تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00259.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹

ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت "بسیج" برای ساماندهی بازار

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است در صورتی که برای تامین کالاهای اساسی موردنیاز مردم اقدامات لازم صورت گیرد می‌توان از ظرفیت نیروهای بسیجی برای ساماندهی بازار بهره برد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسینعلی حاجی دلیگانی - نحوه فلاشینگ ارزان - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره استفاده از ظرفیت "بسیج" برای ساماندهی بازار، گفت: حضور نیروهای بسیجی در میدان می‌تواند بازار را ساماندهی کرده و از افزایش بی ضابطه قیمت‌ها جلوگیری کند.

اجرای فلاشینگ بام

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار باید از طریق ابزارهای در اختیار وزیر و ستاد تنظیم بازار ساماندهی شود، افزود: ستاد تنظیم بازار به خوبی از نیازهای مردم در زمان‌های مختلف آگاه است بنابراین باید با برنامه ریزی مناسب - نحوه فلاشینگ ارزان - از بروز کمبود عرضه و به هم خوردن تعادل در بازار و در نتیجه افزایش قیمت ها جلوگیری کند.

نمونه کار فلاشینگ بام

ضرورت تامین کالای موردنیاز بازار براساس نقاط پیک مصرف 

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی اظهار کرد: - نحوه فلاشینگ ارزان - بازار داخلی ایران برخلاف بسیاری از کشورها دارای - نحوه فلاشینگ ارزان - نقاط پیک مصرف است؛ به طور مثال در ماه - نحوه فلاشینگ ارزان - مبارک رمضان، دهه نخست ماه محرم و... مصرف برخی کالاها مانند مرغ، گوشت، برنج، پنیر، شکر و... افزایش چشم گیری پیدا می‌کند بنابراین می‌توان با برنامه ریزی کالاهای مورنیاز مردم را برای - نحوه فلاشینگ ارزان - این ایام تامین کرد.

فلاشینگ پنجره

این نماینده مردم در مجلس - نحوه فلاشینگ ارزان - دهم اضافه کرد: پس از تامین کالای موردنیاز مردم و عرضه به موقع و به اندازه کالا می‌توان از ظرفیت "بسیج" برای کنترل بازار استفاده کرد، اما اگر کالاها به میزان موردنیاز - نحوه فلاشینگ ارزان - تامین نشود نه تنها حضور نیروهای - نحوه فلاشینگ ارزان - بسیجی کمکی به ساماندهی بازار نمی‌کند بلکه به چهره بسیج نیز آسیب می رساند.

فلاشینگ نما

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس - نحوه فلاشینگ ارزان - به خانه ملت گفت: زمانی که نهاده برای تولید مرغ وارد نمی‌شود مسلما در روزهای آینده بازار مرغ به هم می‌ریزد بنابراین به راحتی می توان نیاز بازار را تخمین زد و براساس آن اقدامات لازم را انجام داد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ بام