جهت انجام انواع فلاشینگ نما در ایلام و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00297.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

توزیع برنج وارداتی تا پایان فصل برداشت ممنوع است

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت از ممنوعیت ثبت سفارش و واردات برنج تا پایان فصل برداشت محصول داخلی در کشور خبر داد و گفت: این وزارتخانه نیز اجازه توزیع برنج وارداتی را تا پایان برداشت برنج داخلی نخواهد داد.

به گزارش - مجری فلاشینگ ایلام - شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس قبادی - مجری فلاشینگ ایلام - در مصاحبه با رادیو از ممنوعیت ثبت سفارش و واردات برنج تا پایان فصل برداشت محصول داخلی در کشور خبر داد و افزود: این اعمال ممنوعیت در جهت کمک - مجری فلاشینگ ایلام - به تولید داخل و حمایت از شالیکاران در شمال کشور است.

وی اظهارداشت: هیچ ابهامی - مجری فلاشینگ ایلام - در حال حاضر برای گمرکات ایران به لحاظ واردات برنج وجود ندارد چون در - مجری فلاشینگ ایلام - فصل برداشت برنج هیچ گونه ثبت - مجری فلاشینگ ایلام - سفارش و واردات نخواهیم داشت و همینطور برنجی - مجری فلاشینگ ایلام - که تا قبل از زمان برداشت برنج ایرانی وارد گمرکات کشور شده این محموله ها طبق قوانین و مقررات از گمرکات خارج و در انبارها نگهداری می شود.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار کشور گفت: این وزارتخانه نیز اجازه توزیع برنج وارداتی را تا پایان برداشت برنج داخلی نخواهد داد.

وی در ادامه افزود: برنج های وارداتی پس از برداشت و عرضه برنج داخلی در سطح کشور توزیع می شود.

قبادی اظهارداشت: اگر بازار شرایط مناسبی - مجری فلاشینگ ایلام - داشته باشد شاید توزیع برنج خارجی با تاخیر زمانی مواجه شود.

وی گفت: مصرف سالانه برنج کشور سه تا سه میلیون و 200 هزار تن است که از این میزان بیش از دو میلیون تن در داخل تولید و بقیه از محل واردات تامین می شود.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار در خصوص بلا تکلیفی - مجری فلاشینگ ایلام - پنج هزار تن برنج دارای - مجری فلاشینگ ایلام - پروانه در گمرک چابهار نیز افزود: بلاتکلیفی برنج های وارداتی در گمرکات به هیچ وجه صحت ندارد.

وی اظهارداشت: محموله های مزبور شاید با مشکلات دیگری همچون بروکراسی اداری، گمرکی، پرداخت ارز به فروشنده خارجی و غیره مواجه باشند.

قبادی گفت: هیچ بخشی از این مشکلات مربوط به تصمیم گیری های کلان در خصوص لغو ممنوعیت واردات برنج و مواردی از این دست - مجری فلاشینگ ایلام - نیست.

وی افزود: دولت یک تعهدی به شالیکاران در - مجری فلاشینگ ایلام - شمال کشور دارد آنهم اینکه در فصل برداشت محصول داخلی هیچ گونه برنجی خارجی را در کشور وارد و توزیع نکند.

معاون بازرگانی - مجری فلاشینگ ایلام - داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت دبیر ستاد تنظیم بازار ضمن اشاره به اینکه اراضی شالیکاری اکثر شالیکاران در شمال کشور کوچک مقیاس است، اظهارداشت: برای اینکه کشاورزان محصول خود را با قیمت های مناسب بفروشند و مصرف کنندگان نیز با قیمت های مناسب کالای مورد نیاز خود - مجری فلاشینگ ایلام - را بخرند در فصل - مجری فلاشینگ ایلام - برداشت هیچ گونه واردات برنج خارجی به مملکت نخواهیم داشت.

- مجری فلاشینگ ایلام - وی یادآورشد: این سیاست از سال های - مجری فلاشینگ ایلام - قبل - مجری فلاشینگ ایلام - در کشور اعمال می شود و امسال نیز به تبعه سنوات گذشته رفتار شده است.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

فلاشینگ نما