جهت انجام انواع فلاشینگ نما در خرمشهر و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00415.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

«عیار ۱۵»|پشت‌پرده گله چین از ایران و قطع ارتباط بانک کونلون بلافاصله پس از سفر رئیس‌جمهور چین

یحیی آل‌اسحاق با انتقاد از استراتژی تجاری کشور و سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی گفت: تحقیقات انجام‌شده نشان می‌دهد در همین شرایط تولید و با توجه به نیازهای ۱۵ کشور همسایه، تعاملات ایران و ۱۵ کشور همسایه می‌تواند ۲۰۰ میلیارد دلار شود.

یحیی آل‌اسحاق در گفت‌وگو - نحوه فلاشینگ خرمشهر - با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به متناسب - نحوه فلاشینگ خرمشهر - نبودن حجم تجارت خارجی ایران با ظرفیت‌های جمعیتی و جغرافیایی کشورمان و پایین بودن سهم ایران در تجارت جهانی اظهار کرد: بر اساس برآوردهای جهانی، ایران با - نحوه فلاشینگ خرمشهر - توجه به جمعیت و جغرافیای - نحوه فلاشینگ خرمشهر - خود، که 1 درصد جمعیت و جغرافیای جهان را در اختیار دارد، باید حداقل یک درصد تجارت جهانی را در اختیار خود داشته باشد که متأسفانه در حال - نحوه فلاشینگ خرمشهر - حاضر چنین سهمی برای ایران وجود ندارد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق افزود: در شرایطی که باید سهم ایران از تجارت جهانی، حداقل یک درصد باشد ولی در حال حاضر سهم ایران - نحوه فلاشینگ خرمشهر - از تجارت جهانی، تنها 0.3 درصد است؛ - نحوه فلاشینگ خرمشهر - این یعنی سهم ایران در تجارت جهانی، یک‌چهارم استانداردهای جهانی است.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی ادامه داد: این سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی بر مبنای مساحت و جمعیت کشورمان در شرایطی است که با احتساب  شاخص ژئوپولیتیکی و مجموعه توان اقتصادی کشورها، سطح تجارت ایران - نحوه فلاشینگ خرمشهر - به‌مراتب پایین‌تر است از آنچه باید باشد.

فلاشینگ نما

آل‌اسحاق با اشاره - نحوه فلاشینگ خرمشهر - به توان اقتصادی ایران گفت: تحقیقاتی که اخیراً انجام شده است، نشان می‌دهد با توجه به 15 کشوری که در همسایه ایران قرار دارند - نحوه فلاشینگ خرمشهر - و با در نظر گرفتن میزان صادرات و واردات سالانه آن‌ها و نیازهای آن‌ها و حتی استانداردهای کالایی این کشورها، ایران در شرایط امروز تولید، می‌تواند بیش از 200 میلیارد دلار، تجارت با کشورهای همسایه داشته باشد.

نمونه کار فلاشینگ نما

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق ادامه داد: یعنی اگر کالایی را که امروز تولید می‌کنیم مثلاً همین یخچالی را که امروز تولید می‌کنیم تولید کنیم، می‌توانیم 200 میلیارد دلار حجم تجارت با این کشورهای همسایه خودمان داشته باشیم و با احتساب کشورهای چین و هند، می‌توانیم بیش از 300 میلیارد دلار مراودات تجاری با کشورهای همسایه - نحوه فلاشینگ خرمشهر - به‌علاوه هند و چین داشته باشیم.

اجرای فلاشینگ بام

وی خاطرنشان کرد: این یعنی اگر همین امروز - نحوه فلاشینگ خرمشهر - و با همین - نحوه فلاشینگ خرمشهر - شرایط تولید در کشور، استراتژی تجاری کشور - نحوه فلاشینگ خرمشهر - را به‌درستی تعیین کنیم، 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با کشورهای - نحوه فلاشینگ خرمشهر - همسایه خواهیم داشت و - نحوه فلاشینگ خرمشهر - این حجم تجارت در شرایطی است که کل نیازهای - نحوه فلاشینگ خرمشهر - ارزی کشور با 50 میلیارد دلار رفع می‌شود.

فلاشینگ پنجره

آل‌اسحاق با انتقاد از نبود استراتژی تجاری مناسب در کشور گفت: حالا شما - نحوه فلاشینگ خرمشهر - این رقم را با کل تجارت ما با 23 کشور اروپایی مقایسه کنید؛ ما امروز به عراق 13 میلیارد دلار صادرات داریم ولی کل - نحوه فلاشینگ خرمشهر - صادرات ما به اروپا کمتر از 200 تا 300 میلیون دلار است؛ به‌عبارت ساده ما حتی برای محقق کردن این 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با کشورهای همسایه، نیاز به برجام هم نداشتیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی در پاسخ به این - نحوه فلاشینگ خرمشهر - سؤال که در چنین شرایطی چرا سیاست‌گذاران تجاری ایران پس از برجام تا این اندازه بر تجارت با اروپا و غرب تمرکز داشتند، گفت: متأسفانه این - نحوه فلاشینگ خرمشهر - نتیجه همان نگاهی است که بر فضای تجارت کشور حاکم شده است؛ امام علی(ع) می‌فرمایند: «به آبشخور - نحوه فلاشینگ خرمشهر - فکری‌تان توجه کنید چراکه فکر شما تبدیل - نحوه فلاشینگ خرمشهر - به رفتار شما می‌شود و این رفتار، عادات شما را می‌سازد و عادات شما، هویت - نحوه فلاشینگ خرمشهر - شما را شکل می‌دهد»؛ حالا شما می‌پرسید چرا چنین نگاهی داریم؟ خب، به‌دلیل اینکه نگاه ما همواره به غرب بوده است.

نمونه کار فلاشینگ بام

آل‌اسحاق ادامه داد: امروز چرا گفته می‌شود که چینی‌ها از ما گله‌مندند؟ چون می‌گویند "قبله شما غرب است؛ وقتی به ما محتاج هستید سمت ما می‌آیید ولی باز نگاهتان به غرب است". شما ببینید رئیس جمهور چین به ایران آمد ولی در سفر او به ایران، رفتار - نحوه فلاشینگ خرمشهر - ما به‌گونه‌ای بود که باعث شد بعد از بازگشت وی به چین، بانک کونلون - نحوه فلاشینگ خرمشهر - چین رابطه‌اش را با ما قطع کرد، چراکه آن‌ها از رفتار ما چنین برداشتی کردند که ما قصد داشتیم به آن‌ها - نحوه فلاشینگ خرمشهر - بی‌احترامی کنیم.

اجرای فلاشینگ نما

انتهای - نحوه فلاشینگ خرمشهر - پیام/+

نمونه کار فلاشینگ نما