جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00638.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم، سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه اقتصادی، تحول در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس ارتقای صادرات و ارز آوری است.

فلاشینگ بام

زادبوم افزود: توسعه صادرات نه تنها برای ما، بلکه برای همه کشورها مهم است، اما برای کشور ما که وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای - نصب فلاشینگ بام اهواز - اهمیت ویژه است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه صادرات غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه اقتصادی عنوان کرد و گفت: همواره تلاش هایی در این زمینه - نصب فلاشینگ بام اهواز - صورت گرفته که نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات غیر نفتی است.

فلاشینگ بام

زادبوم گفت: در شرایط جنگ اقتصادی فعلی، ما به نگاه و فکر جدیدی در زمینه صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

فلاشینگ نما

وی تصریح کرد: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

فلاشینگ نما

زادبوم افزود: بخشی از مشکلات ما ساختاری است و همانگونه که - نصب فلاشینگ بام اهواز - مقام معظم رهبری فرموده اند منسوب کردن همه مشکلات به تحریم کار درستی نیست.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

سرپرست سازمان توسعه - نصب فلاشینگ بام اهواز - تجارت گفت: با توجه به شرایط موجود هنر ما این است که برنامه هایی طراحی کنیم که - نصب فلاشینگ بام اهواز - راه های جدید و بازارهای جدید و ویژه ای بیابیم.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی افزود: ما در سازمان توسعه تجارت طرح هایی تهیه کردیم - نصب فلاشینگ بام اهواز - که در آنها کشورهای همسایه به عنوان بازارهای هدف مد نظر قرار گرفتند تا تسهیلات و حمایت - نصب فلاشینگ بام اهواز - هایی که می شود روی این - نصب فلاشینگ بام اهواز - بازارهای هدف و خاص متمرکز شود.

فلاشینگ بام

زادبوم تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای کشورهای همسایه در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و مالزی که می توانند بازار خوبی برای برخی از محصولات ما باشند، نمی - نصب فلاشینگ بام اهواز - توانند مقصد صادرات باشند، بلکه اینگونه کشورها و سایر کشورهای در حال توسعه به عنوان اولویت دوم مورد توجه قرار گرفتند.

نمونه کار فلاشینگ نما

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام