جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل

جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل: در بسیاری از موارد پیش می آید که شما نیاز به تغییر در ساختمان خود دارید. که یکی از این تغییرات در نمای ساختمان شما اتفاق می افتد. این تغییر که به وسیله جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل صورت میگیرد یکی از ویزگی های مهم یک ساختمان محسوب میشود. که با زیبایی آن نیز ارتباط مستقیم دارد. شما میتوانید از جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل به راحتی برای زیبایی ساختمان در نقاط مختلف آن استفاده کنید. به طوری که از این نوع نما در : پنهان نمودن خرپای شیروانی، جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.، ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی، آب بندی مناسب سقف شیروانی و … استقاده میشود. که قابلیت اجرای آن بر روی سطوحی همانند: قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبای، اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه، اجرا به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و … را دارا میباشد.

جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل

در صورتی که نیاز به مطالعه بیشتر در رابطه با فلاشینگ نما در اردبیل دارید میتوانید به این مقاله مراجعه کنید تا به راحتی شما را در امر خرید خودتون در این زمینه راهنمایی کند. و بتوانید با اطلاعاتی کامل تر اقدام به خرید و یا دریافت مشاوره بفرمایید.

جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل

جواد حق‌شناس با اشاره به سهمیه ۱۳۸ هزار واحدی بنیاد مسکن در طرح ملی مسکن (شهرهای زیر و بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت) اظهار کرد: بر اساس آمار ۵۱ هزار و ۶۹۷ حساب افتتاح شده که از این تعداد ۴۶۳۹۱ متقاضی آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی را واریز کرده‌اند.

وی در عین حال افزود: با وجود تلاش‌های انجام شده، زمین ۸۷۴۰ نفری که واریز وجه کرده‌اند تامین نشده، از این رو برای ۳۷ هزار و ۶۵۱ واحد زمین تامین شده است.

وی ادامه داد: از این تعداد، حدود ۵۹.۵ درصد یعنی ۲۲۴۱۴ واحد است توسط بنیاد مسکن، ۷۷۲۸ مورد به شکل گروهی، ۵۹۲۹ مورد به شکل انفرادی و ۹۸۰ واحد توسط انبوه‌سازان ساخته خواهد شد.

وی از پیشرفت ۷ درصدی ۶۱۸۶ واحد آغاز شده مجری انواع فلاشینگ ساختمان اردبیل خبر داد و یادآور شد: به این دلیل که اکثر پروژه‌های طرح ملی مسکن جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل از نیمه دوم سال آغاز شد اتمام آنها عملا تا پایان امسال زمان می برد.

معاون بنیاد مسکن درباره هزینه ساخت واحدهای طرح ملی مسکن، گفت: همانطور که وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده، قمیت واحدهای ملی مسکن بر اساس قیمت تمام شده محاسبه خواهد شد.

حق‌شناس پیش تر به تسنیم گفته بود: با تشریح آخرین روند ساخت واحدهای طرح ملی مسکن، گفت: در ۶۱۷ شهر کشور واحدهای این طرح در حال ساخت است همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت اجرای فلاشینگ لبه پنجره اردبیل به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در همدان میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی یادآور شد: از ۳۷ هزار واحد تعیین شده طرح ملی مسکن، تاکنون وضعیت ۲۲ هزار واحد مشخص شده است. از این تعداد ۱۸ هزار واحد در مرحله آماده سازی بستر و سایت قرار دارد.

وی ادامه داد: جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل هر زمینی که در اختیار بنیاد قرار می‌گیرد تا زمان آماده شدن برای ساخت مسکن با احتساب عملیات کوه برداری، برداشتن تپه، عملیات خاکی و دسترسی به سایت یک تا ۳ ماه زمان می‌برد.

وی تصریح کرد: تاکنون کار ساخت ۶۷۰۰ واحد به صورت رسمی آغاز شده که در مراحل مختلف فونداسیون، اسکلت، سفت کاری و نازک کاری قرار دارند.

معاون جزییات اجرای فلاشینگ نما اردبیل امور مسکن شهری بنیاد مسکن یادآور شد: در زمان حاضر پروژه‌های طرح ملی مسکن در ۳۱ استان و ۶۱۷ شهر کشور توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال ساخت است.

۲۲۳۲۲۹

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button