جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07190.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۷

دفاع فولادی‌ها از عوارض ۲۵درصدی صادرات سنگ آهن/کارخانه‌ها کمبود ماده اولیه دارند

در حالی صاحبان معادن سنگ آهن که کارشان خام فروشی است، با عوارض ۲۰ تا ۲۵ درصدی صادرات سنگ آهن مخالف هستند، فولادسازان که از کمبود سنگ آهن به عنوان ماده اوایه رنج می برند، از این سیاست وزارت صمت حمایت می کنند.

سید رضا شهرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه خوشبختانه امسال تولید فولاد کشور به 27 میلیون تن خواهد رسید، اظهار داشت: این درحالی است که ظرفیت اسمی تولید فولاد کشور 35 میلیون تن است.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی دلایل عدم تولید بیشتر فولاد در کشور را کمبود مواد اولیه دانست و افزود: - نحوه نصب انواع فلاشینگ ساختمان کرج - متأسفانه تکمیل زنجیره فولاد هنوز به نحو مناسبی صورت نگرفته و بازاریابی و ایجاد مشتریان جدید به همراه کمبود - نحوه نصب انواع فلاشینگ ساختمان کرج - مواد اولیه عاملی شده تا ما نتوانیم از ظرفیت اسمی خود استفاده کامل داشته باشیم.

نمونه کار فلاشینگ بام

این عضو انجمن فولاد با اشاره به اینکه باید عوارض پلکانی در صادرات مواد معدنی اعمال شود، گفت: به هر میزان که صادرات مواد اولیه به صورت خام صورت می‌گیرد باید عوارض زیادی پرداخت و به هر میزان که محصول نهایی به سمت فرآوری پیش رود، عوارض صادراتی کمتری پرداخت شود تا تناسب لازم در این رابطه اعمال گردد.

اجرای فلاشینگ بام

وی با انتقاد از اینکه در حال حاضر قیمت شمش تعیین شده از سوی وزارت صنعت نامعقول است، گفت: درحال حاضر قیمت شمش زیر قیمت بازارهای جهانی است و همین موضوع عاملی شده تا کارخانجات فولاد نتوانند سنگ آهن را با قیمت معقولی خریداری کنند. جالب اینجاست قیمت صادراتی میلگرد نسبت به قیمت شمش 50 دلار ارزان تر است. این درحالی است که باید قیمت میلگرد صادراتی بالاتر از قیمت شمش باشد.

فلاشینگ پنجره

شهرستانی با اعلام اینکه درصددیم با برگزاری جلسه‌ای با - نحوه نصب انواع فلاشینگ ساختمان کرج - وزارت صنعت موضوع قیمت شمش را تعیین و تکلیف کنیم، - نحوه نصب انواع فلاشینگ ساختمان کرج - تصریح کرد: اگر قیمت شمش مورد بازبینی قرار گیرد به طور حتم قیمت - نحوه نصب انواع فلاشینگ ساختمان کرج - سنگ آهن نیز رقم مناسبی شده و معادن در فروش آن به کارخانجات - نحوه نصب انواع فلاشینگ ساختمان کرج - فولادی ضرر نمی‌کنند.

نمونه کار فلاشینگ نما

 

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ پنجره