جهت انجام انواع فلاشینگ نما در یزد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00444.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دعوا بر سر واردات برنج بالا گرفت/معاون وزیر صمت خطاب به معاون وزیر کشاورزی: نگذارید برنج‌ها در بنادر خراب شود

بعد از دعوای ۲ وزارتخانه بر سر واردات برنج در فصل برداشت، این بار وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی را متهم کرده که به‌دلایل نامعلوم حجم زیادی از برنج وارداتی را در گمرک دپو کرده است و ارز مورد نیاز برای واردات را اختصاص نمی‌دهند.

به گزارش - قیمت ورق فلاشینگ یزد - خبرنگار اقتصادی  شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، - قیمت ورق فلاشینگ یزد - بعد از لغو قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی و انتقال مسئولیت‌های بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ارتباط با واردات برنج در فصل - قیمت ورق فلاشینگ یزد - برداشت محصول داخلی و حمایت از تولید - قیمت ورق فلاشینگ یزد - داخل، میان دو وزارتخانه چالش ایجاد شد.

اجرای فلاشینگ نما

در این رویداد وارد کنندگان با وجود ممنوعیت به‌دنبال واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی بودند که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع به گمرکات کشور نیز ابلاغ شد اما با اعتراض جامعه کشاورزی و پیگیری رسانه‌ها، جلوی واردات این محصول گرفته شد.

اجرای فلاشینگ بام

به‌تازگی نیز نامه‌ای در این ارتباط منتشر شده که نشان می‌دهد اختلافات میان دو وزارتخانه دولتی کماکان - قیمت ورق فلاشینگ یزد - ادامه دارد؛ در این - قیمت ورق فلاشینگ یزد - نامه با موضوع «تعیین تکلیف موجودی برنج در بنادر کشور» عباس قبادی معاون وزیر صنعت به مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی نوشته است - قیمت ورق فلاشینگ یزد - که وزارت جهاد کشاورزی به‌دلایل نامعلوم از اختصاص ارز مورد نیاز برنج‌های شرکت بازرگانی دولتی که در گمرک - قیمت ورق فلاشینگ یزد - و بنادر کشور مانده خودداری می‌کند.

نمونه کار فلاشینگ بام

در این نامه اشاره شده است که در زمان مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی بر ثبت سفارش برنج، - قیمت ورق فلاشینگ یزد - مجوز واردات  160 هزار تن از این محصول صادر شد که بخشی از آن با اختصاص ارز از گمرکات ترخیص شد اما مابقی به‌دلیل عدم اختصاص ارز توسط آن وزارتخانه در گمرکات کشور باقی مانده و با توجه به گرمای هوا در حال خراب شدن است.

اجرای فلاشینگ بام

متن این نامه به‌شرح زیر است:

فلاشینگ پنجره

همان‌گونه که مستحضرید ثبت سفارش - قیمت ورق فلاشینگ یزد - حدود 160 هزار تن برنج در زمان تصدی آن وزارتخانه بر پورتال صدور مجوز سامانه جامع تجارت انجام گردیده و - قیمت ورق فلاشینگ یزد - در این راستا بخشی از محموله‌ها تأمین ارز و همچنین ارز آن منتقل گردیده و بخشی نیز به‌دلایل نامعلوم تأمین ارز آنها متوقف گردیده است. با عنایت به گذشت زمان طولانی از تخلیه برنج‌ها در بنادر کشور و گرمای شدید بنادر جنوبی که قطعاً باعث بروز آسیب جدی به کیفیت این کالا خواهد گردید و از آنجایی که بخشی از محموله‌ها مربوط به ذخایر استراتژیک شرکت بازرگانی دولتی ایران می‌باشد خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص تأمین ارز و - قیمت ورق فلاشینگ یزد - ترخیص موارد ذیل اعلام نظر فرمایید:

فلاشینگ بام

1 - قیمت ورق فلاشینگ یزد - ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تأمین و انتقال ارز آنها انجام شده است.

فلاشینگ نما

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

فلاشینگ پنجره

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

فلاشینگ بام

2 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز - قیمت ورق فلاشینگ یزد - گردیده - قیمت ورق فلاشینگ یزد - ولی منتقل نشده است.

فلاشینگ بام

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

فلاشینگ پنجره

3 - قیمت ورق فلاشینگ یزد - ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز نگردیده است

نمونه کار فلاشینگ بام

الف  ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

نمونه کار فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

اجرای فلاشینگ بام

4 ــ موجودی بنادر فاقد ثبت سفارش که بر مبنای رویه ثبت سفارش وزارت جهاد کشاورزی وارد شده است (محموله‌های وارده به بنادر که از محدودیت کنترل اعتبارسنجی و... مستنثی گردیده است). بدیهی - قیمت ورق فلاشینگ یزد - است طبق روال هر سال ثبت سفارش تا پایان فصل برداشت انجام نمی‌پذیرد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

قیمت ورق فلاشینگ یزد

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/+

نمونه کار فلاشینگ پنجره