جهت انجام انواع فلاشینگ نما در تهران و شهرستان ها تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00157.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

توزیع برنج وارداتی تا پایان فصل برداشت ممنوع است

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت از ممنوعیت ثبت سفارش و واردات برنج تا پایان فصل برداشت محصول داخلی در کشور خبر داد و گفت: این وزارتخانه نیز اجازه توزیع برنج وارداتی را تا پایان برداشت برنج داخلی نخواهد داد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس قبادی در مصاحبه با رادیو از - نصب فلاشینگ تهران - ممنوعیت ثبت سفارش و واردات برنج تا پایان فصل برداشت محصول داخلی در کشور خبر داد و افزود: این اعمال ممنوعیت در جهت کمک به تولید داخل و حمایت از شالیکاران در شمال کشور است.

وی اظهارداشت: هیچ ابهامی در حال حاضر برای گمرکات ایران به لحاظ واردات برنج وجود ندارد - نصب فلاشینگ تهران - چون در فصل برداشت برنج هیچ - نصب فلاشینگ تهران - گونه ثبت سفارش و واردات نخواهیم داشت و همینطور برنجی که تا قبل از زمان برداشت برنج ایرانی وارد - نصب فلاشینگ تهران - گمرکات کشور شده این محموله ها طبق قوانین و مقررات از گمرکات خارج و در انبارها نگهداری - نصب فلاشینگ تهران - می شود.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار کشور گفت: این وزارتخانه نیز اجازه توزیع برنج وارداتی را تا پایان برداشت برنج داخلی نخواهد داد.

وی در ادامه افزود: برنج های وارداتی پس از برداشت و عرضه برنج داخلی در سطح کشور توزیع می شود.

قبادی اظهارداشت: اگر بازار شرایط مناسبی داشته باشد شاید توزیع - نصب فلاشینگ تهران - برنج خارجی - نصب فلاشینگ تهران - با تاخیر زمانی مواجه شود.

وی گفت: مصرف سالانه برنج کشور سه تا سه میلیون و 200 هزار تن است که از این میزان - نصب فلاشینگ تهران - بیش از دو میلیون تن در داخل تولید و بقیه از محل واردات - نصب فلاشینگ تهران - تامین می شود.

معاون بازرگانی - نصب فلاشینگ تهران - داخلی وزارت صنعت، معدن - نصب فلاشینگ تهران - و تجارت و - نصب فلاشینگ تهران - دبیر ستاد تنظیم بازار در - نصب فلاشینگ تهران - خصوص بلا تکلیفی پنج هزار تن برنج دارای پروانه در گمرک چابهار نیز - نصب فلاشینگ تهران - افزود: بلاتکلیفی برنج های وارداتی در گمرکات به هیچ وجه صحت ندارد.

وی اظهارداشت: محموله های مزبور شاید با مشکلات دیگری همچون بروکراسی اداری، گمرکی، پرداخت ارز به فروشنده خارجی و غیره مواجه باشند.

قبادی گفت: هیچ بخشی از این مشکلات مربوط به تصمیم گیری های کلان - نصب فلاشینگ تهران - در خصوص لغو ممنوعیت واردات برنج و مواردی از این دست نیست.

وی افزود: دولت یک تعهدی به شالیکاران در شمال کشور دارد آنهم اینکه در فصل برداشت محصول داخلی هیچ گونه برنجی خارجی را در کشور وارد و توزیع نکند.

- نصب فلاشینگ تهران - معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت دبیر ستاد تنظیم بازار ضمن اشاره به اینکه اراضی شالیکاری اکثر شالیکاران در شمال کشور کوچک مقیاس است، اظهارداشت: برای اینکه کشاورزان محصول خود را - نصب فلاشینگ تهران - با قیمت های مناسب بفروشند و مصرف کنندگان نیز با قیمت های مناسب کالای مورد نیاز خود را بخرند - نصب فلاشینگ تهران - در فصل برداشت - نصب فلاشینگ تهران - هیچ گونه واردات برنج خارجی به مملکت نخواهیم داشت.

وی یادآورشد: این - نصب فلاشینگ تهران - سیاست از سال های قبل در کشور اعمال می شود و امسال نیز به تبعه سنوات گذشته رفتار شده است.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ نما