جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00694.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون دلاری - نصب فلاشینگ پنجره کرج - «یک کمربند، یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب متصل می کرد.

فلاشینگ بام

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین - نصب فلاشینگ پنجره کرج - را از طریق یک شبکه حمل - نصب فلاشینگ پنجره کرج - و نقل دریایی، ریلی و جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و - نصب فلاشینگ پنجره کرج - قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در - نصب فلاشینگ پنجره کرج - سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

اجرای فلاشینگ بام

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

اجرای فلاشینگ نما

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

اجرای فلاشینگ بام

 پروژه های بسیاری در - نصب فلاشینگ پنجره کرج - طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای - نصب فلاشینگ پنجره کرج - متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی - نصب فلاشینگ پنجره کرج - تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی - نصب فلاشینگ پنجره کرج - صادر می کنند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

فلاشینگ پنجره

گائو گفت:«یکی از پروژه - نصب فلاشینگ پنجره کرج - های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا - نصب فلاشینگ پنجره کرج - است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

فلاشینگ پنجره

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی نام - نصب فلاشینگ پنجره کرج - برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی - نصب فلاشینگ پنجره کرج - کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی - نصب فلاشینگ پنجره کرج - اتیوپی را در بر می گیرد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

فلاشینگ نما

  - نصب فلاشینگ پنجره کرج - مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

نمونه کار فلاشینگ نما

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه های - نصب فلاشینگ پنجره کرج - همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین - نصب فلاشینگ پنجره کرج - اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

فلاشینگ نما

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

نمونه کار فلاشینگ بام

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ نما

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می - نصب فلاشینگ پنجره کرج - شود - نصب فلاشینگ پنجره کرج - چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد - نصب فلاشینگ پنجره کرج - خام به دست - نصب فلاشینگ پنجره کرج - آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی - نصب فلاشینگ پنجره کرج - خود داشته باشد.

نمونه کار فلاشینگ بام

چنگ گفت:« چین در - نصب فلاشینگ پنجره کرج - پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به - نصب فلاشینگ پنجره کرج - ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

اجرای فلاشینگ بام

وی - نصب فلاشینگ پنجره کرج - اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

نمونه کار فلاشینگ بام

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد - نصب فلاشینگ پنجره کرج - خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

اجرای فلاشینگ نما

 طبق گفته - نصب فلاشینگ پنجره کرج - گائو، - نصب فلاشینگ پنجره کرج - چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های - نصب فلاشینگ پنجره کرج - خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی - نصب فلاشینگ پنجره کرج - است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

فلاشینگ نما

 انتهای پیام/42

فلاشینگ پنجره