جهت انجام انواع فلاشینگ نما در یزد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00054.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون دلاری - ورق فلاشینگ یزد - «یک کمربند، یک جاده» - ورق فلاشینگ یزد - چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که - ورق فلاشینگ یزد - صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب - ورق فلاشینگ یزد - متصل می کرد.

فلاشینگ پنجره

 این طرح که در 2013 - ورق فلاشینگ یزد - توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

نمونه کار فلاشینگ نما

 چرا چین عقیده دارد جهان به - ورق فلاشینگ یزد - طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات - ورق فلاشینگ یزد - بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که - ورق فلاشینگ یزد - شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

نمونه کار فلاشینگ بام

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی صادر می کنند.

اجرای فلاشینگ بام

 طبق گفته متخصصان، - ورق فلاشینگ یزد - پیوستگی بیشتر نیاز - ورق فلاشینگ یزد - به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن - ورق فلاشینگ یزد - و بنادر دارد - ورق فلاشینگ یزد - تا با انتقال سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

اجرای فلاشینگ بام

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در - ورق فلاشینگ یزد - کنیا بالا برده است.

فلاشینگ بام

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا - ورق فلاشینگ یزد - جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر می گیرد.

اجرای فلاشینگ نما

 وی گفت پروژه های بسیاری برای - ورق فلاشینگ یزد - خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

اجرای فلاشینگ بام

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

فلاشینگ بام

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در - ورق فلاشینگ یزد - هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند - ورق فلاشینگ یزد - و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

برخی کشورهای اروپایی - ورق فلاشینگ یزد - که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

اجرای فلاشینگ نما

 چرا چین به طرح یک کمربند - ورق فلاشینگ یزد - یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ نما

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام - ورق فلاشینگ یزد - به دست آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

نمونه کار فلاشینگ بام

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

فلاشینگ نما

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح - ورق فلاشینگ یزد - های زیرساختی استفاده کند».

نمونه کار فلاشینگ بام

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال رشد، - ورق فلاشینگ یزد - نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  سرمایه گذاری - ورق فلاشینگ یزد - شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

فلاشینگ نما

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده - ورق فلاشینگ یزد - کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین - ورق فلاشینگ یزد - بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». - ورق فلاشینگ یزد - وی اشاره کرد چین دریافت کننده - ورق فلاشینگ یزد - سرمایه - ورق فلاشینگ یزد - گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

فلاشینگ بام

 انتهای پیام/42

فلاشینگ نما