جهت انجام انواع فلاشینگ نما در تهران و شهرستان ها تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00634.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون دلاری «یک کمربند، یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به - نصب فلاشینگ نما تهران - غرب متصل می کرد.

فلاشینگ نما

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس - نصب فلاشینگ نما تهران - جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و - نصب فلاشینگ نما تهران - قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

اجرای فلاشینگ بام

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز - نصب فلاشینگ نما تهران - دارد؟

فلاشینگ پنجره

 ویکتور گائو، - نصب فلاشینگ نما تهران - مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به - نصب فلاشینگ نما تهران - عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

نمونه کار فلاشینگ نما

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از - نصب فلاشینگ نما تهران - صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند - نصب فلاشینگ نما تهران - هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات - نصب فلاشینگ نما تهران - دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی صادر می کنند.

نمونه کار فلاشینگ نما

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

فلاشینگ بام

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

فلاشینگ نما

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر - نصب فلاشینگ نما تهران - می گیرد.

فلاشینگ بام

 وی گفت - نصب فلاشینگ نما تهران - پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح - نصب فلاشینگ نما تهران - کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می - نصب فلاشینگ نما تهران - آید.

اجرای فلاشینگ نما

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری - نصب فلاشینگ نما تهران - با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده - نصب فلاشینگ نما تهران - هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

برخی کشورهای - نصب فلاشینگ نما تهران - اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

اجرای فلاشینگ بام

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین - نصب فلاشینگ نما تهران - به صورت - نصب فلاشینگ نما تهران - استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع - نصب فلاشینگ نما تهران - جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای سرمایه - نصب فلاشینگ نما تهران - گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

فلاشینگ پنجره

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران - نصب فلاشینگ نما تهران - اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند - نصب فلاشینگ نما تهران - فولاد، سیمان و ... شد».

نمونه کار فلاشینگ بام

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از - نصب فلاشینگ نما تهران - ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود - نصب فلاشینگ نما تهران - در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

اجرای فلاشینگ بام

چین به عنوان یک کشور صنعتی - نصب فلاشینگ نما تهران - در حال رشد، - نصب فلاشینگ نما تهران - نیاز به - نصب فلاشینگ نما تهران - بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  سرمایه گذاری - نصب فلاشینگ نما تهران - شده که از نظر - نصب فلاشینگ نما تهران - چین چندان سودآور نیست.

نمونه کار فلاشینگ بام

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

نمونه کار فلاشینگ بام

 انتهای پیام/42

اجرای فلاشینگ نما