جهت انجام انواع فلاشینگ نما در زنجان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00195.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

«عیار ۱۵»|پشت‌پرده گله چین از ایران و قطع ارتباط بانک کونلون بلافاصله پس از سفر رئیس‌جمهور چین

یحیی آل‌اسحاق با انتقاد از استراتژی تجاری کشور و سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی گفت: تحقیقات انجام‌شده نشان می‌دهد در همین شرایط تولید و با توجه به نیازهای ۱۵ کشور همسایه، تعاملات ایران و ۱۵ کشور همسایه می‌تواند ۲۰۰ میلیارد دلار شود.

یحیی آل‌اسحاق در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به متناسب نبودن حجم تجارت خارجی ایران با ظرفیت‌های جمعیتی و جغرافیایی کشورمان و پایین بودن سهم ایران در تجارت جهانی اظهار کرد: بر اساس برآوردهای جهانی، ایران با توجه به جمعیت و جغرافیای خود، که 1 درصد جمعیت و جغرافیای جهان را در اختیار دارد، باید حداقل یک درصد تجارت جهانی را در اختیار خود داشته - نصب فلاشینگ زنجان - باشد که متأسفانه در حال حاضر چنین سهمی برای ایران وجود ندارد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق افزود: در شرایطی - نصب فلاشینگ زنجان - که باید سهم - نصب فلاشینگ زنجان - ایران از تجارت جهانی، حداقل یک درصد باشد ولی در حال حاضر سهم ایران از تجارت - نصب فلاشینگ زنجان - جهانی، تنها 0.3 درصد است؛ این یعنی سهم ایران در تجارت جهانی، یک‌چهارم استانداردهای جهانی است.

اجرای فلاشینگ نما

وی ادامه داد: این سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی بر مبنای مساحت و - نصب فلاشینگ زنجان - جمعیت کشورمان در شرایطی - نصب فلاشینگ زنجان - است که با - نصب فلاشینگ زنجان - احتساب  شاخص ژئوپولیتیکی و مجموعه توان اقتصادی کشورها، سطح تجارت ایران به‌مراتب پایین‌تر است از آنچه باید باشد.

نمونه کار فلاشینگ بام

آل‌اسحاق با اشاره به توان اقتصادی ایران گفت: تحقیقاتی که اخیراً انجام شده است، نشان می‌دهد با توجه به 15 کشوری که در همسایه ایران قرار دارند و با در نظر گرفتن میزان صادرات و واردات سالانه آن‌ها و نیازهای آن‌ها و حتی استانداردهای کالایی این کشورها، ایران در - نصب فلاشینگ زنجان - شرایط امروز تولید، می‌تواند بیش از 200 میلیارد دلار، تجارت با کشورهای - نصب فلاشینگ زنجان - همسایه داشته باشد.

فلاشینگ نما

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق ادامه داد: یعنی اگر کالایی را که امروز تولید - نصب فلاشینگ زنجان - می‌کنیم مثلاً همین یخچالی را که امروز تولید می‌کنیم تولید کنیم، می‌توانیم 200 میلیارد دلار حجم تجارت با این کشورهای همسایه خودمان داشته باشیم و با احتساب کشورهای چین و هند، می‌توانیم بیش از 300 میلیارد دلار مراودات تجاری با کشورهای همسایه به‌علاوه هند و - نصب فلاشینگ زنجان - چین داشته باشیم.

فلاشینگ پنجره

وی خاطرنشان کرد: این یعنی اگر همین امروز و با همین شرایط تولید در کشور، استراتژی تجاری کشور را به‌درستی تعیین کنیم، 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با کشورهای همسایه خواهیم داشت و این حجم تجارت در - نصب فلاشینگ زنجان - شرایطی است که کل نیازهای ارزی کشور با 50 میلیارد دلار رفع می‌شود.

اجرای فلاشینگ بام

آل‌اسحاق با انتقاد از نبود استراتژی تجاری مناسب در کشور گفت: حالا شما این - نصب فلاشینگ زنجان - رقم را با کل تجارت ما با 23 کشور اروپایی مقایسه کنید؛ ما امروز به عراق 13 میلیارد دلار صادرات داریم ولی کل صادرات ما به اروپا کمتر از 200 تا 300 میلیون دلار است؛ - نصب فلاشینگ زنجان - به‌عبارت ساده ما حتی برای محقق کردن این 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با - نصب فلاشینگ زنجان - کشورهای همسایه، نیاز به برجام هم نداشتیم.

فلاشینگ بام

وی در پاسخ به این سؤال که در چنین شرایطی چرا سیاست‌گذاران تجاری ایران پس از برجام تا این اندازه بر تجارت با اروپا و غرب تمرکز داشتند، گفت: متأسفانه این نتیجه همان نگاهی است - نصب فلاشینگ زنجان - که بر فضای تجارت کشور حاکم شده است؛ امام علی(ع) - نصب فلاشینگ زنجان - می‌فرمایند: «به آبشخور فکری‌تان توجه کنید چراکه فکر شما تبدیل به رفتار شما می‌شود و این رفتار، عادات شما را می‌سازد و عادات شما، هویت شما را شکل می‌دهد»؛ حالا شما می‌پرسید چرا چنین - نصب فلاشینگ زنجان - نگاهی - نصب فلاشینگ زنجان - داریم؟ خب، به‌دلیل اینکه نگاه ما همواره به غرب بوده است.

اجرای فلاشینگ بام

آل‌اسحاق ادامه داد: امروز چرا گفته می‌شود که چینی‌ها از ما گله‌مندند؟ چون - نصب فلاشینگ زنجان - می‌گویند "قبله شما غرب است؛ وقتی به ما محتاج هستید سمت ما می‌آیید ولی باز - نصب فلاشینگ زنجان - نگاهتان به غرب - نصب فلاشینگ زنجان - است". شما ببینید رئیس جمهور چین به ایران آمد ولی در سفر او به ایران، رفتار ما به‌گونه‌ای بود که باعث شد بعد از بازگشت وی به - نصب فلاشینگ زنجان - چین، بانک کونلون چین رابطه‌اش را با ما قطع کرد، چراکه آن‌ها از رفتار ما چنین برداشتی کردند که ما قصد داشتیم به آن‌ها بی‌احترامی کنیم.

نمونه کار فلاشینگ نما

انتهای پیام/+

فلاشینگ پنجره