جزییات فلاشینگ نما

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات فلاشینگ نما

جزییات فلاشینگ نما: قابل مشاهده ترین قسمت ساختمان است که توسط دیوارهای محیطی ترسیم شده است.جزییات فلاشینگ نما جزو نمای خارجی ساختمان است ، بنابراین طراحی ، انتخاب و اجرای مصالح با توجه ویژه ای انتخاب می شود. انتخاب عناصر معماری به طور واضح سبک منحصر به فرد و شخصی طراح را مشخص می کند.ضروری است که در طول مرحله تعریف پروژه ، هر یک از عناصر با دقت انتخاب شود تا نیازهای خاص زیست محیطی عم از غیر قابل نفوذ بودن نما در برابر آب و هوا و گرد و خاک و زیبایی را برآورده کند.

جزییات فلاشینگ نما

جزییات فلاشینگ نما

همچنین میتوانید برای مطالعه بیشتر در زمینه فلاشینگ نما به این مقاله مراجعه کنید که مطلبی کاملی در این راستا میباشد و میتواند به آسانی اطلاعات کاملی را در اختیار شما برای انتخابی بهتر قرار دهد.

جزییات فلاشینگ نما

به گزارش ایرنا ، احمد جزییات فلاشینگ نما توکلی روز سه شنبه در نشستی با پیمانکار در محل اجرای طرح در منطقه مرزن آباد چالوس ، افزود : اجرای کامل این طرح باید در اولویت برنامه های مسئولان استانی و شهرستانی باشد چون به اندازه کافی روند اجرای آن طولانی شده است.

وی گفت : در حال جزییات فلاشینگ نما حاضر جزییات فلاشینگ نما اجرای طرح با مشکلاتی مانند دریافت مجوزهای زیست محیطی و منابع طبیعی ، جابه جایی مستحدثات مانند تیرهای برق و کمبود اعتبار رو به رو است ولی می توان با هم افزایی و تدبیر درست مشکلات را رفع کرد.

توکلی با اظهار این که همزمان با تکمیل طرح آزاد راه تهران – شمال، این مسیر هم قادر به ارائه خدمات در سطح ملی خواهد بود ، افزود : جاده کندوان هیچگاه نباید مورد غفلت قرار گیرد و باید با اجرای چنین طرح هایی نسبت به ایمن سازی و رفع نقاط حادثه خیز آن تلاش کرد.

وی پرداخت خسارت زیست محیطی ناشی از قطع درختان مزاحم در مسیر اجرای طرح به دولت را خواسته منطقی مسئولان منابع طبیعی دانست و ادامه داد : میزان خسارت برآورد شده حدود چهار و نیم میلیارد تومان است و وزارت راه و شهرسازی باید این میزان خسارت را پرداخت کند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران تاکید جزییات فلاشینگ نما کرد : با توجه به ابلاغ تخصیص حدود ۱۰ میلیارد تومان برای تسریع در روند اجرایی فاز اول و دوم این طرح ملی ، اداره کل راه و شهرسازی ملزم است تا ماه آینده خسارت تعیین شده را پرداخت کند و منابع طبیعی هم هم باید با قطع تعداد درختان مزاحم داخل مسیر طرح همراهی کند.

وی همچنین از مسئولان شرکت توزیع برق نیز خواست تا هرچه زودتر نسبت به جابه جایی مستحدثات مزاحم در مسیر اجرای طرح اقدام کنند.

توکلی گفت : این آمادگی وجود دارد تا با نامه نگاری با مسئولان پلیس راه کشور به منظور ادامه فعالیت پیمانکار به صورت مستمر ، در پایان هفته نسبت به دریافت مجوزهای لازم برای اعمال محدودیت های ترافیکی اقدام کرد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در یزد میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

عملیات اجرایی این طرح ملی از سال ۱۳۹۷ به طول حدود ۱۵ کیلومتر و پیش بینی اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان با هدف رفع گره های کور ترافیکی در راستای بهره برداری از قطعه چهارم آزاد راه تهران – شمال آغاز شد.

بهره برداری از این مسیردر محدوده شهری مرزن آباد علاوه بر این که از یکطرفه شدن جاده کندوان جلوگیری می کند ، مشکلات ساکنان روستاهای این منطقه را بابت ترافیک حاکم بر مسیر در زمان اوج سفرها از منطقه دزدبن تا مرزن آباد کاهش می دهد.

مسیر ارتباطی چالوس – کرج که با نام جاده کندوان شناخته می شود حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد و تنها راه ارتباطی زمینی پایتخت به شهرهای گردشگرپذیر غرب مازندران است همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه نصب انواع فلاشینگ نما به این مطلب مراجعه نمایید .

نیمی از طول این مسیر کوهستانی و پرتردد در حوزه جغرافیایی شهرستان چالوس واقع است.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button