جهت انجام انواع فلاشینگ نما در رشت و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00475.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

«عیار ۱۵»|پشت‌پرده گله چین از ایران و قطع ارتباط بانک کونلون بلافاصله پس از سفر رئیس‌جمهور چین

یحیی آل‌اسحاق با انتقاد از استراتژی تجاری کشور و سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی گفت: تحقیقات انجام‌شده نشان می‌دهد در همین شرایط تولید و با توجه به نیازهای ۱۵ کشور همسایه، تعاملات ایران و ۱۵ کشور همسایه می‌تواند ۲۰۰ میلیارد دلار شود.

یحیی آل‌اسحاق در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به متناسب نبودن حجم تجارت خارجی ایران با ظرفیت‌های جمعیتی و جغرافیایی کشورمان و پایین بودن سهم ایران در تجارت - نحوه نصب فلاشینگ رشت - جهانی اظهار کرد: بر اساس برآوردهای جهانی، ایران با توجه به جمعیت و جغرافیای خود، که 1 درصد جمعیت و جغرافیای جهان را در اختیار دارد، باید حداقل یک درصد تجارت جهانی را در اختیار خود - نحوه نصب فلاشینگ رشت - داشته باشد که متأسفانه در حال حاضر - نحوه نصب فلاشینگ رشت - چنین سهمی برای ایران وجود ندارد.

فلاشینگ نما

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق افزود: در شرایطی که باید سهم ایران از تجارت جهانی، حداقل یک درصد باشد ولی - نحوه نصب فلاشینگ رشت - در حال حاضر سهم ایران از - نحوه نصب فلاشینگ رشت - تجارت جهانی، تنها 0.3 درصد است؛ این یعنی سهم ایران در تجارت جهانی، - نحوه نصب فلاشینگ رشت - یک‌چهارم استانداردهای جهانی است.

فلاشینگ پنجره

وی ادامه داد: این سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی بر مبنای مساحت و جمعیت کشورمان در شرایطی است که با احتساب  شاخص ژئوپولیتیکی و مجموعه توان اقتصادی کشورها، سطح تجارت ایران به‌مراتب پایین‌تر است از آنچه - نحوه نصب فلاشینگ رشت - باید باشد.

اجرای فلاشینگ نما

آل‌اسحاق با اشاره به توان اقتصادی ایران گفت: تحقیقاتی که اخیراً انجام شده است، نشان می‌دهد با توجه به 15 کشوری که در همسایه ایران قرار دارند و با در - نحوه نصب فلاشینگ رشت - نظر گرفتن میزان صادرات و واردات سالانه آن‌ها و نیازهای آن‌ها و حتی استانداردهای کالایی این کشورها، ایران در شرایط - نحوه نصب فلاشینگ رشت - امروز تولید، می‌تواند بیش از 200 میلیارد دلار، تجارت با - نحوه نصب فلاشینگ رشت - کشورهای همسایه داشته - نحوه نصب فلاشینگ رشت - باشد.

فلاشینگ نما

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و - نحوه نصب فلاشینگ رشت - عراق ادامه داد: یعنی اگر کالایی را که امروز تولید - نحوه نصب فلاشینگ رشت - می‌کنیم مثلاً همین یخچالی را که امروز تولید می‌کنیم تولید کنیم، می‌توانیم 200 میلیارد دلار - نحوه نصب فلاشینگ رشت - حجم تجارت با این کشورهای همسایه خودمان داشته - نحوه نصب فلاشینگ رشت - باشیم و با احتساب کشورهای چین و هند، می‌توانیم بیش از 300 میلیارد دلار مراودات - نحوه نصب فلاشینگ رشت - تجاری با کشورهای همسایه به‌علاوه هند و چین داشته باشیم.

فلاشینگ پنجره

وی خاطرنشان کرد: این یعنی اگر همین امروز و با همین شرایط تولید در کشور، استراتژی تجاری کشور را به‌درستی - نحوه نصب فلاشینگ رشت - تعیین کنیم، 200 میلیارد - نحوه نصب فلاشینگ رشت - دلار تعامل - نحوه نصب فلاشینگ رشت - تجاری با کشورهای - نحوه نصب فلاشینگ رشت - همسایه خواهیم داشت و این حجم تجارت در شرایطی است که کل نیازهای ارزی - نحوه نصب فلاشینگ رشت - کشور با 50 میلیارد دلار رفع می‌شود.

اجرای فلاشینگ بام

آل‌اسحاق با انتقاد از نبود استراتژی تجاری مناسب در کشور گفت: حالا شما - نحوه نصب فلاشینگ رشت - این رقم را با کل تجارت ما - نحوه نصب فلاشینگ رشت - با 23 کشور اروپایی - نحوه نصب فلاشینگ رشت - مقایسه کنید؛ ما امروز به عراق 13 میلیارد دلار صادرات داریم ولی کل صادرات ما به اروپا کمتر - نحوه نصب فلاشینگ رشت - از 200 تا 300 میلیون دلار است؛ به‌عبارت ساده ما حتی برای محقق کردن این 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با کشورهای همسایه، نیاز به برجام هم نداشتیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی در پاسخ به این سؤال که در چنین شرایطی چرا سیاست‌گذاران تجاری ایران پس از برجام تا این اندازه بر تجارت با اروپا و غرب تمرکز داشتند، گفت: متأسفانه این نتیجه همان نگاهی است که بر فضای تجارت کشور حاکم شده است؛ امام علی(ع) می‌فرمایند: «به آبشخور فکری‌تان توجه کنید چراکه فکر شما تبدیل به رفتار شما می‌شود و این رفتار، عادات شما را می‌سازد و عادات شما، هویت شما را شکل می‌دهد»؛ حالا شما می‌پرسید چرا چنین نگاهی داریم؟ خب، به‌دلیل اینکه نگاه ما همواره به غرب بوده است.

اجرای فلاشینگ بام

آل‌اسحاق ادامه داد: امروز چرا گفته می‌شود که چینی‌ها از ما گله‌مندند؟ چون می‌گویند "قبله شما غرب است؛ وقتی به ما محتاج هستید سمت ما می‌آیید ولی باز نگاهتان به غرب است". شما ببینید رئیس جمهور چین به ایران آمد ولی در سفر او به ایران، رفتار ما به‌گونه‌ای بود که باعث شد بعد از بازگشت وی به چین، بانک کونلون چین رابطه‌اش را با ما قطع کرد، چراکه آن‌ها از رفتار ما چنین برداشتی کردند که ما قصد داشتیم به آن‌ها بی‌احترامی کنیم.

نمونه کار فلاشینگ بام

انتهای پیام/+

فلاشینگ نما