جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00493.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

اختصاصی| امکان خرید اعتباری از ایران برای خریداران اقلیم کردستان فراهم شد

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از امضای تفاهم نامه برای خرید اعتباری کالاهای ایرانی توسط خریداران اقلیم کردستان با تضمین این صندوق در بازه زمانی یک تا ۳ ماهه خبر داد.

افروز بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری - مجری فلاشینگ بام کرج - تسنیم، با اشاره به راه‌اندازی دفتر صندوق - مجری فلاشینگ بام کرج - ضمانت صادرات ایران در عراق اظهار کرد: با توجه به مشکل صندوق ضمانت صادرات ایران برای اعتبارسنجی شرکت‌ها و فعالان اقتصادی در عراق و بررسی ترازنامه‌های - مجری فلاشینگ بام کرج - مالی آن‌ها، این صندوق به زودی شعبه خود در عراق را که آماده افتتاح است، - مجری فلاشینگ بام کرج - به صورت رسمی، افتتاح و بازگشایی می‌کند تا از نزدیک در بازار هدف خود در عراق حضور داشته باشیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اعلام خبر فراهم شدن امکان فروش اعتباری محصولات ایرانی در اقلیم کردستان برای بازه زمانی خاصی گفت: در حال حاضر با پشتوانه صندوق ضمانت صادرات ایران، امکان - مجری فلاشینگ بام کرج - فروش اعتباری محصولات ایرانی در بازار اقلیم کردستان عراق فراهم شده است.

فلاشینگ بام

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر این اساس صادرکنندگان ایرانی می‌توانند کالاهای خود را به صورت اعتباری در بازه زمانی یک ماهه تا 3 ماهه به - مجری فلاشینگ بام کرج - صورت - مجری فلاشینگ بام کرج - اعتباری و نسیه به خریداران عراقی در بازار اقلیم کردستان بفروشند و صندوق ضمانت صادرات این معامله را تضمین می‌کند.

نمونه کار فلاشینگ نما

بهرامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تفاهم نامه‌های مرتبط با این موضوع امضا شده و قرار است ظرف مدت یک ماه این تفاهم نامه تبدیل به یک قرارداد شود.

فلاشینگ بام

وی گفت: مدت زمان در نظر گرفته - مجری فلاشینگ بام کرج - شده برای خرید اعتباری در این تفاهم نامه متناسب با نوع کالاهای صادراتی است به گونه‌ای - مجری فلاشینگ بام کرج - که مدت اعتبار در نظر گرفته شده - مجری فلاشینگ بام کرج - برای کالاهایی از جمله محصولات کشاورزی یک ماهه بوده و برای کالاهای واسطه‌ای، این زمان تا 3 ماه تعیین خواهد شد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

فلاشینگ پنجره