جهت انجام انواع فلاشینگ نما در رشت و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00099.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹

ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت "بسیج" برای ساماندهی بازار

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است در صورتی که برای تامین کالاهای اساسی موردنیاز مردم اقدامات لازم صورت گیرد می‌توان از ظرفیت نیروهای بسیجی برای ساماندهی بازار بهره برد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره استفاده از ظرفیت "بسیج" برای ساماندهی بازار، گفت: حضور نیروهای - نحوه فلاشینگ رشت - بسیجی در میدان می‌تواند بازار را ساماندهی کرده و از افزایش بی ضابطه قیمت‌ها جلوگیری کند.

اجرای فلاشینگ بام

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار باید از طریق ابزارهای در اختیار وزیر و ستاد تنظیم بازار ساماندهی شود، افزود: ستاد تنظیم بازار به خوبی از نیازهای مردم در زمان‌های مختلف آگاه است بنابراین باید با برنامه ریزی - نحوه فلاشینگ رشت - مناسب از بروز کمبود عرضه و - نحوه فلاشینگ رشت - به هم خوردن تعادل در بازار و در نتیجه افزایش قیمت ها جلوگیری کند.

اجرای فلاشینگ بام

ضرورت تامین - نحوه فلاشینگ رشت - کالای موردنیاز بازار براساس نقاط پیک مصرف 

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی اظهار کرد: بازار داخلی ایران برخلاف بسیاری از کشورها دارای نقاط پیک مصرف است؛ به طور مثال در ماه مبارک رمضان، دهه نخست ماه - نحوه فلاشینگ رشت - محرم و... مصرف برخی کالاها مانند مرغ، گوشت، برنج، پنیر، شکر و... افزایش چشم گیری پیدا می‌کند بنابراین می‌توان با برنامه ریزی کالاهای مورنیاز مردم را برای این ایام تامین کرد.

فلاشینگ نما

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: پس از تامین کالای موردنیاز مردم و عرضه به موقع و به اندازه کالا - نحوه فلاشینگ رشت - می‌توان از ظرفیت "بسیج" برای - نحوه فلاشینگ رشت - کنترل بازار استفاده کرد، اما اگر کالاها به میزان - نحوه فلاشینگ رشت - موردنیاز تامین نشود نه تنها حضور نیروهای بسیجی کمکی به ساماندهی - نحوه فلاشینگ رشت - بازار نمی‌کند بلکه به چهره بسیج نیز آسیب می رساند.

فلاشینگ پنجره

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به خانه ملت گفت: زمانی که نهاده برای تولید مرغ وارد نمی‌شود مسلما در روزهای آینده بازار مرغ به هم می‌ریزد بنابراین به راحتی می توان نیاز - نحوه فلاشینگ رشت - بازار را تخمین زد و براساس آن اقدامات لازم را انجام داد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ نما