تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00105.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد حسین ادیب کارشناس اقتصادی - نحوه ورق فلاشینگ - در یادداشتی به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل با تمرکز بر کشورهای هند و چین و آمریکا پرداخت و تاکید کرد، قیمت - نحوه ورق فلاشینگ - برنج در هند 30 درصد کاهش یافته و عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا 400 هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند، سخن بر - نحوه ورق فلاشینگ - سر 30 درصد اختلاف است.

فلاشینگ پنجره

به سبب تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران - نحوه ورق فلاشینگ - در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده - نحوه ورق فلاشینگ - است - نحوه ورق فلاشینگ - نگارنده از کالایی مطلع است که در چین ٤٨ درصد کاهش قیمت داشته است.

فلاشینگ نما

قیمت پارچه 20 درصد  در چین کاهش یافته و وارد کننده ایرانی که در اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده 20 درصد هم در دلار ضرر کرده است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

نمونه کار فلاشینگ نما

بطور متوسط - نحوه ورق فلاشینگ - قیمت مواد - نحوه ورق فلاشینگ - برقی در چین 20 درصد کاهش یافته و وارد کننده ایرانی مواد برقی از چین علاوه بر کاهش 20 درصد در خرید، در دلار  نیز 20 درصد ضرر کرده و جمع ضرر 40 درصد است .

نمونه کار فلاشینگ بام

شرکتهای بورسی 500 هزار میلیارد تومان به بانک و بازار بدهکارند و - نحوه ورق فلاشینگ - اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  شود جمع ضرر به ٤٦ درصد - نحوه ورق فلاشینگ - می رسد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

تحریم های آمریکا از ١٦ اردیبهشت شروع شد و فعالین اقتصادی ایران تصور می‌کردند با آغاز تحریم موج سنگین تورمی ایجاد می‌شود که عکس آن اتفاق افتاد.

نمونه کار فلاشینگ بام

یک جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

فلاشینگ نما

فضای تلگرامی - نحوه ورق فلاشینگ - در داغ کردن این فضا نقش داشت، به نظر می‌رسد حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران دارد - نحوه ورق فلاشینگ - به پایان یک دوره نزدیک می‌شود - نحوه ورق فلاشینگ - مردم از این گونه تحلیل ها - نحوه ورق فلاشینگ - فاصله می‌گیرند و تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. کانالی اقتصادی که سال 97 - نحوه ورق فلاشینگ - بطور متوسط 89 هزار بازدید کننده - نحوه ورق فلاشینگ - داشت و سیگنالهای تورمی « بخرید بخرید » می داد دیروز 1500 نفر بازدید کننده داشت.

اجرای فلاشینگ بام

البته در حوزه‌هایی هم طی سه ماه گذشته - نحوه ورق فلاشینگ - تورم بوده - نحوه ورق فلاشینگ - و این موارد را هم نباید ندیده - نحوه ورق فلاشینگ - گرفت و در حوزه‌هایی در آینده همچنان تورم خواهد بود،  اما کم نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش 20 درصدی قیمت مواد در بازار جهانی، کاهش 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

نمونه کار فلاشینگ بام

عده ای که کم نیستند هر - نحوه ورق فلاشینگ - چه را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست آوردند طی سه ماه از دست دادند.

اجرای فلاشینگ نما

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی که با دریافت وام از بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی - نحوه ورق فلاشینگ - کرده اند تا از ١٦ اردیبهشت گران تر شود قابل تامل‌اند.

اجرای فلاشینگ بام

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی - نحوه ورق فلاشینگ - هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند اینها با سود بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین فضا ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از تورم سال ٩٧ منتفع شدند در سال ٩٨ از زیان منتفع شدند.

فلاشینگ بام

مطالب فوق به معنای این نیست که تورم در ایران به ضد تورم تبدیل شده با رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره - نحوه ورق فلاشینگ - خود - نحوه ورق فلاشینگ - را پیدا خواهد کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

فلاشینگ بام