جزییات فلاشینگ ساختمان ارومیه

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات فلاشینگ ساختمان ارومیه

جزییات فلاشینگ ساختمان ارومیه: قابل مشاهده ترین قسمت ساختمان است که توسط دیوارهای محیطی ترسیم شده است.جزییات فلاشینگ ساختمان ارومیه جزو نمای خارجی ساختمان است ، بنابراین طراحی ، انتخاب و اجرای مصالح با توجه ویژه ای انتخاب می شود. انتخاب عناصر معماری به طور واضح سبک منحصر به فرد و شخصی طراح را مشخص می کند.ضروری است که در طول مرحله تعریف پروژه ، هر یک از عناصر با دقت انتخاب شود تا نیازهای خاص زیست محیطی عم از غیر قابل نفوذ بودن نما در برابر آب و هوا و گرد و خاک و زیبایی را برآورده کند.

جزییات فلاشینگ ساختمان ارومیه

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه فلاشینگ نما در ارومیه میتوانید به آسانی با مراجعه به صفحه درباره ما. و یا تماس با شماره های ۴۴۴۴۳۴۰۱ و ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

جزییات فلاشینگ ساختمان ارومیه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گمرک ایران، نشست مقامات گمرکی موافقت نامه تجارت ترجیحی کشورهای عضو دی -۸ (D۸) در تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۰ برابر با ۲۳ مارس ۲۰۲۱ به صورت مجازی به میزبانی ترکیه با شرکت هیأت جزییات فلاشینگ ساختمان ارومیه هایی از ۸ کشور در حال توسعه عضو شامل جمهوری اسلامی ایران، ترکیه، پاکستان، نیجریه، بنگلادش، مالزی و اندونزی برگزار شد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در ارومیه میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

در این نشست در خصوص مسائل گمرکی موافقت نامه تجارت ترجیحی خصوصاً قواعد مبدا، معرفی نقاط تماس و گواهی‌های مبدا و دوره‌های آموزشی مربوطه بحث و تبادل نظر شد.

از طرف گمرک ایران نیز رئیس کل به همراه رئیس گروه امور سازمان جهانی گمرک و کارشناس ارشد دفتر همکاری‌های بین الملل در این نشست مشارکت فعال داشتند همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه مجری انواع فلاشینگ ارومیه به این مطلب مراجعه نمایید .

از طرف گمرک ایران همچنین پیشنهاداتی در خصوص گواهی مبدا، تسهیل تجارت و امضای تفاهم نامه فیمابین دی -۸ و سازمان جهانی گمرک ارائه شد که مورد استقبال قرار گرفت.

شایان ذکر است هیئت‌های شرکت کننده انتخاب ایران و اندونزی را به عنوان مراکز آموزش منطقه‌ای سازمان جهانی گمرک تبریک گفتند و ابراز امیدواری کردند از این ظرفیت در قالب دی -۸ استفاده شود.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button