جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرمان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00224.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دعوا بر سر واردات برنج بالا گرفت/معاون وزیر صمت خطاب به معاون وزیر کشاورزی: نگذارید برنج‌ها در بنادر خراب شود

بعد از دعوای ۲ وزارتخانه بر سر واردات برنج در فصل برداشت، این بار وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی را متهم کرده که به‌دلایل نامعلوم حجم زیادی از برنج وارداتی را در گمرک دپو کرده است و ارز مورد نیاز برای واردات را اختصاص نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی  خبرگزاری - نحوه فلاشینگ کرمان - تسنیم، بعد از لغو قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی و انتقال مسئولیت‌های بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ارتباط با واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی و حمایت از - نحوه فلاشینگ کرمان - تولید داخل، میان دو وزارتخانه چالش ایجاد شد.

اجرای فلاشینگ نما

در این رویداد وارد کنندگان با وجود ممنوعیت به‌دنبال واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی - نحوه فلاشینگ کرمان - بودند که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع به گمرکات کشور نیز ابلاغ شد - نحوه فلاشینگ کرمان - اما با اعتراض جامعه کشاورزی و پیگیری رسانه‌ها، جلوی واردات این محصول گرفته شد.

فلاشینگ بام

به‌تازگی نیز نامه‌ای در این ارتباط منتشر شده که نشان می‌دهد اختلافات میان دو وزارتخانه دولتی کماکان ادامه دارد؛ در این نامه با موضوع «تعیین تکلیف موجودی برنج در بنادر کشور» عباس قبادی معاون وزیر صنعت به مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی نوشته است که وزارت - نحوه فلاشینگ کرمان - جهاد کشاورزی به‌دلایل نامعلوم از اختصاص ارز مورد نیاز برنج‌های شرکت بازرگانی دولتی که در گمرک و بنادر کشور مانده خودداری می‌کند.

اجرای فلاشینگ بام

در این نامه اشاره شده است که در زمان مسئولیت وزارت جهاد - نحوه فلاشینگ کرمان - کشاورزی بر ثبت سفارش برنج، مجوز واردات  160 هزار تن - نحوه فلاشینگ کرمان - از این محصول صادر شد که بخشی از آن با اختصاص ارز از گمرکات ترخیص شد اما مابقی به‌دلیل عدم اختصاص ارز توسط آن وزارتخانه در گمرکات کشور باقی مانده و با توجه به گرمای هوا در حال خراب شدن است.

فلاشینگ بام

متن این نامه به‌شرح زیر است:

نمونه کار فلاشینگ بام

همان‌گونه که مستحضرید ثبت سفارش حدود 160 هزار تن برنج در زمان تصدی آن وزارتخانه بر پورتال صدور مجوز سامانه جامع تجارت انجام گردیده و در این راستا بخشی از محموله‌ها تأمین ارز و همچنین ارز آن منتقل گردیده و بخشی نیز به‌دلایل نامعلوم تأمین - نحوه فلاشینگ کرمان - ارز آنها متوقف گردیده است. با عنایت به گذشت زمان طولانی از تخلیه برنج‌ها در بنادر کشور و گرمای شدید بنادر جنوبی که قطعاً باعث بروز آسیب جدی به کیفیت - نحوه فلاشینگ کرمان - این کالا خواهد گردید و از آنجایی - نحوه فلاشینگ کرمان - که بخشی از محموله‌ها - نحوه فلاشینگ کرمان - مربوط - نحوه فلاشینگ کرمان - به ذخایر استراتژیک شرکت بازرگانی دولتی ایران - نحوه فلاشینگ کرمان - می‌باشد خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص تأمین ارز و ترخیص - نحوه فلاشینگ کرمان - موارد ذیل اعلام نظر فرمایید:

فلاشینگ پنجره

1 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تأمین و انتقال ارز آنها انجام شده - نحوه فلاشینگ کرمان - است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

فلاشینگ پنجره

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ بام

2 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش - نحوه فلاشینگ کرمان - که تخصیص و تأمین ارز گردیده - نحوه فلاشینگ کرمان - ولی منتقل نشده است.

فلاشینگ پنجره

الف ــ - نحوه فلاشینگ کرمان - موجودی تخلیه‌شده در بنادر

اجرای فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

فلاشینگ نما

3 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز نگردیده است

نمونه کار فلاشینگ نما

الف  ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

فلاشینگ بام

ب - نحوه فلاشینگ کرمان - ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ پنجره

4 ــ موجودی بنادر فاقد ثبت سفارش که بر مبنای رویه ثبت سفارش وزارت جهاد کشاورزی وارد شده است (محموله‌های وارده به بنادر که از محدودیت کنترل اعتبارسنجی و... مستنثی گردیده است). بدیهی است طبق روال هر سال ثبت سفارش تا پایان فصل برداشت انجام نمی‌پذیرد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

نحوه فلاشینگ کرمان

اجرای فلاشینگ بام

انتهای پیام/+

فلاشینگ نما