جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اصفهان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07218.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴

فروش سیمان صادراتی ۷۰ دلاری به قیمت ۲۰ دلار

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه با اعمال عوارض صادراتی تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را کمتر از قیمت جهانی به کارخانجات فولاد بفروشند،گفت: هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است.

کامران وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درباره اعمال عوارض صادراتی 20 تا 25 درصدی برای مواد معدنی، اظهار داشت: به اعتقاد من دولت می‌خواهد یک اشتباه - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - را با یک اشتباه دیگر جبران کند. به نوعی هدفگذاری تولید 55 میلیون تن فولاد در کشور تعریف شده اما جانمایی کارخانجات فولاد در مناطق خشک و دور از بنادر عاملی شده تا ارسال مواد به آنها با مشکل مواجه شود و آن کارخانه ها در روند تولید با مشکلاتی مواجه شوند.

فلاشینگ نما

وی با بیان اینکه مشکلات تأمین مواد اولیه و جانمایی‌های نامناسب کارخانجات فولاد عاملی شده تا دخل - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - و خرج آنها متناسب نباشد، افزود: به همین منظور دولت در بخش انرژی از آنها حمایت‌ می‌کند اما این حمایت‌ها به هیچ عنوان باعث توسعه بیشتر این صنعت نخواهد شد. 

اجرای فلاشینگ بام

*سیمان صادراتی به جای 70 دلار به قیمت 20 - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - دلار فروخته می‌شود

اجرای فلاشینگ نما

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - با بیان اینکه تصمیمات نامناسب عاملی شده - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - تا امروز کارخانجات - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - سیمان به جای فروش سیمان صادراتی خود به قیمت 70 دلار محصولات خود را با قیمت 20 دلار به فروش برسانند، گفت: این - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - موضوع اصلاً برای تولیدکنندگان این بخش توجیه - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - اقتصادی ندارد. به نحوی که بخش زیادی از کارخانجات صنعت سیمان با نصف ظرفیت مشغول فعالیت هستند.

فلاشینگ پنجره

وکیلی افزود: اعمال عوارض بر سنگ آهن نیز نه تنها اوضاع این بخش را بهبود نمی‌بخشد بلکه تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - با کمتر از قیمت جهانی به کارخانجات فولاد بفروشند جالب اینجاست که کارخانجات فولاد پولهای آنها را با دیرکرد 6تا9 ماه و حتی یک سال پرداخت می‌کنند.

فلاشینگ نما

وی با اعلام اینکه هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است، گفت: کشورهایی در بخش خام فروشی موفق بوده اند که اقتصادی آزاد دارند.

فلاشینگ بام

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه اعمال عوارض صادراتی عاملی می شود تا برخی گندله سنگ آهن را به نام سیمان و کنستانتره سنگ آهن را - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - به نام سیمان خاکستری صادر کنند، تصریح کرد: امروز باید دولت - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - توضیح دهد معادن سنگ آهن با مازاد تولید چه کار کردند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 به گزارش تسنیم، طی روزهای اخیر معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت اعلام کرده است: به منظور جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - ایجاد ارزش افزوده از اول مهرماه امسال، صادرات مواد معدنی خام مشمول عوارض 20 تا 25 درصدی می شود.

اجرای فلاشینگ بام

به گفته وی،  این دستور با تصویب کارگروه موضوع بند 1 دستورالعمل مدیریت صادرات و در راستای حمایت از تولید داخل صادر شده است. برهمین اساس صادرات کنسانتره و گندله سنگ - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - آهن نیز مشمول - نحوه مجری انواع فلاشینگ نما اصفهان - عوارض 25 درصدی خواهد بود.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

فلاشینگ پنجره