جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 02368.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴

فروش سیمان صادراتی ۷۰ دلاری به قیمت ۲۰ دلار

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه با اعمال عوارض صادراتی تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را کمتر از قیمت جهانی به کارخانجات فولاد بفروشند،گفت: هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است.

کامران وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درباره اعمال عوارض صادراتی 20 - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - تا 25 درصدی - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - برای مواد معدنی، - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - اظهار داشت: به - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - اعتقاد من دولت می‌خواهد یک اشتباه را با یک اشتباه دیگر - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - جبران کند. به نوعی هدفگذاری تولید 55 میلیون تن فولاد - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - در کشور تعریف شده اما جانمایی کارخانجات فولاد در مناطق خشک و دور از بنادر عاملی شده تا ارسال مواد به آنها با مشکل مواجه شود و آن کارخانه - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - ها در روند تولید با مشکلاتی مواجه شوند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی با بیان اینکه مشکلات تأمین مواد اولیه و جانمایی‌های نامناسب کارخانجات فولاد عاملی شده تا دخل و خرج آنها متناسب نباشد، افزود: به همین منظور دولت در بخش انرژی از آنها حمایت‌ می‌کند اما این حمایت‌ها به - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - هیچ عنوان باعث توسعه بیشتر این صنعت نخواهد شد. 

اجرای فلاشینگ بام

*سیمان صادراتی به جای 70 دلار به قیمت 20 دلار فروخته می‌شود

فلاشینگ نما

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - معدنی ایران با بیان اینکه تصمیمات نامناسب عاملی شده تا امروز کارخانجات سیمان به جای فروش سیمان صادراتی خود به قیمت 70 دلار محصولات خود را با قیمت 20 دلار به فروش برسانند، گفت: این موضوع اصلاً برای تولیدکنندگان این بخش توجیه اقتصادی ندارد. به نحوی که بخش زیادی از کارخانجات صنعت سیمان با نصف ظرفیت مشغول فعالیت هستند.

فلاشینگ پنجره

وکیلی افزود: - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - اعمال عوارض بر سنگ آهن نیز نه تنها اوضاع این بخش را بهبود نمی‌بخشد - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - بلکه تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را با کمتر از قیمت جهانی به کارخانجات فولاد - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - بفروشند جالب اینجاست که کارخانجات فولاد پولهای آنها را با دیرکرد 6تا9 ماه و حتی یک سال پرداخت می‌کنند.

اجرای فلاشینگ نما

وی با اعلام - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - اینکه هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است، گفت: کشورهایی - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - در بخش خام فروشی موفق بوده اند که اقتصادی آزاد دارند.

اجرای فلاشینگ بام

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه اعمال عوارض صادراتی عاملی می شود تا برخی گندله سنگ آهن را به نام سیمان و کنستانتره سنگ آهن را به نام سیمان خاکستری صادر کنند، تصریح کرد: امروز باید دولت توضیح دهد معادن سنگ آهن با مازاد تولید چه کار کردند.

اجرای فلاشینگ نما

 به گزارش تسنیم، طی روزهای اخیر معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت اعلام کرده است: به منظور جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و ایجاد ارزش افزوده از اول مهرماه امسال، صادرات - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - مواد معدنی خام مشمول عوارض 20 تا 25 درصدی می شود.

فلاشینگ نما

به گفته وی،  این دستور با تصویب کارگروه موضوع بند 1 - قیمت نصب انواع فلاشینگ کرج - دستورالعمل مدیریت صادرات و در راستای حمایت از تولید داخل صادر شده است. برهمین اساس صادرات کنسانتره و گندله سنگ آهن نیز مشمول عوارض 25 درصدی خواهد بود.

نمونه کار فلاشینگ بام

انتهای پیام/

فلاشینگ بام