جهت انجام انواع فلاشینگ نما در آمل و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00554.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش - ورق انواع فلاشینگ آمل - شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون دلاری «یک کمربند، - ورق انواع فلاشینگ آمل - یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب - ورق انواع فلاشینگ آمل - متصل می کرد.

اجرای فلاشینگ بام

 این طرح - ورق انواع فلاشینگ آمل - که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، - ورق انواع فلاشینگ آمل - چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن - ورق انواع فلاشینگ آمل - 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

نمونه کار فلاشینگ نما

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

فلاشینگ بام

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل - ورق انواع فلاشینگ آمل - چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا - ورق انواع فلاشینگ آمل - به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 پروژه های بسیاری در - ورق انواع فلاشینگ آمل - طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از - ورق انواع فلاشینگ آمل - صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی صادر می کنند.

فلاشینگ بام

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال - ورق انواع فلاشینگ آمل - سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

فلاشینگ نما

گائو گفت:«یکی - ورق انواع فلاشینگ آمل - از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا است. این - ورق انواع فلاشینگ آمل - خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

اجرای فلاشینگ بام

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی - ورق انواع فلاشینگ آمل - را در بر می گیرد.

فلاشینگ بام

 وی گفت پروژه - ورق انواع فلاشینگ آمل - های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

اجرای فلاشینگ نما

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم - ورق انواع فلاشینگ آمل - می شود.

فلاشینگ پنجره

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به - ورق انواع فلاشینگ آمل - توسعه پروژه - ورق انواع فلاشینگ آمل - های همکاری با - ورق انواع فلاشینگ آمل - پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

فلاشینگ نما

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه - ورق انواع فلاشینگ آمل - کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

نمونه کار فلاشینگ نما

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ بام

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار - ورق انواع فلاشینگ آمل - باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای - ورق انواع فلاشینگ آمل - سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

اجرای فلاشینگ نما

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی اضافه - ورق انواع فلاشینگ آمل - کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص - ورق انواع فلاشینگ آمل - و از ذخایر ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود - ورق انواع فلاشینگ آمل - در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

اجرای فلاشینگ بام

چین به عنوان یک - ورق انواع فلاشینگ آمل - کشور صنعتی در حال رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی - ورق انواع فلاشینگ آمل - از آن در اوراق بهادار خزانه داری - ورق انواع فلاشینگ آمل - آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

فلاشینگ نما

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ - ورق انواع فلاشینگ آمل - دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

نمونه کار فلاشینگ بام

 انتهای پیام/42

نمونه کار فلاشینگ بام