اجرای فلاشینگ نما سمنان

خانه » طراحی نمای ساختمان » اجرای فلاشینگ نما سمنان

اجرای فلاشینگ نما سمنان: همانطور که صنعت ما همچنان در حال تکامل ، مهار و پذیرش فناوری ها و مواد جدید است ، ساختمانهای ما تغییر شکل می دهند و سازگار می شوند و نقش ما به عنوان طراحان نما نیز تغییر می کند. در آغاز کار ساده بود. طراحی اجرای فلاشینگ نما سمنان باید زودهنگام پس پایان ساختن بنا شروع شود زیرا به وضوح نقشی اساسی در طراحی دارد. اگرچه بیشترین تأثیر را در منطقه محیطی ساختمان دارد ، اما یک نمای خوب طراحی شده می تواند تأثیر بیشتری بر فضای کلی داشته باشد و به ایجاد فضای راحت کمک کند.برای کار موفقیت آمیز در زمینه طراحی نما ، باید استاد نحوه عملکرد نما و استفاده از مواد آن باشیم. و همچنین باید بدانیم که چگونه این اجزا را کنار هم جمع کنیم.آلودگی صنعتی در حال بدتر شدن است ، اجرای فلاشینگ نما سمنان می تواند ساختمان ها را از خوردگی باران اسیدی و جو نمکی محافظت کند و عمر مفید ساختمان ها را افزایش دهد و به زیبایی نمای شهر کمک کند.

اجرای فلاشینگ نما سمنان

اجرای فلاشینگ نما سمنان

اگز نیاز به یک فلاشینگ نما در سمنان دارید. و در زمینه قیمت و نوع متریال های استفاده شده در این محصول سردرگم هستید. میتوانید به آسانی با مراجعه به لینک داده شده. راهنمایی مناسبی را دریافت کنید. تا به آسانی بتوانید انتخاب کنید.

اجرای فلاشینگ نما سمنان

بیژن خطیبی، عضو هیأت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران در گفت وگو با خبرنگار مهر در خصوص تفاهم این سازمان با وزارت راه و شهرسازی برای اختصاص ۲۵۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن به اعضای نظام‌مهندسی تهران اظهار کرد: از آنجایی که طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران در دو حوزه شهرهای جدید پردیس و پرند و همچنین درون برخی شهرها یا شهرستان‌های استان اجرای فلاشینگ نما سمنان مثل رباط‌کریم یا شهریار که زمین خالی دارند، اجرا می‌شود، با محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران جهت اختصاص واحد مسکونی به اعضای فاقد مسکن سازمان مکاتبه کردیم که وی در پاسخ اعلام کرد متأسفانه زمین به اندازه کافی در داخل شهرهای استان تهران موجود نیست.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در گرگان میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی با بیان اینکه اولویت برای ما پیدا کردن پروژه‌های مناسب به ویژه در داخل شهرهای استان تهران بود که محدودیت‌های ذکرشده، اجازه نداد، افزود: ناگزیر از طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید پیگیر ماجرا شدیم شخص وزیر هم مساعدت کرد و بنا شد اختصاص واحدهای طرح اقدام ملی مسکن برای اعضای نظام‌مهندسی استان تهران در شهرهای جدید پیگیری شود.

جزئیات تعداد واحدهای اختصاص یافته به هر شهر جدید

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساخمان استان تهران تصریح کرد: پیگیری‌های ما در این سازمان با امضای تفاهم‌نامه اجرای فلاشینگ نما سمنان سازمان نظام‌مهندسی ساختمان کشور با وزارت راه و شهرسازی همزمان شد که آقایان خرم و طاهرخانی این تفاهم را امضا کردند. در این تفاهم نامه، اسامی ۶ شهر جدید برای اختصاص به پروژه‌های نظام‌مهندسی ساختمان سراسر کشور اختصاص داده شده بود که شامل پرند در استان تهران، هشتگرد در استان البرز، صدرا در استان فارس، گلبهار در استان خراسان رضوی، سهند در آذربایجان شرقی و ایوان‌کی در استان سمنان بود.

رئیس کمیسیون رفاه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران یادآور شد: به این ترتیب ساخت هزار واحد در پرند، هزار واحد در ایوان‌کی و ۵۰۰ واحد در هشتگرد قطعی و احداث ۲۵۰۰ واحد برای اعضای نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران تدارک دیده شد. البته ۱۰۰۰ واحد دیگر در پرند و ۱۰۰۰ واحد در پردیس هم رزرو شده است که در صورت استقبال اعضا آنها هم اضافه خواهند شد.

شرایط متقاضیان: تأهل + پروانه اشتغال + عدم سابقه مالکیت

خطیبی با بیان اینکه همان شرایطی که دولت برای متقاضیان ثبت نام طرح «اقدام ملی» در نظر گرفته است، برای مهندسان تهرانی هم جاری است؛ نخستین شرط «تأهل» یا «سرپرست خانوار» بودن است. یعنی حتی اگر متارکه کرده اند، باید به عنوان سرپرست خانواده شناخته شوند همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه انواع فلاشینگ ارزان سمنان به این مطلب مراجعه نمایید . بنابراین در مرحله نخست این طرح برای «مجردها» نیست.

وی ادامه داد: شرط سابقه ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضا را حذف کرده ایم و برای اعضای نظام‌مهندسی تهران داشتن «پروانه اشتغال» کافی است. همچنین اگر مهندسی ساکنان شهریار بود می‌توانند برای ثبت‌نام در ایوان‌کی و هشتگرد نیز اقدام کند.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی تهران گفت: شروط سوم و چهارم هم به ترتیب نداشتن ملک از سال ۱۳۸۴ تا امروز است؛ اجرای فلاشینگ نما سمنان یعنی نباید «سند» به‌نامشان باشد و همچنین عدم استفاده از تسهیلات دولتی در بخش مسکن است. وام گرفتن از «بانک خصوصی» حساب نیست؛ فقط تسهیلات دولتی یا وام مسکن با بهره پایین؛ حتی اگر برای خرید «زمین» بوده باشد.

به گفته خطیبی، شرط پنجم داشتن پروانه اشتغال است. چرا که اولاً برای احراز سکونت در پروژه‌های اقدام ملی مسکن ضروری است. ثانیاً در آینده اگر قرار باشد تسهیلاتی از جانب سازمان پرداخت شود، فقط به اعضای پروانه‌دار پرداخت خواهد شد.

دو برابر ظرفیت قرعه کشی می‌شود

وی با تأکید بر اینکه در کمیسیون رفاه تصمیم گرفته شد سامانه یک هفته باز باشد گفت: اگر نام‌نویسی بیشتر از ظرفیت باشد، ناگزیر از قرعه‌کشی خواهیم بود که دو برابر ظرفیت قرعه‌کشی می‌شود و لیست ذخیره اعلام می‌کنیم تا اگر در بررسی‌ها و صحت سنجی‌های وزارت راه و شهرسازی، برخی اعضا حذف شدند، از ذخیره‌ها جایگزین شود.

پول نداریم تا داخل شهر تهران مسکن فراهم کنیم

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی تهران در پاسخ به این پرسش که چرا پروژه‌ها در شهر تهران تعریف نشده است؟ میانگین قیمت ملک در تهران به مترمربعی ۳۰ میلیون تومان رسیده است. یعنی تصور کنید برای یک خانه ۶۰ متری نزدیک به ۲ میلیارد تومان نیاز است. در حالی که اصلاً چنین منابعی در سازمان نظام مهندسی موجود نیست.

شرایط اجرای فلاشینگ نما سمنان پرداخت و تسهیلات پروژه‌ها برای مهندسان تهرانی

وی خاطرنشان کرد: ۵۰ میلیون آورده اولیه هریک از اعضاست. ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون هم وام به آنها تعلق خواهد گرفت. کمیسیون رفاه هم تلاش خواهد کرد تسهیلات مضاعفی را در نظر بگیرد. همین حالا هم وام‌های ۳۰، ۵۰ و ۶۰ میلیون‌تومانی با همکاری یک اجرای فلاشینگ نما سمنان بانک قرض الحسنه برای اعضا در حال پرداخت است.

خطیبی گفت: باقی هزینه‌های پروژه به‌صورت اقساطی از مشارکت‌کنندگان دریافت خواهد شد. در حال حاضر هزینه ساخت هر واحد از طرح اقدام ملی مسکن بنا به نظر وزارت‌خانه متر مربعی ۴ میلیون‌تومان است. یعنی یک واحد ۱۰۰ متری (۸۰ متر به علاوه مشاعات) با تعرفه‌های فعلی نهایتاً ۴۰۰ میلیون تومان تمام خواهد شد؛ همچنین مشارکت‌کنندگان می‌توانند در ادامه بعد از کارشناسی «زمین» پروژه را هم خریداری کنند که به صورت ۱۵ درصد نقد و مابقی اقساط بلندمدت به آنها واگذار می‌شود.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button