انواع فلاشینگ ساختمان همدان

خانه » طراحی نمای ساختمان » انواع فلاشینگ ساختمان همدان

انواع فلاشینگ ساختمان همدان: در بسیاری از مواقع، برای افرادی که دارای ساختمان های قدیمی و فرسوده هستند این سوال پیش می آید که با نمای قدیمی خود چه کنند؟ تا به راحتی بتوانند آن را بهبود بخشیده و به روز کنند. در اینجا پای انواع فلاشینگ ساختمان همدان به میان می آید. که به راحتی میتواند جایگزین سایر همتا های قدیمی خود شود. زیرا به وسیله آن میتوان با آسودگی خاطر نمای قدیمی ساختمان خود را بهبود بخشیده و آن را به وسیله انواع فلاشینگ ساختمان همدان مرمت نمود. در این نوع سازه که نسبت به سایر سازه های قدیمی خود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول طبیعی عمر آن بسیار بالاتر بوده. میتوان گفت که هزینه نگهداری آن بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر نما های قدیمی خود میباشد. لازم به ذکر است که هزینه نسب و راه اندازی این نوع نما بسیار مناسب تر از دیگران بوده. و نصب آن به وسیله ابزارهای راحتی مانند: دستگاه فرز، نقاله خط کش و … انجام میگردد.

انواع فلاشینگ ساختمان همدان

انواع فلاشینگ ساختمان همدان

در صورتی که نیاز به مطالعه بیشتر در رابطه با فلاشینگ نما در همدان دارید میتوانید به این مقاله مراجعه کنید تا به راحتی شما را در امر خرید خودتون در این زمینه راهنمایی کند. و بتوانید با اطلاعاتی کامل تر اقدام به خرید و یا دریافت مشاوره بفرمایید.

انواع فلاشینگ ساختمان همدان

به گزارش ایرنا، گناوه، یکی از قدیمی‌ترین بنادر جنوبی و بزرگ‌ترین بندر سنتی کشور است که زندگی مردم این دیار از دیرباز وابستگی شدیدی به مبادلات تجاری با کشورهای همسایه از طریق خلیج فارس دارد، طوریکه شغل عمده ساکنان این شهرستان صادرات و واردات کالا است که با شناورهای سنتی در این زمینه فعالیت می‌کنند.

هم اکنون در خور بندر گناوه شماری زیادی شناور باری و سفاری پهلوگیری می‌کنند که حدود ۵۰۰ فروند از این شمار فعال هستند و یکی از نقاط مهم و راهبردی است که به دلیل پر بودن ظرفیت بیش از حد و امکانات کم به یک نقطه ناامن و حادثه خیز تبدیل شده‌است.

زندگی در بنادر جنوب از جمله گناوه به لطف دریا و تجارت است اما هر از چندی با حوادثی تلخ همراه‌ است، طوریکه از گذشته تاکنون هر از چندگاهی حادثه آتش سوزی شناورهای سنتی بویژه در فصل تابستان در این بنادر کشور رخ می‌دهد که کام همه را تلخ می‌کند و بندرگناوه نیز از این وضعیت مستثنی نبوده است.

خور گناوه هم اینک برای شناورها بلحاظ ترافیک زیاد و امکانات لازم از ایمنی کاملی برخوردار نیست و تاکنون حادثه‌های ناگواری نظیر آتش سوزی رخ داده است که نیاز به گسترش دارد زیرا گنجایش بیشتر را ندارد.

بارها در خور گناوه که میلیاردها تومان اموال و سرمایه مردم در آن انباشته شده است، شناورهایی دچار آتش سوزی شده اند که به یک بحران تبدیل و ضرور و زیان زیادی انواع فلاشینگ ساختمان همدان بر مالکان و ذینفعان شناورها وارد شده است.

درهفته گذشته پنج شناور(لنج) در خودر بندر گناوه بر اثر آتش سوزی سوخت و سرمایه و زندگی صاحبان و محموله های کالاهای آنها، خاکستر شد.

این اولین بار نیست که آتش سوزی در خور گناوه رخ داده و آخرینش هم نخواهد بود، پس باید تدابیری اندیشیده شود که تکرار نشود، یا اگر تکرار شد با کمترین خسارت مهار شود.

مشکلات و عارضه‌های زیادی در خور گناوه وجود دارد و نیاز است که به سمت ساخت یک بندر جدید پیش رود و اگرچه طرح جامع توسعه بندری گناوه مصوب شده است اما بواسطه آنکه اجرا و تکمیل آن چندین سال طول می‌کشد تا دیر نشده و فاجعه های بدتر از حادثه های روی داده، رخ نداده است باید چاره اندیشی صحیح و منطقی شود و اگر بی تفاوت از آن بگذریم، جبران آن سخت خواهد بود.

افزایش ظرفیت و توسعه خور و تقویت امکانات و تجهیزات و دستگاه‌ها و سیستم‌های قوی اطفای حریق می‌تواند به جلوگیری از خسارت های زیاد ناشی از حوادث ازجمله آتش سوزی در این بندر تجاری بکاهد.

استقرار تجهیزات و امکانات برای مهار آتش در بندر گناوه ضرورت دارد

فرماندار گناوه گفت: استقرار تجهیزات و امکانات بیشتر برای مهار آتش در بنادر شمالی استان بوشهر و آموزش نگهبانان شناورها برای اطفای حریق ضروری است تا در صورتی که مشکلی پیش آمد با سرعت عمل از سرایت آتش جلوگیری شود.

غلامرضا مهرجو با اشاره به ازدحام شناورها در خور این بندر افزود: باتوجه انواع فلاشینگ ساختمان همدان به شرایط آب و هوایی، تخلیه لنج‌ها زمان‌بر است و همین موضوع باعث می‌شود که خور گناوه با توجه به ظرفیت محدودش با شلوغی حضور شناورها رو برو باشد که لازم است در این باره چاره‌اندیشی و زمان تخلیه لنج‌ها کوتاه تر شود.

وی اظهارداشت: باتوجه به اینکه طرح جامع بندرهای گناوه و ریگ در شمال استان بوشهر امسال تصویب شده انواع فلاشینگ ساختمان همدان است، امیدواریم هرچه زودتر عملیاتی شود که می تواند نقشی بارز و مهم در رونق و توسعه بیشتر این منطقه و جلوگیری از حوادث داشته باشد.

فرماندار گناوه به حادثه آتش سوزی روز پنجشنبه هفته گذشته در خور این بندر اشاره کرد و گفت: در این حادثه پنج فروند شناور باری سنتی آتش گرفتند که چهار فروند حامل کالای ملوانی و تجاری و یک فروند خالی بود و بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان خسارت وارد شد.

بندر گناوه نیازمند زیرساخت های قوی بندری است

مدیرعامل تعاونی لنجداران گناوه گفت: باتوجه به اینکه از دیرباز دادوستد و معیشت مردم از طریق دریا و با شناورهای سنتی صورت می پذیرد ، در زمینه طرح توسعه بندری، ایجاد اسکله و تجهیزات مناسب برای زمان وقوع حوادث دریایی از جمله آتش سوزی در بندر گناوه گام های اصولی برداشته نشده است.

سیدعلی موسوی گمارانی افزود: بندر گناوه از بنادر انواع فلاشینگ ساختمان همدان سنتی تجارتی نه تنها در کشور بلکه جهان است و با این قدمت تاریخی باید نگاه ویژه ای به آن شود.

وی اظهارداشت: درحالیکه شغل دریانوردی مردم منطقه برجای مانده از ابا و اجداد آنها است و هیچ شغلی به غیر از آن ندارند، نمی توان از ورود شناورهایی که ساکنان این دیار خریداری می کنند به خور جلوگیری کرد.

گمارانی گفت: بارها در زمینه نبود تجهیزات و زیرساخت های نامناسب بندری و اسکه پیگیری و مکاتبه توسط این مدیریت صورت گرفته است اما نتیجه ای حاصل نشد.

وی ادامه داد: نبود آتش خوار، یدک کش، ناجی و قایق و سیستم های مجهز اطفای حریق و توسعه خور از جمله نیازهای ضروری این بندر است که باید تامین شود.

مدیرعامل تعاونی لنجداران گناوه افزود: هم اینک ۶۰ شناور دارای محموله تجاری و ملوانی بدون دیگر شناورهای خالی در خور گناوه وجود دارد که به هم چسبیده و آماده تخلیه هستند اما پارکینگ و حوضچه مناسبی وجود ندارد و یک حادثه کوچک می‌تواند به فاجعه‌ای عظیم تبدیل شود.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در بوشهر میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی گفت: نخستین و اساسی ترین وظیفه اداره بندرودریانوردی، تجهیز و ایمن سازی محدوده خور است زیرا شناورها تنها در اسکله گمرک پهلو نمی‌گیرند و باید در تمامی محدوده خور سیستم اطفای حریق مجهیز نصب شود.

خور گناوه بیش از ظرفیت شناور دارد

رئیس اداره بندرو دریانوردی گناوه گفت: خور این بندر در شرایط کنونی بیش از حد ظرفیت شناور در خود جای داد ه است که احتمال هرگونه حوادث و خطری برای آنها وجود دارد.

داوود بهادری افزود: ساخت بندر کنونی در سال ۱۳۶۹ کلید خورد و از سال ۱۳۸۴، بهره‌برداری از آن آغاز شده است و در زمان حاضر، چیزی حدود ۲۵۰ متر طول اسکله در این بندر وجود دارد که برای شناورهای تجاری، مسافربری و چندمنظوره از آن استفاده می‌شود.

وی اظهارداشت: برای حفظ و ارتقای ایمنی خور،شناورها، تاسیسات و اسکله حداکثر ظرفیت وجود ۳۰۰ شناور سنتی مشکلی ایجاد نخواهد کرد همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه مجری انواع فلاشینگ نما همدان به این مطلب مراجعه نمایید .

بهادری ادامه داد: این درحالی است که در زمان حاضر بیش از ۴۷۰ شناور فعال سنتی و حدود ۱۰۰ فروند شناور سنتی رهاشده، نیمه غریق و فرسوده در خور وجود دارد که بیش از ظرفیت کنونی خور در آن مستقر هستند.

رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: باتوجه به شکل فیزیکی، تنوع شناورها، چندمنظوره بودن بندر(مسافری،تجاری،شیلاتی و پشتیبانی) و از همه مهمتر بستر دریا و آبخور، خور این بندر دیگر امکان و اجازه افزایش شناورها را پاسخگو نیست.

وی افزود: شرایط و شکل فیزیکی بندر به عنوان بزرگ ترین بندر سنتی کشور، دارای آبخوری حداکثر چهار متر است که بستر و دیواره خور اجازه لایروبی بیشتر را نمی دهد و براین اساس با محدودیت شناورهای با آبخور بیشتر بویژه امدادی و آتشخوار روبرو است.

بهادری یادآورشد: این اداره به سیستم و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی مجهز برخوردار است و آمادگی مقابله با هرگونه حادثه را دارد.

وی گفت: اسکله های موجود این بندر مجهز به اطفای حریق هستند که در عملیات آتش سوزی هفته گذشته کاربرد موثری داشتند.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button