اجرای فلاشینگ بام خرمشهر

خانه » طراحی نمای ساختمان » اجرای فلاشینگ بام خرمشهر

اجرای فلاشینگ بام خرمشهر: در بسیاری از مواقع، برای افرادی که دارای ساختمان های قدیمی و فرسوده هستند این سوال پیش می آید که با نمای قدیمی خود چه کنند؟ تا به راحتی بتوانند آن را بهبود بخشیده و به روز کنند. در اینجا پای اجرای فلاشینگ بام خرمشهر به میان می آید. که به راحتی میتواند جایگزین سایر همتا های قدیمی خود شود. زیرا به وسیله آن میتوان با آسودگی خاطر نمای قدیمی ساختمان خود را بهبود بخشیده و آن را به وسیله اجرای فلاشینگ بام خرمشهر مرمت نمود. در این نوع سازه که نسبت به سایر سازه های قدیمی خود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول طبیعی عمر آن بسیار بالاتر بوده. میتوان گفت که هزینه نگهداری آن بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر نما های قدیمی خود میباشد. لازم به ذکر است که هزینه نسب و راه اندازی این نوع نما بسیار مناسب تر از دیگران بوده. و نصب آن به وسیله ابزارهای راحتی مانند: دستگاه فرز، نقاله خط کش و … انجام میگردد.

اجرای فلاشینگ بام خرمشهر

اجرای فلاشینگ بام خرمشهر

در زمینه فلاشینگ نما در خرمشهر با متخصصین گروه صنعتی ایلیا مشورت کنید و پروژه های موفق آنها را درون سایت یا شبکه های اجتماعیشون مشاهده کنید. تا با سابقه کاری این گروه بهتر آشنا شوید.

اجرای فلاشینگ بام خرمشهر

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این طرح با هدف شناسایی واحدهای مسکونی خالی و دریافت مالیات از آنها اجرایی می‌شود. وزیر راه و شهرسازی معتقد است اعلام اجرای این قانون در ماه‌های پایانی سال گذشته زمینه را برای کاهش ٢۵ درصدی قیمت مسکن فراهم کرد.

کاربران خبرآنلاین در پاسخ به این سئوال که اجرای این قانون چه تاثیری بر بازار مسکن به جا می‌گذارد پاسخ‎های متعددی داده‌اند . برخی معتقدند اجرای این قانون می‌تواند به کاهش قیمت اجاره‌بها و سامان این بازار منجر شود و برخی نتیجه این قرارداد را البته افزایش قیمت‌ها می‌دانند.

یکی از کاربران خبرانلاین معتقد است اول ببینید علت افزایش قیمت مسکن چی بوده تا بعد متوجه بشید که این طرح تاثیری در کنترل قیمت دارد یا خیر.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در شیراز میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

مازیار نیز معتقد است اجرای این قانون متاسفانه تاثیری ندارد.دولت باید بازار مسکن را کنترل کند .اجازه بابردن اجاره بها را ندهد ومسکن را از کالای سرمایه ای خارج کند. سرمایه دارهای گردن کلفت مالیات اجرای فلاشینگ بام خرمشهر هم میدهند وحاضر نیستند خانه هایشان را اجاره دهند.

برخی اجرای فلاشینگ بام خرمشهر نیز با تاکید بر اینکه این قانون تاثیری بر بازار ندارد، گفته‌اند: تاثیری در خانه دار شدن مردم و کاهش قیمت اجرای فلاشینگ بام خرمشهر نخواهد داشت ولی باعث افزایش درآمد دولت و در آینده ای نزدیک با کاهش ساخت و سازها افزایش شدید قیمت‌ها همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت فلاشینگ پنجره خرمشهر به این مطلب مراجعه نمایید .

موافقان این قانون نیز نظرات متعددی داشتند. یکی از کابران گفت: کار خوبی است، تمام دنیا انجامش دادند ،نتیجه هم گرفتند، اگه مافیای مسکن اجازه بده یکی دوسال دیگه نتیجه آن را می‌بینیم.

مهدی نیز می‌گوید: تاثیر تقاضا برای فروش بیشتر شده و باعث پایین اومدن قیمت مسکن می‌شود ولی به جای این‌ها فکری به حال مستاجران بدبخت بکنید که پول اجاره ندارند جه برسد به خرید خانه حداقل یه قانون تصویب کنید که موقع قرارداد پول پیش به روز باید محاسبه شود .

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button