ ارومیه - با تمرکز بر کشورهای هند و چین و آمریکا پرداخت و تاکید کرد، قیمت برنج در هند 30 درصد کاهش یافته و عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا 400 هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند، سخن بر سر 30 - فلاشینگ ارومیه - درصد اختلاف است.

نمونه کار فلاشینگ بام

به سبب - فلاشینگ ارومیه - تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده است نگارنده از کالایی مطلع است که در چین ٤٨ درصد کاهش - فلاشینگ ارومیه - قیمت داشته است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

قیمت پارچه 20 - فلاشینگ ارومیه - درصد  در چین کاهش یافته و وارد کننده ایرانی که در اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده - فلاشینگ ارومیه - 20 درصد هم در دلار ضرر کرده است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

فلاشینگ بام

بطور متوسط قیمت مواد برقی در چین 20 درصد کاهش یافته و وارد کننده ایرانی مواد برقی از چین علاوه بر کاهش 20 درصد در خرید، در دلار  نیز 20 درصد ضرر کرده و جمع ضرر 40 درصد است .

فلاشینگ نما

شرکتهای بورسی 500 هزار میلیارد تومان به بانک و بازار بدهکارند و اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  شود جمع ضرر به ٤٦ درصد می رسد.

نمونه کار فلاشینگ بام

تحریم های آمریکا از ١٦ اردیبهشت - فلاشینگ ارومیه - شروع شد و فعالین اقتصادی - فلاشینگ ارومیه - ایران تصور می‌کردند - فلاشینگ ارومیه - با آغاز تحریم موج سنگین تورمی ایجاد می‌شود که عکس آن اتفاق افتاد.

نمونه کار فلاشینگ نما

یک جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

فلاشینگ نما

فضای تلگرامی در داغ کردن این فضا نقش داشت، به - فلاشینگ ارومیه - نظر می‌رسد حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران دارد به پایان یک دوره نزدیک - فلاشینگ ارومیه - می‌شود - فلاشینگ ارومیه - مردم از این گونه تحلیل ها فاصله - فلاشینگ ارومیه - می‌گیرند و تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. کانالی اقتصادی که سال 97 بطور متوسط 89 هزار بازدید کننده داشت و سیگنالهای تورمی « بخرید بخرید » می داد دیروز 1500 نفر بازدید کننده داشت.

فلاشینگ بام

البته در - فلاشینگ ارومیه - حوزه‌هایی هم طی سه ماه گذشته تورم بوده و این موارد را هم نباید ندیده گرفت و در حوزه‌هایی در آینده همچنان تورم - فلاشینگ ارومیه - خواهد بود،  اما کم نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش 20 درصدی قیمت مواد - فلاشینگ ارومیه - در بازار جهانی، کاهش 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

فلاشینگ پنجره

عده ای که کم نیستند هر چه را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست آوردند طی سه ماه از دست دادند.

اجرای فلاشینگ نما

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی که با دریافت وام از بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی کرده اند تا از ١٦ اردیبهشت گران تر شود قابل تامل‌اند.

اجرای فلاشینگ نما

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند اینها با سود - فلاشینگ ارومیه - بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین - فلاشینگ ارومیه - فضا ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از تورم سال ٩٧ منتفع شدند در - فلاشینگ ارومیه - سال ٩٨ از زیان منتفع شدند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

مطالب فوق به معنای این نیست که تورم در ایران به ضد تورم تبدیل شده با رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره خود را پیدا خواهد کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

اجرای فلاشینگ بام

انتهای پیام/

فلاشینگ پنجره