جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اراک و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00619.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹

ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت "بسیج" برای ساماندهی بازار

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است در صورتی که برای تامین کالاهای اساسی موردنیاز مردم اقدامات لازم صورت گیرد می‌توان از ظرفیت نیروهای بسیجی برای ساماندهی بازار بهره برد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره استفاده از ظرفیت "بسیج" برای ساماندهی بازار، گفت: حضور نیروهای بسیجی در میدان می‌تواند بازار را ساماندهی کرده و از افزایش بی ضابطه قیمت‌ها جلوگیری کند.

فلاشینگ بام

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار - نحوه نصب فلاشینگ اراک - باید از طریق ابزارهای در اختیار وزیر و ستاد تنظیم بازار ساماندهی شود، افزود: ستاد تنظیم بازار به خوبی از نیازهای مردم در زمان‌های مختلف آگاه است بنابراین باید با برنامه ریزی مناسب از بروز کمبود عرضه و به هم خوردن تعادل در بازار و - نحوه نصب فلاشینگ اراک - در نتیجه افزایش قیمت ها جلوگیری کند.

نمونه کار فلاشینگ نما

ضرورت تامین کالای موردنیاز بازار براساس نقاط پیک مصرف 

اجرای فلاشینگ بام

وی اظهار کرد: بازار داخلی ایران برخلاف بسیاری از کشورها دارای نقاط پیک مصرف است؛ به طور مثال در ماه مبارک رمضان، دهه نخست ماه محرم و... مصرف برخی کالاها مانند - نحوه نصب فلاشینگ اراک - مرغ، گوشت، برنج، پنیر، شکر و... افزایش چشم گیری پیدا می‌کند بنابراین می‌توان با برنامه ریزی کالاهای مورنیاز مردم را برای این ایام تامین کرد.

فلاشینگ نما

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: پس از تامین کالای موردنیاز مردم و عرضه به - نحوه نصب فلاشینگ اراک - موقع و به اندازه کالا می‌توان از ظرفیت "بسیج" - نحوه نصب فلاشینگ اراک - برای کنترل بازار استفاده کرد، اما اگر کالاها به میزان موردنیاز تامین نشود نه تنها حضور نیروهای بسیجی کمکی به ساماندهی بازار نمی‌کند بلکه به چهره بسیج - نحوه نصب فلاشینگ اراک - نیز آسیب می رساند.

اجرای فلاشینگ نما

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به خانه ملت گفت: زمانی که نهاده برای تولید مرغ وارد نمی‌شود مسلما در روزهای آینده بازار مرغ به هم - نحوه نصب فلاشینگ اراک - می‌ریزد بنابراین به راحتی می توان نیاز بازار را تخمین زد و براساس آن اقدامات لازم را - نحوه نصب فلاشینگ اراک - انجام داد.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام