جهت انجام انواع فلاشینگ نما در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00090.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

۸ چالش مالیاتی تولید از نگاه وزارت صمت

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط کنونی بخش تولید با ۸ چالش جدی در حوزه مالیاتی مواجه است که اصلاح آنها می تواند در تداوم فعالیت واحدهای تولیدی تاثیرگذار باشد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از - نصب فلاشینگ مشهد - شاتا، تشکینی مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: در شرایطی که بخش تولید از زوایای مختلفی در تنگنا قرار داردباید ابزارهای اقتصادی را - نصب فلاشینگ مشهد - جهت تخفیف آثار وارده بر این بخش بکار گرفت. مالیات یکی از ابزارهای اقتصادی است که می­تواند نقش کلیدی در تخفیف فشارهای هزینه­ای وارده بر بخش تولید داشته باشد.

اجرای فلاشینگ بام

تشکینی اضافه کرد: در شرایط کنونی بخش تولید با 8 چالش جدی در حوزه مالیاتی مواجه است که اصلاح آنها می­تواند در تداوم فعالیت واحدهای تولیدی تاثیرگذار باشد.

اجرای فلاشینگ نما

وی عدم انعطاف مالیاتی و عدم هماهنگی - نصب فلاشینگ مشهد - با شرایط اقتصادی را به عنوانی یکی - نصب فلاشینگ مشهد - از 8چالش جدی در حوزه مالیاتی معرفی کردوگفت:فرآیند - نصب فلاشینگ مشهد - نامناسب دادرسی مالیاتی،ممیزمحوری و رواج شیوه علی الرأس در نظام رسیدگی و تشخیص مالیات از دیگر موارد است.

فلاشینگ نما

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به نبود موضوع مرور زمان در نظام مالیات بر ارزش افزوده گفت: مرور زمان در ادبیات مالیات ستانی به معنای حداکثر مدت زمانی است - نصب فلاشینگ مشهد - که سازمان امور - نصب فلاشینگ مشهد - مالیاتی - نصب فلاشینگ مشهد - می‌تواند اظهارنامه‌های مالیاتی مودیان را رسیدگی کند. پس از آن باید اظهارنامه‌های مذکور را قطعی تلقی کرده و فقط میزان مالیات ابرازی در اظهارنامه‌ها قابل مطالبه و وصول است. در قانون مالیات ارزش افزوده سخنی از مرور زمان مالیاتی نیامده است ازاین - نصب فلاشینگ مشهد - رو حجم عظیمی از اظهارنامه‌های مودیان نظام مالیات بر ارزش افزوده در سالیان گذشته مورد رسیدگی قرار نگرفته است که این امر اعتراض مؤدیان و تضعیف فضای کسب وکار را به دلیل بلاتکلیفی آنان به دنبال داشته است.

فلاشینگ پنجره

تشکینی فشار - نصب فلاشینگ مشهد - مضاعف بر تولیدکننده در صورت قطع اخذ مالیات در زنجیره عرضه کالاها و - نصب فلاشینگ مشهد - خدمات،عدم اعطای نرخ صفر به عرضه داخلی ماشین آلات و تجهیزات سرمایه ای، معدنی و کشاورزی و خطوط تولید صنعتی کالاها و خدمات،فاصله زمانی بین پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و دریافت مبلغ فروش در معاملات - نصب فلاشینگ مشهد - نسیه و پیمانکاری،فرایند پیچیده و زمانبر استرداد مالیات خرید ماشین آلات - نصب فلاشینگ مشهد - خطوط تولید را از دیگر چالش های - نصب فلاشینگ مشهد - حوزه مالیاتی عنوان کرد.

اجرای فلاشینگ نما

 انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ بام

 

فلاشینگ بام