جهت انجام انواع فلاشینگ نما در همدان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00553.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

اختصاصی| امکان خرید اعتباری از ایران برای خریداران اقلیم کردستان فراهم شد

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از امضای تفاهم نامه برای خرید اعتباری کالاهای ایرانی توسط خریداران اقلیم کردستان با تضمین این صندوق در بازه زمانی یک تا ۳ ماهه خبر داد.

افروز بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به راه‌اندازی دفتر صندوق ضمانت صادرات ایران در عراق اظهار کرد: با توجه به مشکل صندوق ضمانت صادرات ایران برای اعتبارسنجی شرکت‌ها و فعالان اقتصادی در عراق و بررسی ترازنامه‌های مالی آن‌ها، - نصب فلاشینگ نما همدان - این صندوق به زودی شعبه خود در عراق را که آماده افتتاح است، به صورت رسمی، افتتاح و بازگشایی می‌کند تا از نزدیک در بازار هدف خود در عراق - نصب فلاشینگ نما همدان - حضور داشته باشیم.

نمونه کار فلاشینگ نما

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اعلام خبر فراهم شدن امکان فروش اعتباری محصولات ایرانی در اقلیم کردستان برای بازه زمانی خاصی گفت: در حال حاضر با پشتوانه صندوق ضمانت صادرات ایران، امکان فروش اعتباری محصولات ایرانی در بازار اقلیم کردستان عراق فراهم شده است.

فلاشینگ پنجره

وی در تشریح جزئیات این - نصب فلاشینگ نما همدان - خبر گفت: بر این اساس صادرکنندگان ایرانی می‌توانند - نصب فلاشینگ نما همدان - کالاهای خود را به صورت اعتباری در بازه زمانی یک ماهه تا 3 ماهه - نصب فلاشینگ نما همدان - به صورت اعتباری و نسیه به خریداران عراقی در بازار اقلیم کردستان بفروشند - نصب فلاشینگ نما همدان - و صندوق ضمانت صادرات این معامله را - نصب فلاشینگ نما همدان - تضمین می‌کند.

اجرای فلاشینگ نما

بهرامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تفاهم نامه‌های مرتبط با این موضوع امضا شده و قرار است ظرف مدت یک ماه این تفاهم نامه تبدیل به یک قرارداد شود.

اجرای فلاشینگ بام

وی گفت: مدت زمان در نظر گرفته شده - نصب فلاشینگ نما همدان - برای خرید اعتباری در این تفاهم نامه متناسب با نوع کالاهای صادراتی است به گونه‌ای که مدت اعتبار در نظر گرفته شده برای کالاهایی از جمله محصولات کشاورزی یک ماهه بوده و - نصب فلاشینگ نما همدان - برای کالاهای واسطه‌ای، این زمان تا - نصب فلاشینگ نما همدان - 3 ماه تعیین خواهد شد.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

فلاشینگ پنجره