جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد

جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد: در بسیاری از موارد پیش می آید که شما نیاز به تغییر در ساختمان خود دارید. که یکی از این تغییرات در نمای ساختمان شما اتفاق می افتد. این تغییر که به وسیله جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد صورت میگیرد یکی از ویزگی های مهم یک ساختمان محسوب میشود. که با زیبایی آن نیز ارتباط مستقیم دارد. شما میتوانید از جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد به راحتی برای زیبایی ساختمان در نقاط مختلف آن استفاده کنید. به طوری که از این نوع نما در : پنهان نمودن خرپای شیروانی، جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.، ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی، آب بندی مناسب سقف شیروانی و … استقاده میشود. که قابلیت اجرای آن بر روی سطوحی همانند: قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبای، اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه، اجرا به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و … را دارا میباشد.

جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد

جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد

برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه فلاشینگ نما در یزد میتونید به این مطلب مراجعه کرده و با خوندنش به اطلاعات کافی دست پیدا کنید که میتونه شما را به بهترین نحوه ممکن راهنمایی کند.

جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، محمدحسن علمداری افزود: در حوزه تسهیلات تاکنون ۴۲ هزار و ۳۶۱ واحد از طرح اقدام ملی مسکن به بانک عامل معرفی شده است که حدود ۱۰ هزار واحد از آن مراحل اخذ وام را پشت سر گذاشتند و در مرحله عقد قرارداد و دریافت قسط اول هستند.

علمداری گفت: طرح اقدام ملی مسکن یکی از اهداف بانک در سال جاری بود که بر اساس سیاست دولت تعریف شد و تاکنون ۲۰۹ هزار و ۷۳۸ نفر برای این طرح افتتاح حساب کردند که این تعداد مبلغ ۶۴ هزار و ۵۸۰ هزار میلیارد ریال هم زمان با افتتاح حساب واریز کردند همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه اجرای فلاشینگ لبه پنجره یزد به این مطلب مراجعه نمایید .

وی افزود: از این مبلغ هشت هزار و ۳۱۹ میلیارد ریال تاکنون به طرح‌های اقدام ملی مسکن تزریق شده و بقیه در حساب‌های بانک باقی مانده که به تدریج به طرح‌ها اختصاص داده می‌شود.

عضو هیئت عامل بانک تخصصی بخش مسکن با اشاره به اینکه در جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد ماه‌های اخیر طرح با جهش خوبی مواجه شده است گفت: روز به روز تعداد معرفی شده‌ها و واریز وجوه متقاضیان افزایش می‌یابد.

معاون امور اعتباری بانک عامل بخش مسکن با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شد تعداد پرداخت تسهیلات در سال جاری بیشتر از این تعداد باشد، افزود: با توجه به موانع پیش روی طرح اقدام ملی مسکن، مشکلات برطرف شد و به نظر می‌رسد در ۶ ماه اول سال آینده عقب ماندگی امسال جبران شود.

وی گفت: پیش‌بینی کردیم میانگین زمان ساخت دو سال و بازپرداخت وام ده سال باشد که البته این موضوع به میزان پیشرفت طرح بستگی دارد.

مقام مسئول در شبکه بانکی در زمینه مسکن مهر نیز جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد گفت: بانک مذکور بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار پذیرفت تفاوت وام ۱۰ میلیون تومانی در شهر پردیس و تفاوت وام پنج میلیون تومانی در سایر شهرها را به طرح‌های نیمه تمام تزریق کند که در حال حاضر برای ۲۰۲ هزار واحدی که پذیرفتیم در مرحله پایانی قرار دارد و قرارداد متمم نیز تنظیم شده است.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در اهواز میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

علمداری افزود: اتمام مسکن مهر از نظر بانک زمانی است که افراد واحدهای خود را تحویل بگیرند و فروش اقساطی انجام شود و کارت قسط را دریافت کنند،، اما از نظر مجریان طرح مسکن مهر اتمام عملیات طرح ساختمانی به منزله پایان طرح است که این تفاوت دیدگاه در جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد اتمام پروژه طرح مسکن وجود دارد.

وی گفت: زمان صدور کارت قسط بعد از اتمام عملیات ساختمانی به ۵ تا ۶ ماه زمان نیاز دارد.

معاون امور اعتباری بانک عامل بخش مسکن با توجه به پیشرفت فیزیکی واحدهای باقی مانده افزود: این واحدها بیشتر از ۷۵ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و به زودی به اتمام می‌رسند.

علمداری گفت: البته بخشی از مسکن مهر فاقد متقاضی است و یا مشکلات قضائی دارد که باید آن‌ها را از این لیست جدا کرد.

وی درباره بافت فرسوده نیز افزود: قرارداد عاملیت با شرکت بازآفرینی شهری داریم که بخشی از تسهیلات در قالب وجوه اداره شده و تسهیلات بدون سپرده بانک مذکور با نرخ ۹ درصد است، بر این اساس در کلانشهرها و تهران و در مراکز استان‌ها ۵۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۴۰ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت می‌شود.

این مقام مسئول گفت: متقاضیانی که تسهیلات بیشتری برای ساخت نیاز داشته باشند از محل تسهیلات بدون سپرده و منابع داخلی بانک مبالغی به آن‌ها تزریق می‌کنیم تا طرح‌های نیمه تمام به نتیجه برسد.

علمداری افزود: تاکنون از این محل نزدیک به ۲۰ هزار واحد جزییات اجرای فلاشینگ پنجره یزد در سال جاری تخصیص دادیم و قرارداد هم منعقد شده که در شرف پرداخت است.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button