تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00647.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴

فروش سیمان صادراتی ۷۰ دلاری به قیمت ۲۰ دلار

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه با اعمال عوارض صادراتی تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را کمتر از قیمت جهانی به کارخانجات فولاد بفروشند،گفت: هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است.

کامران وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی - نحوه مجری فلاشینگ نما - شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درباره اعمال عوارض صادراتی 20 تا 25 درصدی برای مواد معدنی، اظهار داشت: به اعتقاد من دولت می‌خواهد یک اشتباه را با یک اشتباه دیگر جبران کند. به نوعی هدفگذاری تولید 55 میلیون تن فولاد در کشور تعریف شده اما جانمایی کارخانجات فولاد در مناطق خشک و دور از بنادر عاملی شده تا ارسال مواد به آنها با مشکل مواجه - نحوه مجری فلاشینگ نما - شود و آن کارخانه ها در روند تولید با مشکلاتی مواجه شوند.

اجرای فلاشینگ نما

وی با بیان اینکه مشکلات تأمین مواد اولیه و جانمایی‌های نامناسب کارخانجات فولاد عاملی شده تا دخل و خرج آنها متناسب نباشد، افزود: به همین منظور دولت در بخش - نحوه مجری فلاشینگ نما - انرژی از آنها حمایت‌ می‌کند اما این حمایت‌ها به هیچ عنوان باعث توسعه بیشتر این صنعت نخواهد شد. 

نمونه کار فلاشینگ نما

*سیمان صادراتی به جای - نحوه مجری فلاشینگ نما - 70 دلار به قیمت 20 دلار فروخته می‌شود

نمونه کار فلاشینگ بام

دبیر اتحادیه - نحوه مجری فلاشینگ نما - تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با - نحوه مجری فلاشینگ نما - بیان - نحوه مجری فلاشینگ نما - اینکه تصمیمات نامناسب عاملی شده تا امروز کارخانجات سیمان به جای فروش سیمان صادراتی خود به قیمت 70 دلار محصولات خود را با قیمت 20 دلار به فروش برسانند، گفت: این موضوع اصلاً برای تولیدکنندگان این بخش توجیه اقتصادی ندارد. - نحوه مجری فلاشینگ نما - به نحوی که بخش زیادی از کارخانجات صنعت سیمان با نصف - نحوه مجری فلاشینگ نما - ظرفیت مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار فلاشینگ بام

وکیلی افزود: اعمال عوارض بر سنگ آهن نیز نه تنها اوضاع این بخش را بهبود نمی‌بخشد بلکه تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را با کمتر از قیمت جهانی به کارخانجات فولاد بفروشند جالب - نحوه مجری فلاشینگ نما - اینجاست که کارخانجات فولاد پولهای آنها را با دیرکرد 6تا9 ماه و حتی یک سال - نحوه مجری فلاشینگ نما - پرداخت - نحوه مجری فلاشینگ نما - می‌کنند.

اجرای فلاشینگ بام

وی با اعلام اینکه هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده - نحوه مجری فلاشینگ نما - است، گفت: کشورهایی در بخش خام فروشی موفق بوده اند که اقتصادی آزاد دارند.

اجرای فلاشینگ بام

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه اعمال عوارض صادراتی عاملی می شود تا برخی - نحوه مجری فلاشینگ نما - گندله سنگ آهن را به نام سیمان و کنستانتره سنگ آهن را به نام سیمان خاکستری صادر کنند، تصریح کرد: امروز باید دولت توضیح دهد معادن سنگ آهن با مازاد تولید چه کار کردند.

فلاشینگ پنجره

 به گزارش تسنیم، طی روزهای اخیر معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت اعلام کرده است: به منظور جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و ایجاد ارزش افزوده از اول مهرماه امسال، صادرات مواد معدنی خام مشمول عوارض 20 تا 25 درصدی می شود.

فلاشینگ پنجره

به گفته وی،  این دستور با تصویب کارگروه موضوع بند 1 دستورالعمل مدیریت صادرات - نحوه مجری فلاشینگ نما - و در راستای حمایت - نحوه مجری فلاشینگ نما - از - نحوه مجری فلاشینگ نما - تولید داخل صادر شده است. برهمین اساس صادرات کنسانتره و گندله سنگ آهن نیز مشمول عوارض 25 درصدی خواهد بود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام