جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد

جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد: در بسیاری از مواقع، برای افرادی که دارای ساختمان های قدیمی و فرسوده هستند این سوال پیش می آید که با نمای قدیمی خود چه کنند؟ تا به راحتی بتوانند آن را بهبود بخشیده و به روز کنند. در اینجا پای جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد به میان می آید. که به راحتی میتواند جایگزین سایر همتا های قدیمی خود شود. زیرا به وسیله آن میتوان با آسودگی خاطر نمای قدیمی ساختمان خود را بهبود بخشیده و آن را به وسیله جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد مرمت نمود. در این نوع سازه که نسبت به سایر سازه های قدیمی خود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول طبیعی عمر آن بسیار بالاتر بوده. میتوان گفت که هزینه نگهداری آن بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر نما های قدیمی خود میباشد. لازم به ذکر است که هزینه نسب و راه اندازی این نوع نما بسیار مناسب تر از دیگران بوده. و نصب آن به وسیله ابزارهای راحتی مانند: دستگاه فرز، نقاله خط کش و … انجام میگردد.

جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد

جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد

برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه فلاشینگ نما در یزد میتونید به این مطلب مراجعه کرده و با خوندنش به اطلاعات کافی دست پیدا کنید که میتونه شما را به بهترین نحوه ممکن راهنمایی کند.

جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد

حبیب الله طاهرخانی درباره متروی شهر جدید پرند که قرار بود تا پایان امسال متصل شود ولی این اتفاق رخ نداد اظهار کرد: دستگاه مجری متروی شهر جدید پرند، شرکت عمران شهرهای جدید نیست و ساخت آن بر عهده شهرداری تهران است.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در قزوین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

شهرداری تهران ساخت متروی پرند را پیش نمی‌برد

وی افزود: ما چارچوبی تعیین کرده بودیم که اگر شهرداری کار را به پیش ببرد، ما هم در شرکت عمران شهرهای جدید در پیشبرد این پروژه مشارکت کنیم ولی شهرداری این طرح را به پیش نبرده و متأسفانه در سال جاری هیچ پیشرفتی در پروژه متروی شهر جدید پرند ایجاد نشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: البته کارگاه مجهز شده و پروژه فعال شده است.

متروی پردیس ۴ ساله ساخته می‌شود

وی درباره متروی شهر جدید پردیس اظهار کرد: بهمن ماه امسال هیئت دولت با ساخت این پروژه و واگذاری آن به قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء (ص) موافقت کرده است.

طاهرخانی با اشاره به ۴ ساله بودن قرارداد احداث این پروژه، درباره علت طولانی بودن روند ساخت متروی تهران-پردیس گفت: پروژه بسیار جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد سنگینی است که ۵ کیلومتر تونل دو قلو دارد؛ ۲۰۰ متر از پروژه زیر زمین قرار دارد؛ در این مسیر ریلی، ۷۵ متر پل بر روی جاجرود احداث خواهد شد.

وی در باره نحوه تأمین مالی پروژه متروی شهر جدید پردیس گفت: قرارداد امضا شده برای تأمین مالی، به صورت سه جانبه بوده و قرارگاه خاتم، شرکت عمران شهرهای جدید و دولت هر یک بخشی از هزینه ساخت متروی پردیس را تأمین می‌کنند.

۷ هزار واحد مسکن مهر پردیس تا آخر سال تکمیل می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درباره مسکن مهر پردیس از تکمیل ۷ هزار واحد تا پایان سال خبر داد و اظهار داشت: جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد علی رغم اینکه عملیات اجرایی برخی واحدهای مسکن مهر پردیس سال گذشته آغاز شد، ولی با تلاش و جدیت مجموعه همکاران شهر جدید پردیس روند احداث و تکمیل پروژه‌های مسکن مهر شتاب خوبی گرفته و امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم، همه پروژه‌های بدون مشکل و بدون معارض قضائی به اتمام برسد.

هزینه ساخت مسکن ملی در شهرهای جدید، همان متری ۲.۷ میلیون تومان

وی درباره هزینه احداث پروژه‌های طرح ملی مسکن تأکید کرد: رقم احداث طرح اقدام ملی مسکن را شورای مسکن کشور تصویب و ابلاغ کرده است که حداکثر متری ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است؛ برخی انبوه سازان داخلی پیشنهاد ساخت متری ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را داده جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد بودند که با موافقت مدیران عامل شرکت‌های عمران برخی از شهرهای جدید استان اصفهان روبه رو نشد ولی جزییات اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد برخی انبوه سازان داخلی در استان اصفهان اعتراض کردند.

طاهرخانی گفت: در حال حاضر هم رقم مذکور تغییر نکرده و در برخی دیگر از شهرهای جدید، در حال امضای قرارداد ساخت طرح ملی مسکن با رقم مصوب شورای مسکن هستیم حتی در شهرهای جدید استان اصفهان شامل شهر مجلسی و فولادشهر هم انبوه سازان محلی با رقم مصوب شورای مسکن به توافق رسیده‌ایم. ما موظف به حمایت از منابع مالی مردم هستیم.

وی خاطرنشان کرد: مجبوریم در قراردادهای پیمانکاری طرح اقدام ملی مسکن، تعدیل قیمت را هم بگنجانیم و در صورتی که قیمت تمام شده پروژه، از متری ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان بیشتر شود، متقاضی مکلف به تأمین مابه التفاوت خواهد بود؛ در غیر این صورت، پیمانکار پروژه را نیمه کاره رها می‌کند؛ اما برخی سازندگان می‌گویند ما برای شروع، متری ۴.۲ میلیون تومان را قرارداد می‌بندیم و اگر بیشتر شد، از متقاضی دریافت می‌کنیم همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه اجرای فلاشینگ پنجره یزد به این مطلب مراجعه نمایید .

۲۲۳۲۲۴

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button