تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00249.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

افزایش اختیارات سازمان تعزیرات؛ تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی

سخنگوی دولت از تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش حوزه دولت شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی ربیعی سخنگوی دولت در گفت‌وگویی از تصمیم سران سه قوه در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای - نحوه انواع فلاشینگ - افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با کم‌فروشی و گران‌فروشی خبر داد.

اجرای فلاشینگ نما

وی افزود:بر همین اساس مقرر شد تا یک هفته - نحوه انواع فلاشینگ - دیگر قوه قضائیه و دولت یک لایحه یک فوریتی به - نحوه انواع فلاشینگ - مجلس ارسال کنند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

سخنگوی دولت گفت: براساس - نحوه انواع فلاشینگ - این مصوبه ما اختیاراتی را به سازمان تعزیرات حکومتی دادیم که در برخورد - نحوه انواع فلاشینگ - با مواردی مثل کم‌فروشی، گران‌فروشی، خودداری از عرضه کالا به میزان متعارف و تبعیض در فروش و مواردی از این قبیل دستش باز می‌شود تا بتوانند - نحوه انواع فلاشینگ - ثبات فعلی بازار را بیشتر حفظ و کنترل کند.

نمونه کار فلاشینگ بام

ربیعی ادامه داد: مباحثی که در این جلسه بحث شد مربوط به کنترل قیمت‌ها، ثبات نسبی خوبی که در بازار ارز ایجاد شده و حمایت از مدیران بود.

فلاشینگ پنجره

وی تمدید اختیارات بانک مرکزی در سامانه بازار ارز تا یکسال دیگر را از دیگر مصوبات این جلسه اعلام کرد و گفت: ما امروز - نحوه انواع فلاشینگ - با ثبات - نحوه انواع فلاشینگ - قابل قبولی در بازار ارز مواجه هستیم و برای ادامه این روند نیاز بود که اختیارات رئیس کل بانک مرکزی تمدید شود.

نمونه کار فلاشینگ نما

سخنگوی دولت تصریح کرد: مصوبه دیگر بحث تنظیم بازار کالا و خدمات بود و برخی اشکالات در مصوبه قبلی مورد بحث قرار گرفت که با رفع اشکالات، یک سال دیگر این مصوبه - نحوه انواع فلاشینگ - تمدید شد.

فلاشینگ نما

ربیعی خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از چند قیمتی در بازار، نظارت بر قیمت‌ها و مواردی از این - نحوه انواع فلاشینگ - قبیل در این مصوبه بر الزام نصب برچسب قیمت بر روی کالا‌ها تاکید شد.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی افزود: بخش دیگری از - نحوه انواع فلاشینگ - بحث این جلسه هم درباره ثباتی بود که در اقتصاد ایجاد شده و نیز حمایت از تولید و رفع موانع آن بود.

فلاشینگ بام

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام