جهت انجام انواع فلاشینگ نما در آمل و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00051.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

برنامه کاهش ۱۰میلیارددلاری واردات کالاهای صنعتی تا پایان سال ۱۴۰۰

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: درصددیم با تحقق اهداف برنامه تعمیق ساخت داخل و داخلی‌سازی نیازهای صنعتی کشور به‌میزان ۱۰میلیارد دلار واردات انواع کالاهای صنعتی به کشور را تا پایان سال ۱۴۰۰ محدود کنیم و کاهش دهیم.

به - فلاشینگ بام آمل - گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به - فلاشینگ بام آمل - نقل از شاتا، رضا رحمانی در جلسه تبادل نظر با کارآفرینان جوان کشور که با حضور علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه جلسات مستمری با حضور صنعتگران و تولید کنندگان مختلف کشور برای اطلاع از نظرات کارشناسی و پیشنهادات مؤثر آن‌ها در حال برگزاری است و در همین راستا تشکیل جلسه با کارآفرینان و - فلاشینگ بام آمل - صنعتگران جوان کشور برای اولین بار و دریافت نقطه نظرات آن‌ها می‌تواند ثمرات بسیار خوبی برای عرصه تولید کشور داشته باشد.

فلاشینگ نما

وی افزود: امسال با توجه به نامگذاری انجام‌گرفته از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال رونق تولید، علی‌رغم همه - فلاشینگ بام آمل - محدودیت‌ها یک فرصت مغتنم و به‌عبارتی یک فرصت استثنایی برای تولید کشور به‌وجود آمده است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

رحمانی تصریح کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت از ابتدای امسال و در چارچوب محورهای هفتگانه فعالیت‌های خود، 34 برنامه اساسی را در دستور کار - فلاشینگ بام آمل - همزمان قرار داده و در تلاش است تا با ایجاد یک اراده عمومی چه در حوزه ارائه خدمات از سوی وزارتخانه و چه در همراه کردن سایر بخش‌ها با حوزه تولید کشور، بهترین نتایج ممکن را به دست آورد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی اضافه کرد: یکی از دغدغه‌های ما در بخش صنعت طی سالیان اخیر نبود - فلاشینگ بام آمل - آمار و برآورد دقیقی از واحدهای فعال، نیمه‌فعال یا حتی راکد در کشور بود که در سال 97 و در قالب طرحی جامع این اطلاعات جمع‌آوری شده و - فلاشینگ بام آمل - مبنای برنامه‌ریزی وزارتخانه در سال جاری است.

فلاشینگ نما

راه‌اندازی 2000 واحد صنعتی راکد در دستور کار امسال

فلاشینگ بام

رحمانی گفت: سال گذشته خوشبختانه شاهد بازگشت - فلاشینگ بام آمل - بیش از 1850 واحد صنعتی - فلاشینگ بام آمل - به عرصه تولید در - فلاشینگ بام آمل - سطح کشور بودیم که برای سال 98، در حدود 2000 واحد صنعتی راکد دیگر - فلاشینگ بام آمل - برای راه‌اندازی مجدد در دستور کار قرار گرفته است.

فلاشینگ پنجره

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری - فلاشینگ بام آمل - و برنامه‌ریزی - فلاشینگ بام آمل - روی واحدهایی که امکان و ظرفیت توسعه دارند نیز در حال پیگیری مجدّانه است و با توجه به تعداد بالای این نوع از واحدهای صنعتی در سطح کشور که - فلاشینگ بام آمل - در جهت خلاف منویات دشمنان هم در عرصه فناوری و هم - فلاشینگ بام آمل - در ایجاد بازارهای جدید صادراتی توفیقات بسیار خوبی داشته‌اند، می‌توان شاخص مهم عملکردی آن‌ها را حضور مدیران و کارآفرینان جوان در رأس کار عنوان کرد.

اجرای فلاشینگ نما

رحمانی ادامه داد: در بخش واردات نیز - فلاشینگ بام آمل - متناسب با تولیدات کشور - فلاشینگ بام آمل - و میزان تعمیق ساخت داخلی، - فلاشینگ بام آمل - کالاهای مشابه خارجی در مراحل مختلف ورود به کشور با ممنوعیت و محدودیت‌های تعرفه‌ای مواجه هستند و قطعاً امسال با وجود تأمین مناسب نیاز کشور به برخی اقلام کالایی ضروری در زنجیره تولید، اصل خودکفایی و تکیه بر توان و تولیدات داخلی - فلاشینگ بام آمل - در اولویت قرار دارد و مورد حمایت جدی وزارت صمت می‌باشد.

فلاشینگ بام

به‌دنبال بومی‌سازی حداکثری همه نیازهای صنعتی کشور هستیم

فلاشینگ نما

وزیر صمت اضافه کرد: تمامی برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت متناسب با توان داخلی پیش‌بینی شده و با عنایت به برگزاری - فلاشینگ بام آمل - اولین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل، خوشبختانه اطلاعات بسیار خوبی نیز از نیازهای صنعتی کشور به دست آمده و به‌دنبال بومی‌سازی حداکثری همه این نیازها هستیم.

اجرای فلاشینگ نما

رحمانی تصریح کرد: در بخش صادرات و یا بخش معادن که جزو برنامه‌های محوری فعالیت‌های وزارت صمت هستند فرصت‌های بسیاری شناسایی شده است و در حال فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه موجود هستیم که قطعاً در ایجاد تحرک در بخش‌های مختلف تولید کشور کاملاً اثرگذار خواهد بود.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود: در حوزه بازار ظرفیت‌های بسیاری در راستای فعالیت استارت‌آپ‌ها به‌وجود آمده که قطعاً در همین چارچوب از ایده‌های نوین و - فلاشینگ بام آمل - خلاقانه همه جوانان و افراد خوشفکر استقبال و حمایت نیز می‌کنیم.

فلاشینگ بام

بهبود فضای کسب‌وکار در وزارت - فلاشینگ بام آمل - صمت یک اولویت اصلی است

نمونه کار فلاشینگ بام

وزیر صنعت، معدن و - فلاشینگ بام آمل - تجارت گفت: برای اصلاح فضای کسب‌وکار - فلاشینگ بام آمل - و تسهیل روند - فلاشینگ بام آمل - دریافت خدمات، از سوی وزارت صمت گام‌های خوبی برداشته - فلاشینگ بام آمل - شده و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری این مهم در دستور کار - فلاشینگ بام آمل - ویژه قرار گرفته - فلاشینگ بام آمل - و در صددیم شرایط را - فلاشینگ بام آمل - تا حد بسیاری بهبود ببخشیم.

نمونه کار فلاشینگ نما

رحمانی تأکید کرد: دستمایه و هدف اصلی اقدامات و برنامه‌های وزات صمت، ایجاد رضایت عمومی و رضایت شخص مقام معظم رهبری در همه حوزه‌ها به‌خصوص در رونق تولید - فلاشینگ بام آمل - و همچنین اصلاح فرآیندهای موجود در تأمین اقلام کالایی مورد نیاز مردم در - فلاشینگ بام آمل - بهترین شرایط ممکن است.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی اضافه کرد: علی‌رغم همه تهدیدات و تشدید تحریم‌ها، امروز خوشبختانه مشکلات در حال کاهش است و معضلات بخش صنعت سیر نزولی دارد و امید دشمن در تعطیلی تدریجی واحدهای صنعتی کشور نه‌تنها ناکام مانده بلکه با اطمینان می‌شود گفت که افق‌های جدیدی در حوزه تولید - فلاشینگ بام آمل - و - فلاشینگ بام آمل - صنعت کشور در حال نمایان شدن است.

اجرای فلاشینگ بام

رحمانی خاطرنشان کرد: - فلاشینگ بام آمل - نباید فراموش کرد که در ایجاد این شرایط خود صنعتگران و تولید کنندگان و همچنین مردم عزیز کشورمان نقش بسیار مهمی داشتند که امیدواریم با تداوم شرایط موجود و همراهی همه بخش‌های مسئول در حوزه صنعت کشور شرایط بیش از پیش بهبود - فلاشینگ بام آمل - یابد.

نمونه کار فلاشینگ نما

رحمانی - فلاشینگ بام آمل - گفت: در حوزه بازرگانی نیز برنامه‌های جامعی در دستور کار بوده که به‌زودی نتایج آن برای مردم مشهود خواهد بود که از آن جمله می‌توانیم به راه‌اندازی سامانه جامع تجارت کشور اشاره کنیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی با اشاره به - فلاشینگ بام آمل - فرصت‌های خودکفایی در برخی بخش‌های صنعتی کشور، اضافه کرد: در تأمین برخی اقلام ضروری زنجیره تولید - فلاشینگ بام آمل - کشور در گذشته با تنگناهایی مواجه بودیم که امروز همزمان با اعمال محدودیت‌های خارجی، توانمندی‌های داخلی ظهور و بروز یافته و در صنایعی همچون فولاد به خودکفایی رسیده است، در بخش آلومینیوم نیز پیرو افتتاح چند طرح بزرگ و ایجاد مقدمات بهره‌برداری از چند واحد دیگر، نیاز به واردات در این بخش به حداقل ممکن خواهد رسید.

فلاشینگ پنجره

رحمانی تصریح کرد: تسهیل در امور مختلف حوزه صنعت، اعم از مالی و غیرمالی و همچنین مقررات‌زدایی و کاهش بوروکراسی زاید امروز یک ضرورت غیر قابل اجتناب کشور است - فلاشینگ بام آمل - و امیدواریم برگزاری جلساتی از این دست نقطه عطفی - فلاشینگ بام آمل - باشد در بهبود روند موجود و موجب همراهی سازنده‌تر - فلاشینگ بام آمل - همه بخش‌ها با بخش تولید کشور شود.

نمونه کار فلاشینگ بام

انتهای پیام/+

فلاشینگ پنجره